Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

hyh zaraz do niego zadzwonie jak sie tu nie pojawi zaraz :)

nie ma co go molestować.. ja do niego rano dzwoniłem i mówił, że wieczorem się pojawi więc cierpliwości Panie i Panowie... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjecia juz sa tyle ze nie wyswietlaja sie w galeri nie mam dostepu do serwera zeby to ustawic dopiero po 17ej :)[br]Dopisany: 24 Styczeń 2011, 14:54_________________________________________________61 zdhjec :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 24 Styczeń 2011, 14:55_________________________________________________wogole ale tu cisza dzisiaaaaaaaaaaaaaaaaaaj Kimiego brak i wszystko lezy normalnie ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz mu je ukradne i wstawie do siebie :D[br]Dopisany: 24 Styczeń 2011, 15:16_________________________________________________a Ty gdzie lecisz Pontonie ?? :D [br]Dopisany: 24 Styczeń 2011, 15:16_________________________________________________tak sobie patrze na tego bazyliszka i hehehe grube dyskoteki tam sa

13.jpg

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madryt...[br]Dopisany: 24 Styczeń 2011, 15:23_________________________________________________

zaraz mu je ukradne i wstawie do siebie :D[br]Dopisany: 24 Styczeń 2011, 15:16_________________________________________________a Ty gdzie lecisz Pontonie ?? :D [br]Dopisany: 24 Styczeń 2011, 15:16_________________________________________________tak sobie patrze na tego bazyliszka i hehehe grube dyskoteki tam sa

13.jpg

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

chyba, że to wesele... :D[br]Dopisany: 24 Styczeń 2011, 15:24_________________________________________________http://www.karczmabazyliszek.pl/movie/karczma1.wmv

Not Found

The requested URL /movie/karczma1.wmv was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pieknie urlopik czy biznesy ??

na urlopie to ja byłem ostatnio jakieś 6 lat temu... :wink4:

no widzialem nie da sie ogladnac nie ma pliczkow :D

nom nie ma... ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...