Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a ja 38<ET<45 :D

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:D[br]Dopisany: 22 Styczeń 2011, 22:57_________________________________________________Bartek radyjko rozkodowałeś :mysli:
Opublikowano

:D[br]Dopisany: 22 Styczeń 2011, 22:57_________________________________________________Bartek radyjko rozkodowałeś :mysli:

pewnie nie bo by się pochwalił :wink4:[br]Dopisany: 22 Styczeń 2011, 23:02_________________________________________________

:tongue4:

No to muszę sprawdzić, jakie ET mają te moje alusy. :mysli:

na 99% ET45 :wink4:

nie sądzę :cool1:

Opublikowano

:D[br]Dopisany: 22 Styczeń 2011, 22:57_________________________________________________Bartek radyjko rozkodowałeś :mysli:

pewnie nie bo by się pochwalił :wink4:[br]Dopisany: 22 Styczeń 2011, 23:02_________________________________________________

:tongue4:

No to muszę sprawdzić, jakie ET mają te moje alusy. :mysli:

na 99% ET45 :wink4:

nie sądzę :cool1:

Kimi jak sprawdzi to sie okaże :tongue4:

ale zostawiłem sobie ten 1% :P

Opublikowano

no nie zdążyłem sprawdzić tego adresu dzisiaj :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

Mario gdzie byliscie w kinie

??? :)

i jak sie film podobal ?? bo ja tez wlasnie wrocilem z kina i na tym samym bylismy :)

hyh :) poza kilkoma scenami ktore byly smieszne ale doslownie kilkoma na palcach jednej dloni

to film jest kolejnym polskim gniotem :/ jak na moj gust tez lubie poslkie kino ale kurde ...

nie ma porownania z filmami typu lejdis, cialo, tesosteron...

nie wiem jak weekend bo sie nad nim zastanawialem ale chyba jednak poczekam chwile

i sobie go oblukam w domu na kompie :P

Opublikowano

Mario gdzie byliscie w kinie

??? :)

i jak sie film podobal ?? bo ja tez wlasnie wrocilem z kina i na tym samym bylismy :)

hyh :) poza kilkoma scenami ktore byly smieszne ale doslownie kilkoma na palcach jednej dloni

to film jest kolejnym polskim gniotem :/ jak na moj gust tez lubie poslkie kino ale kurde ...

nie ma porownania z filmami typu lejdis, cialo, tesosteron...

nie wiem jak weekend bo sie nad nim zastanawialem ale chyba jednak poczekam chwile

i sobie go oblukam w domu na kompie :P

czyli szkoda czasu na ten film bo lejdis też nie trawiłem ale ciało :good:
Opublikowano

Mario gdzie byliscie w kinie

??? :)

i jak sie film podobal ?? bo ja tez wlasnie wrocilem z kina i na tym samym bylismy :)

hyh :) poza kilkoma scenami ktore byly smieszne ale doslownie kilkoma na palcach jednej dloni

to film jest kolejnym polskim gniotem :/ jak na moj gust tez lubie poslkie kino ale kurde ...

nie ma porownania z filmami typu lejdis, cialo, tesosteron...

nie wiem jak weekend bo sie nad nim zastanawialem ale chyba jednak poczekam chwile

i sobie go oblukam w domu na kompie :P

dlatego pytałem czy nie szkoda czasu..... :cool1: A co do filmu... to jeżeli zamiast aktorów bierze się polskie pseudo gwiazdy to powstaje zasadnicze pytanie czy to można nazwać "polskim kinem" (?) generalnie dno... :wink4:

Opublikowano
  • Autor

kurcze to jest fakt filmy sie zmieniaja a obsada nie :) hyh ciagle te same sklady

Opublikowano

Aco wy o tej gaodzimie robicie zawiasy zamiast pić wódkę ja już jestem nasonczony :szukaj::drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:[br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 00:59_________________________________________________ale sie napilemn

:wallbash:

Opublikowano
  • Autor
:polew: :polew: :polew: :polew: gdzies sie tak upodlil ?? :P
Opublikowano

spotkanie kladowe uwazam za udane.....

Opublikowano
  • Autor

a ten znowu pewnie wali w pendzel :)

Opublikowano

w piżamki i spać :kox:

Opublikowano
  • Autor

lo matko a Ty co tu jeszcze robisz o tej godzinie ?? lulac i to juz ... :)[br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 01:37_________________________________________________ja chyba lece :) ide w kokona :) nie gasze bo pewnie jeszcze ktos przybedzie takze pozdro :)

Opublikowano

no no ... nie gaś :tongue4: Anioł Straż czuwa :kox:

Opublikowano

w piżamki i spać :kox:

dobry pomysł :D[br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 02:06_________________________________________________ :papa: to ja zgaszę pstryk
Opublikowano
  • Autor

no wiedzialem ze ktos przylezie :D

:bry:

ja nie zagwarantuje czy sie dzis pojawie na spocie wypadla mi traska teraz jakies 200 i nie wiem jak obroce :)

ale sie postaram oczyiscie bo pogoda jest wypasik lekki mrozik i sniego :D mozna podriftowac :D i cos pstryknac :D

bedziemy w kontakcie ksz ksz :P

Opublikowano
:siema:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.