Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Najlepsze życzonka,

dużo zdrówka i słonka,

humoru dobrego,

życia kolorowego

i wielkich wrażeń

przy spełnianiu marzeń!

Kimi, Mariano ...... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kimiemu.............żeby wreszcie dojrzał tę Valetinę w swojej ślubnej :wink4: żeby wreszcie pracodawca przestał krążyć za plecami i dał podwyżkę, aby można ją było spożytkować na super mody do Adeli, poza tym zdrowia, kasy i tej prawdziwej miłości :kwiatek: :kwiatek::kwiatek:

Mariuniowi - zdrowia, bo miłość już ma :good: spełnienia marzeń o B7 i zawsze szerokiej drogi :kwiatek::kwiatek::kwiatek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kimiemu.............żeby wreszcie dojrzał tę Valetinę w swojej ślubnej :wink4: żeby wreszcie pracodawca przestał krążyć za plecami i dał podwyżkę, aby można ją było spożytkować na super mody do Adeli, poza tym zdrowia, kasy i tej prawdziwej miłości :kwiatek: :kwiatek::kwiatek:

Mariuniowi - zdrowia, bo miłość już ma :good: spełnienia marzeń o B7 i zawsze szerokiej drogi :kwiatek::kwiatek::kwiatek:

:notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Dziękuję za życzenia :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Madziu, zapewniam Cię, że jeśli chodzi o moją Ślubną, to ona jest na pierwszym miejscu, potem dłuuuugo, dłuuuugo nic, w zasadzie przepaść, no i nadal dłuuuugo nic i nadal nic i tak do końca :D

I że jest to ta prawdziwa miłość :rolleyes:

I nie chcę w niej zobaczyć żadnej Valentiny czy innej jakiejś tam, bo kocham ją taką, jaka jest i za to, jaka jest :giveheart:

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wypełnia druk polski biznesmen w ciągu 30 min :gwizdanie:

druk_reklamacyjny.jpg

i co jest w tym trudnego :mysli:

:shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

O ku.... dawno się tak nie uśmiałem.

Bartek, byś miał mnie na sumieniu, bo się udławiłem bułką :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wypełnia druk polski biznesmen w ciągu 30 min :gwizdanie:

druk_reklamacyjny.jpg

i co jest w tym trudnego :mysli:

No i wszystko jasne... :D[br]Dopisany: 19 Styczeń 2011, 12:22_________________________________________________Mario dołączam się do wszystkich życzeń i od siebie dodaje dużo szczęścia, zdrowia i zadowolenia z kobietek... :drunk::pociesz::drinks: :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wypełnia druk polski biznesmen w ciągu 30 min :gwizdanie:

druk_reklamacyjny.jpg

i co jest w tym trudnego :mysli:

:shocked: coś chrupnęło po prostu :polew: :polew: :polew:

zwykły zjadacz chleba by tak nie potrafił to faktycznie musiał być biznesmen :mysli: polski :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema: Mariano, Kimiaszku drodzy koledzy z okazji imieninowo-urodzinowych waszych swiat :naughty: zycze wam :audi: B7(Mario) :quattro: S4 B5 (Kimi) duzo :sexinbed: :sexinbed: szczescia zdrowia i pomyslnosci :drunk::kwiatek: :kwiatek: :boobs: :boobs: :boobs::drinks: :drinks: :banan1: :banan1: :banan1::radocha: :radocha: :radocha::black: :black: :banan3: :banan3: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :boobs: do zyczen dolacza sie rowniez :decayed: Ewcia

a pan biznesman dobry agent wzielo i chruplo :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, jest może 30 planowany jakiś spot? czy to za dalekie planowanie :decayed: ps. chyba wczoraj moje a4 spotkało a4 p. Rafała na włókniarzy ok 21:)

moze byc ciezko bo dzien wczesniej idzemy na party :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm, no to kiepsko, będę śledził forum, może jednak coś się odbędzie :chytry: w ogóle, teraz tak patrze na znak a4 banda na dole strony, czyż nie wygląda on czasem jak gołąb mający na plecach cyfrę 4 ? :kox:

:polew: jestes juz drugi ktory tak stwierdzil :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...