Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siema Uć :decayed:

Seba, Pyton :D , Kimi :hi:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siema :D

Opublikowano

ale dzisiaj ślizgawka :kox:

Opublikowano
  • Autor

ale jak to ?? przeciez cieplutko jest :)

Opublikowano

Siema Adzia :papa:

Siema chopy :hi:

Panowie, przepraszam za tę blondynę z rana, widzę, że Wam nie przypadła do gustu, poprawię się :embarrassed:

Opublikowano
  • Autor

i zeby bylo mi to ostatni raz !!! bo jak nie to wiesz co bedzie ?? wiecie co z nim zrobic ?? :naughty::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

i zeby bylo mi to ostatni raz !!! bo jak nie to wiesz co bedzie ?? wiecie co z nim zrobic ?? :naughty::polew: :polew: :polew:

:smutas:

Odtąd same "małe czarne", obiecuję :smutas:

[br]Dopisany: 18 Styczeń 2011, 09:26_________________________________________________Dobra, trzeba się zwijać, bo zaraz będą sapać :disgust:

Ale spooooko, tuńczyk już czeka na przerwę :D

Opublikowano
  • Autor

heheh no spoko :D pozdro :D do przerwy :D [br]Dopisany: 18 Styczeń 2011, 09:35_________________________________________________ale puchy :(

Opublikowano

Nie puchy, tylko jedna pucha.

I w dodatku w środku tuńczyk :D

[br]Dopisany: 18 Styczeń 2011, 11:44_________________________________________________

Dobra, trzeba się przelecieć po goglach i jakąś fajną czarną zapodać :naughty:[br]Dopisany: 18 Styczeń 2011, 11:45_________________________________________________Może być? :naughty: :naughty: :naughty:

selena.gomez.2011.jpg[br]Dopisany: 18 Styczeń 2011, 11:47_________________________________________________

Dobra, zawijam się, na koniec coś dla tych, co chcą wymienić końcówkę wydechu :naughty: :naughty: :naughty:

AudiExhaust4.jpg

Opublikowano

Serena Gomez to idolka mojej 9 letniej cory :gwizdanie:

Kimi wydoroslej Matko Boska!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :polew:

luncz time :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

no hehehe niefajna niestety :) wydech juz kompletnie z kosmosu :) hyhyhy

Opublikowano

Dobry :hi:[br]Dopisany: 18 Styczeń 2011, 12:35_________________________________________________Kimi ten wydech to wygląda jak agrotuning :polew:

Opublikowano

Nie puchy, tylko jedna pucha.

I w dodatku w środku tuńczyk :D

[br]Dopisany: 18 Styczeń 2011, 11:44_________________________________________________

Dobra, trzeba się przelecieć po goglach i jakąś fajną czarną zapodać :naughty:[br]Dopisany: 18 Styczeń 2011, 11:45_________________________________________________Może być? :naughty: :naughty: :naughty:

selena.gomez.2011.jpg[br]Dopisany: 18 Styczeń 2011, 11:47_________________________________________________

NIE :>

Opublikowano
  • Autor

dziekuje za uznanie :D

Opublikowano

biedny Kimi :) chciał dobrze a wyszło jak zwykle :decayed:

kurde, ale mnie dzisiaj gonią... :embarrassed: nie miałam nawet czasu na śniadanko :confused4:

Opublikowano
  • Autor

uu no to ladnie sie tam bawicie :P siadz spokojnie i zjedz co masz zjesc :)

Opublikowano

biedny Kimi :) chciał dobrze a wyszło jak zwykle :decayed:

kurde, ale mnie dzisiaj gonią... :embarrassed: nie miałam nawet czasu na śniadanko :confused4:

jedź kobieto jedź.... :cool1:

Opublikowano
  • Autor

gdzie ma jechac ?? ? :)

Opublikowano

jak to gdzie? do kuchni !! ciepła herbatka.... jedzonko i do przodu!! :evil:

Opublikowano
  • Autor

hhehe no ok :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.