Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

prawdziwi klubowicze - od razu po imprezie wbili na forum;D Wszyscy dotarli? Meldować się :decayed: Robimy dzisiaj spota, tak? Dzięki za imprezę, było miło, aczkolwiek niektórych zabrakło :confused4:

BTW - oto wczorajsza "niespodziewanka" - okolicznościowy song :>

http://w193.wrzuta.pl/audio/aW70XqLB2Ig/klub_a4_banda_lodzka_song

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

pieknie bylo az łza sie w oku kreci jak sobie przypomne :decayed: ale teraz dopiero slysze slowa tej piosenki :decayed: dobra jest :good: :oklaski:[br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 11:17_________________________________________________"wiwat klub A4- PYK " :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe no nie bylo tego slychac wczoraj chociaz pamietam ze slyszalem klub a4 :D

klub a4 PYK heheheheheh dobre :) heheheh made by Deejay :D:good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

o moje gardlo....

hehehe moje też :gwizdanie:[br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 11:26_________________________________________________

prawdziwi klubowicze - od razu po imprezie wbili na forum;D Wszyscy dotarli? Meldować się :decayed: Robimy dzisiaj spota, tak? Dzięki za imprezę, było miło, aczkolwiek niektórych zabrakło :confused4:

BTW - oto wczorajsza "niespodziewanka" - okolicznościowy song :>

http://w193.wrzuta.pl/audio/aW70XqLB2Ig/klub_a4_banda_lodzka_song

:polew: :polew: :polew: PYK :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dzisiaj sobie oblookałem wyniki egzaminu, to chyba tylko pyknąć mi pozostaje - jako, że jestem optymistą, to wierzę, że się koleś pomylił, ale i tak, dopóki mi nie przyśle maila, że rzeczywiście to pomyłka i jednak zaliczyłem, to humor mam zje**ny na długi czas... We wtorek piszę u tego ziomka poprawę z poprzedniego semestru, a jak dojdzie mi do tego ten, to już maksymalnie się wk***ię :angry: Ponawiam pytanie - robimy dziś spota?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My też dotarliśmy :polew:

jeśli o tej godzinie, o której napisałeś posta, to chyba z Martą sobie zrobiliście długi spacer :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DJ dziś to pewnie nikt na spota nie przyjedzie bo każdy odpoczywa :sick3:

:polew: :polew: :polew: chociaż :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DJ dziś to pewnie nikt na spota nie przyjedzie bo każdy odpoczywa :sick3:

:polew: :polew: :polew: chociaż :mysli:

ja na bank odpuszczam dzisiaj :przebiegly:[br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 12:25_________________________________________________a dlaczego Pytona nie bylo0 wczoraj :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DJ dziś to pewnie nikt na spota nie przyjedzie bo każdy odpoczywa :sick3:

:polew: :polew: :polew: chociaż :mysli:

ja na bank odpuszczam dzisiaj :przebiegly:[br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 12:25_________________________________________________a dlaczego Pytona nie bylo0 wczoraj :mysli:

Hola!

Mnie nie było bo nie ma mnie w kraju... :kwasny: ale dzisiaj mam nadzieję, że dolecę tylko nie wiem czy się wyrobie na spota.... teoretycznie szansa jest bo za chwilkę mam spadać...

DJ szacunek masz chłopie za muzę i tekst. :good:

Do usłyszenia ....

ps: z kanałem IRC trzeba zrobić porządek bo widzę że zrobiła się tam wolna partyzantka :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :) zdjecia bede pozniej bo jestem u dziadka na urodzinach a aparat zostal w domu[br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 12:48_________________________________________________DJ nie mogę posłuchać bo sie blokuje cos i wyrzuca na poczate

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co ja mam zjesc :mysli: chyba pykne nalesniki :decayed:[br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 13:01_________________________________________________

jak mnie wczoraj zakręciło w dyliżansie :D

:decayed: podroz na +
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rosołek to bardzo dobry pomysł[br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 13:02_________________________________________________wysiadłem napruty jak szpadel :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rosołek to bardzo dobry pomysł[br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 13:02_________________________________________________wysiadłem napruty jak szpadel :decayed:

:good: ja jeszcze jak wracalem to browrek lyklem i chyba to byl gwodzc do trumny :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...