Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A kto mi powie dlaczego teściowa ma dwa tylko zęby :mysli:

Jeden do otwierania piwa, a drugi, żeby ją bolał :D

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

dobre co :oklaski:

:good: :good: :good:

:D[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 21:15_________________________________________________Qrde, usiadłem na moment i już jestem drugi dzisiaj w statystykach :naughty:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A co już wszystkich wywiało :witch:

Opublikowano

ja właśnie wróciłem ze sklepu za rogiem po browara byłem :wink4:

Opublikowano
  • Autor

o widzisz Criss zapomnialem o tych wszsytkich zdjeciach :D

musze sie za to zabrac :D

Opublikowano
:siema:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 21:36_________________________________________________a ja dzisiaj spotakalem na ul.Kościuszki Adasia z Turka :decayed:
Opublikowano

o widzisz Criss zapomnialem o tych wszsytkich zdjeciach :D

musze sie za to zabrac :D

Seba do ukarania :bicz3:

:D[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 21:37_________________________________________________

:siema:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 21:36_________________________________________________a ja dzisiaj spotakalem na ul.Kościuszki Adasia z Turka :decayed:

Siema

Adaś już sie dziś chwalił :tongue4:

Opublikowano

o widzisz Criss zapomnialem o tych wszsytkich zdjeciach :D

musze sie za to zabrac :D

Seba do ukarania :bicz3:

:D[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 21:37_________________________________________________

:siema:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 21:36_________________________________________________a ja dzisiaj spotakalem na ul.Kościuszki Adasia z Turka :decayed:

Siema

Adaś już sie dziś chwalił :tongue4:

to bardzo ladnie z jego strony :kox:
Opublikowano

Siemka :hi:

Opublikowano

chwalipiety :tongue4:

Opublikowano

chwalipiety :tongue4:

Łosie pozdrowiłaś ? :gwizdanie: :gwizdanie:

:D

Opublikowano

tylko renifery spotkalam na mojej drodze :gwizdanie:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 21:44_________________________________________________i pozdrowilam od jednego losia :polew:

Opublikowano

chwalipiety :tongue4:

Łosie pozdrowiłaś ? :gwizdanie: :gwizdanie:

:D

mi prosze ze szwecji przywiezc fotro z renifera :gwizdanie:
Opublikowano

tylko renifery spotkalam na mojej drodze :gwizdanie:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 21:44_________________________________________________i pozdrowilam od jednego losia :polew:

No dzięki :cool1:

A ja chciałem dla Ciebie urządzić imprezę ;(

[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 21:46_________________________________________________

Kłysiu, po co Ci futro z reniferu? :blink:

Opublikowano

to jak składamy zamówienia to ja poproszę piłkę z mistrzostw:)

Opublikowano

to jak składamy zamówienia to ja poproszę piłkę z mistrzostw:)

Ej, no to jak tak, to ja jakąś fajną szwedzką nastolatkę :D

Opublikowano

to jak składamy zamówienia to ja poproszę piłkę z mistrzostw:)

Ej, no to jak tak, to ja jakąś fajną szwedzką nastolatkę :D

Pow szczerze Kimi czekałem aż napiszesz coś w tym stylu :>

Opublikowano

Kłysiu, po co Ci futro z reniferu? :blink:

zrobie sobie rolete na tylnia szybe taka w wersji hard :naughty:

Opublikowano
:hi::decayed:
Opublikowano

Kłysiu, po co Ci futro z reniferu? :blink:

zrobie sobie rolete na tylnia szybe taka w wersji hard :naughty:

a ja myślałem że będziesz ster obszywał :polew:
Opublikowano

zalozcie nowy watek i piszcie bo nie spamietam wszystkich zamowien :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.