Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
10 najaktywniejszych użytkowników w dniu dzisiejszym

Kimi 69

Kowi87 68

Pucek 53

miron78 47

andy_sky 47

A-rek 46

slepy 42

robert. 42

Arturoo 37

Cuber 3

Najważniejsze, to zakończyc dzień z przytupem :D

Na razie piękne Panie :hi: i Panowie :D

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

trza bylo podjechac zawsze fajnie sie u mnie pracuje :tongue4:

Opublikowano

Uwaga - podczas czytania wysłano 6 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość?

nie ogarniam... :wink4: dobranoc :hi:

Opublikowano

Kurde, Seba, fakt :blink:

Zapomniałem :smutas:

Opublikowano

z przodu to dwa klucze i wchodzi jak kut...s w masło :D

ja z tyłu kluczem od szlifierki wkręcałem :wink4: nie było problemu :cool1:

u mnie by nie poszło tak łatwo :tongue4:

najgorzej jest ruszyć ale potem już gładko idzie :tongue4:

Nie da rady coś napisać :wallbash: :wallbash: :wallbash:[br]Dopisany: 19 Styczeń 2011, 23:27_________________________________________________

Dobra, ja też zawijam, bo chociaż raz chciałbym iść spać przed północą, takie moje marzenie :D

Zresztą, jestem starszy o rok, a starzy ludzie powinni duzo odpoczywać :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: to ja powinienem już dawno spać :polew: :polew:
Opublikowano
  • Autor

no i co Kimi ?? becki ??? :):P

Opublikowano

no i co Kimi ?? becki ??? :):P

Zara, kurna :disgust:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

a u mnie to się źle robiło :chytry:

Opublikowano

z przodu to dwa klucze i wchodzi jak kut...s w masło :D

ja z tyłu kluczem od szlifierki wkręcałem :wink4: nie było problemu :cool1:

u mnie by nie poszło tak łatwo :tongue4:

najgorzej jest ruszyć ale potem już gładko idzie :tongue4:

no, no ale najgorsze jest to, że mi austenit wydzielił się na tarczy :kwasny:

Opublikowano

z przodu to dwa klucze i wchodzi jak kut...s w masło :D

ja z tyłu kluczem od szlifierki wkręcałem :wink4: nie było problemu :cool1:

u mnie by nie poszło tak łatwo :tongue4:

najgorzej jest ruszyć ale potem już gładko idzie :tongue4:

no, no ale najgorsze jest to, że mi austenit wydzielił się na tarczy :kwasny:

bo tarcze pewnie przegrzewałeś :wink4:[br]Dopisany: 19 Styczeń 2011, 23:39_________________________________________________Ja też przerabiałem w tym roku wymianę hamulców :decayed: ale chyba nawet rozmawialiśmy w trakcie :tongue4:
Opublikowano

pewnie, chyba, napewno :P[br]Dopisany: 19 Styczeń 2011, 23:41_________________________________________________dotarłeś :D

Opublikowano

dobra lece sie uczyc w weekend egzaminy

Dobranoc

Opublikowano

pewnie, chyba, napewno :P[br]Dopisany: 19 Styczeń 2011, 23:41_________________________________________________dotarłeś :D

ta :good: [br]Dopisany: 19 Styczeń 2011, 23:45_________________________________________________ale mnie to wk..wiało :cool1:
Opublikowano

Dobra, teraz to już naprawdę spadam :papa:

Daliśmy czadu dzisiaj :D

Do jutra :hi:

Opublikowano

no dezorientacja, to naprawdę jest :shocked: może by wprowadzić jakieś limity albo co :evil:

kartki

Opublikowano

to jeszcze końcówki drążków na mnie czekają :doh1:[br]Dopisany: 19 Styczeń 2011, 23:47_________________________________________________o, a przy okazji pogonie klocki do A6 ośki `05

Opublikowano

to jeszcze końcówki drążków na mnie czekają :doh1:[br]Dopisany: 19 Styczeń 2011, 23:47_________________________________________________o, a przy okazji pogonie klocki do A6 ośki `05

ale jak skończysz to furka będzie - mucha nie siada komar nie kuca :gwizdanie:

Opublikowano

to jeszcze końcówki drążków na mnie czekają :doh1:[br]Dopisany: 19 Styczeń 2011, 23:47_________________________________________________o, a przy okazji pogonie klocki do A6 ośki `05

u mnie tuleje tylnej belki na wiosne :tongue4: będę chciał to jakoś sam ogarnąć :wink4:

[br]Dopisany: 19 Styczeń 2011, 23:51_________________________________________________Mario może ściągacz zmontuje :wink4:

Opublikowano

ehh, mocno zaniedbana jest :embarrassed:

ostatnio tylko rzeczy na bieżąco wymieniam[br]Dopisany: 19 Styczeń 2011, 23:53_________________________________________________mam oferte na ręczny hydrauliczny wciskacz/wyciskacz do łożysk tulei, jakbyś chciał :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.