Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

prawdziwi klubowicze - od razu po imprezie wbili na forum;D Wszyscy dotarli? Meldować się :decayed: Robimy dzisiaj spota, tak? Dzięki za imprezę, było miło, aczkolwiek niektórych zabrakło :confused4:

BTW - oto wczorajsza "niespodziewanka" - okolicznościowy song :>

http://w193.wrzuta.pl/audio/aW70XqLB2Ig/klub_a4_banda_lodzka_song

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

pieknie bylo az łza sie w oku kreci jak sobie przypomne :decayed: ale teraz dopiero slysze slowa tej piosenki :decayed: dobra jest :good: :oklaski:[br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 11:17_________________________________________________"wiwat klub A4- PYK " :decayed:

Opublikowano
  • Autor

hehehe no nie bylo tego slychac wczoraj chociaz pamietam ze slyszalem klub a4 :D

klub a4 PYK heheheheheh dobre :) heheheh made by Deejay :D:good: :good: :good:

Opublikowano

:hi:

o moje gardlo....

hehehe moje też :gwizdanie:[br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 11:26_________________________________________________

prawdziwi klubowicze - od razu po imprezie wbili na forum;D Wszyscy dotarli? Meldować się :decayed: Robimy dzisiaj spota, tak? Dzięki za imprezę, było miło, aczkolwiek niektórych zabrakło :confused4:

BTW - oto wczorajsza "niespodziewanka" - okolicznościowy song :>

http://w193.wrzuta.pl/audio/aW70XqLB2Ig/klub_a4_banda_lodzka_song

:polew: :polew: :polew: PYK :good:
Opublikowano

jak dzisiaj sobie oblookałem wyniki egzaminu, to chyba tylko pyknąć mi pozostaje - jako, że jestem optymistą, to wierzę, że się koleś pomylił, ale i tak, dopóki mi nie przyśle maila, że rzeczywiście to pomyłka i jednak zaliczyłem, to humor mam zje**ny na długi czas... We wtorek piszę u tego ziomka poprawę z poprzedniego semestru, a jak dojdzie mi do tego ten, to już maksymalnie się wk***ię :angry: Ponawiam pytanie - robimy dziś spota?

Opublikowano

My też dotarliśmy :polew:

Opublikowano

My też dotarliśmy :polew:

dawaj foty :gwizdanie:
Opublikowano

My też dotarliśmy :polew:

jeśli o tej godzinie, o której napisałeś posta, to chyba z Martą sobie zrobiliście długi spacer :polew:

Opublikowano

DJ dziś to pewnie nikt na spota nie przyjedzie bo każdy odpoczywa :sick3:

:polew: :polew: :polew: chociaż :mysli:

Opublikowano

DJ dziś to pewnie nikt na spota nie przyjedzie bo każdy odpoczywa :sick3:

:polew: :polew: :polew: chociaż :mysli:

ja na bank odpuszczam dzisiaj :przebiegly:[br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 12:25_________________________________________________a dlaczego Pytona nie bylo0 wczoraj :mysli:
Opublikowano

DJ dziś to pewnie nikt na spota nie przyjedzie bo każdy odpoczywa :sick3:

:polew: :polew: :polew: chociaż :mysli:

ja na bank odpuszczam dzisiaj :przebiegly:[br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 12:25_________________________________________________a dlaczego Pytona nie bylo0 wczoraj :mysli:

Hola!

Mnie nie było bo nie ma mnie w kraju... :kwasny: ale dzisiaj mam nadzieję, że dolecę tylko nie wiem czy się wyrobie na spota.... teoretycznie szansa jest bo za chwilkę mam spadać...

DJ szacunek masz chłopie za muzę i tekst. :good:

Do usłyszenia ....

ps: z kanałem IRC trzeba zrobić porządek bo widzę że zrobiła się tam wolna partyzantka :mysli:

Opublikowano

witam :) zdjecia bede pozniej bo jestem u dziadka na urodzinach a aparat zostal w domu[br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 12:48_________________________________________________DJ nie mogę posłuchać bo sie blokuje cos i wyrzuca na poczate

Opublikowano

:siema:

Misie jeszcze się nie odhaczyły :gwizdanie:

Opublikowano
:hi: pewnie dogorywaja :decayed:
Opublikowano

jak mnie wczoraj zakręciło w dyliżansie :D

Opublikowano

nie ma to jak babciny rosołek

Opublikowano

a co ja mam zjesc :mysli: chyba pykne nalesniki :decayed:[br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 13:01_________________________________________________

jak mnie wczoraj zakręciło w dyliżansie :D

:decayed: podroz na +
Opublikowano

rosołek to bardzo dobry pomysł[br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 13:02_________________________________________________wysiadłem napruty jak szpadel :decayed:

Opublikowano

rosołek to bardzo dobry pomysł[br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 13:02_________________________________________________wysiadłem napruty jak szpadel :decayed:

:good: ja jeszcze jak wracalem to browrek lyklem i chyba to byl gwodzc do trumny :kox:
Opublikowano

ej no piosenaja mi nie dziala konczy sie na 23 sekundzie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.