Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja pierdziele na chwile odszedlem szok po prostu co sie dzieje

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jeden miś w domu drugi w pracy i kto ma lepiej? :wink4:

:buziak::papa: :papa: :papa: :papa: :papa: :papa: :papa: :papa:

Opublikowano

Kimi ale tylne trzeba jednoczesnie wkreca ;)

Taaak, ale teraz było o przednich :shocked: :shocked: :shocked:

Tak to jest, jak się równoczesnie gada o dziesięciu rzeczach i człowiek nie nadąża z odpisywaniem :polew:

Uwaga - podczas pisania wysłano 2 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość?

Nie no, kur..., to już nawet smieszne nie jest :disgust:

Uwaga - podczas pisania wysłano nową odpowiedź, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość?

:wallbash:

Opublikowano

pamiętam jak kiedyś na forum narzekaliście, że w innym dziale (mieście) mają tyle i tyle stron postów, a w łodzi tak mało. teraz jak tyle osób pisze to też niedobrze nie idzie dogodzić wszystkim :mysli:

Opublikowano

pamiętam jak kiedyś na forum narzekaliście, że w innym dziale (mieście) mają tyle i tyle stron postów, a w łodzi tak mało. teraz jak tyle osób pisze to też niedobrze nie idzie dogodzić wszystkim :mysli:

Polakowi nie dogodzisz :polew: :polew: :polew: :polew:

BTW, ja nigdy nie narzekałem :no:

Opublikowano

e tam teraz jest fajnie, duża dezorientacja jakbyś coś brał :polew:

Opublikowano
  • Autor

damn 4 strony :kwasny::wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

shotboxa trzeba :P

a na spocie po kiepsztongu i wio na chate :polew:

Opublikowano

damn 4 strony :kwasny::wallbash: :wallbash: :wallbash:

Ogarniesz, spoko :naughty:

Opublikowano

no i jeszcze Fela :gwizdanie:

Opublikowano

no dezorientacja, to naprawdę jest :shocked: może by wprowadzić jakieś limity albo co :evil:

Opublikowano

jeden miś w domu drugi w pracy i kto ma lepiej? :wink4:

:buziak::papa: :papa: :papa: :papa: :papa: :papa: :papa: :papa:

:hi: :hi: dobranoc Kasiu

Opublikowano

no dezorientacja, to naprawdę jest :shocked: może by wprowadzić jakieś limity albo co :evil:

Może jeszcze opodatkujesz? :naughty: :naughty: :naughty:

Nie baw się w politykę :cool1:

Opublikowano

z przodu to dwa klucze i wchodzi jak kut...s w masło :D

ja z tyłu kluczem od szlifierki wkręcałem :wink4: nie było problemu :cool1:
Opublikowano

Bartas no to wpadłeś na używaniu forum :P

Opublikowano

Dobra, ja też zawijam, bo chociaż raz chciałbym iść spać przed północą, takie moje marzenie :D

Zresztą, jestem starszy o rok, a starzy ludzie powinni duzo odpoczywać :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

z przodu to dwa klucze i wchodzi jak kut...s w masło :D

ja z tyłu kluczem od szlifierki wkręcałem :wink4: nie było problemu :cool1:

u mnie by nie poszło tak łatwo :tongue4:

Opublikowano

no dezorientacja, to naprawdę jest :shocked: może by wprowadzić jakieś limity albo co :evil:

Może jeszcze opodatkujesz? :naughty: :naughty: :naughty:

Nie baw się w politykę :cool1:

a jak, podatek od posta 7% liter zamieniamy w choćby w 1 grosz od litery, niektórzy by stracili wyplate :chytry:

Opublikowano
  • Autor

Dobra, ja też zawijam, bo chociaż raz chciałbym iść spać przed północą, takie moje marzenie :D

Zresztą, jestem starszy o rok, a starzy ludzie powinni duzo odpoczywać :polew: :polew: :polew:

a Ty to mnie nei odpowiedziales na pw z wczoraj kolezko :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.