Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zalozcie nowy watek i piszcie bo nie spamietam wszystkich zamowien :decayed:

Mówisz i masz :D

Tomek, no cieszę się, że Cię nie zawiodłem :kox: :kox: :kox:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi::decayed:

:bry:

Kłysiu, po co Ci futro z reniferu? :blink:

zrobie sobie rolete na tylnia szybe taka w wersji hard :naughty:

a ja myślałem że będziesz ster obszywał :polew:

no co ty ster tylko skora weza albo nosorozca :tongue4:
Opublikowano

zalozcie nowy watek i piszcie bo nie spamietam wszystkich zamowien :decayed:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=181373.0

:D

Opublikowano

dobra ja sapadam panowie do juterka :papa:

Opublikowano

to narazie i pozdrów Kazie :>

Opublikowano

dobra ja sapadam panowie do juterka :papa:

:papa:

Ja też się zaraz zawijam, idę zainaugurować remont łazienki :D

Opublikowano
:papa:
Opublikowano

dobranoc dowcipnisie :gwizdanie:

Opublikowano

dobranoc dowcipnisie :gwizdanie:

:papa:

Kasia, powiedz Miśkowi, że kalendarz przyjechał :cool1:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 22:22_________________________________________________

I Iza mówi, że szkoda, że Cię wczoraj nie było na spocie, bo musiała słuchać gadki o felgach, a tak, to by sobie chociaż z Tobą pogadała :>[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 22:25_________________________________________________Idę skrobac ścianę :kox:

Opublikowano
  • Autor

dobranoc dowcipnisie :gwizdanie:

:papa:

Kasia, powiedz Miśkowi, że kalendarz przyjechał :cool1:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 22:22_________________________________________________

I Iza mówi, że szkoda, że Cię wczoraj nie było na spocie, bo musiała słuchać gadki o felgach, a tak, to by sobie chociaż z Tobą pogadała :>[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 22:25_________________________________________________Idę skrobac ścianę :kox:

:shocked: :shocked: :blink: :blink:

Ty jest po 22ej cisza nocna od 22 obowiazuje chyba nie ?? :D

Opublikowano

oooooo jaka szkoda :(

ok, napiszę mu esesmana bo jestem w pracuni

laptopa mamy w serwisie więc korzystamy z uprzejmości Madzi :decayed:

:buziak: dobranoc :buziak:

Opublikowano

1. Motul polecają bo jest... :good:

2. zlota1977 ja poproszę jakieś ciepłe rękawiczki. :rolleyes:

3. Kimi i te Twoje kobiety..... :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Ponton jak zwykle wypunktowal :D

Opublikowano

1. Motul polecają bo jest... :good:

2. zlota1977 ja poproszę jakieś ciepłe rękawiczki. :rolleyes:

3. Kimi i te Twoje kobiety..... :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 23:31_________________________________________________

oooooo jaka szkoda :(

ok, napiszę mu esesmana bo jestem w pracuni

laptopa mamy w serwisie więc korzystamy z uprzejmości Madzi :decayed:

:buziak: dobranoc :buziak:

dobranoc Kasi :buziak: i wszystkim :hi:

Opublikowano

Ponton jak zwykle wypunktowal :D

Dobrze, że przyjechałeś z tego zakopca bo po 1...2 w nocy nie ma do kogo gęby otworzyć.... wszyscy grzecznie śpią. Bartek trochę siedzi i czasami DJ a reszta śni o Anitach i futerku z renifera... :cool1:

Opublikowano
  • Autor

heheh no ja narazie musze sie przestawic wiec tez bede wczesniej szorowal ale spoko wpadne w rytm i bede :D

Opublikowano

kurde normalnie baba nadaje się do leczenia.. :shocked:. w sumie to nie jest śmieszne tylko smutne [br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 23:46_________________________________________________

heheh no ja narazie musze sie przestawic wiec tez bede wczesniej szorowal ale spoko wpadne w rytm i bede :D

no ja liczę chłopie na Ciebie... :wink4:

Opublikowano

też bym chciał aby wystarczało mi 2-3 godziny spania :gwizdanie:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 23:46_________________________________________________troche babie ktoś ciemnoty pod beret nawciskał :D

Opublikowano

też bym chciał aby wystarczało mi 2-3 godziny spania :gwizdanie:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 23:46_________________________________________________troche babie ktoś ciemnoty pod beret nawciskał :D

ewidentnie baba jest chora... i nadaje się do leczenia.... ostre to było...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.