Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

misiek mi eska napisal ze nie wchodzi na forum bo sie wstydziocha ;d

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

heh przeca nic sie nie stalo wszyscy sie dobrze bawili i tyle :>

Opublikowano

wysiadaj z tej fury bo cie zabijemy hahahahhahahaha

Opublikowano
  • Autor

chyba nie wiem o co kaman :)

Opublikowano

zes kufa kolegow naslal co do fury sie wciskali to tak masz :P

Opublikowano
  • Autor
:mysli:
Opublikowano

spoko Seba ja tez nie wiem o co chodzi :>

Opublikowano
  • Autor
:decayed::kox:
Opublikowano

tylko wtajemniczeni :polew: :polew: choc nie wiem czy pamietaja :P

Opublikowano

Aloha ewryciało :papa:

tylko wtajemniczeni :polew: :polew: choc nie wiem czy pamietaja :P

:polew: :polew: :polew:

Koleś pomylił auta i nie chciał wysiąść po dobroci, to go wyciągnęliśmy :D

Opublikowano
  • Autor
:mysli: :mysli: :mysli:
Opublikowano

Fotki wrzucę później :tongue4: wróciliśmy trochę wcześniej niż napisałem :polew: Misiek nas z Tomkiem trochę wytargał jak go z kibla wyciągaliśmy :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Fotki wrzucę później :tongue4: wróciliśmy trochę wcześniej niż napisałem :polew: Misiek nas z Tomkiem trochę wytargał jak go z kibla wyciągaliśmy :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:polew: ja wiem o co chodzi z tym zabijaniem :embarrassed:[br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 13:52_________________________________________________

Fotki wrzucę później :tongue4: wróciliśmy trochę wcześniej niż napisałem :polew: Misiek nas z Tomkiem trochę wytargał jak go z kibla wyciągaliśmy :polew: :polew: :polew:

no do szczuplaczkow nie nalezy :przebiegly: a my takie chuchra :polew: :polew:
Opublikowano

:polew: ja wiem o co chodzi z tym zabijaniem :embarrassed:[br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 13:52_________________________________________________

Fotki wrzucę później :tongue4: wróciliśmy trochę wcześniej niż napisałem :polew: Misiek nas z Tomkiem trochę wytargał jak go z kibla wyciągaliśmy :polew: :polew: :polew:

no do szczuplaczkow nie nalezy :przebiegly: a my takie chuchra :polew: :polew:

Kłysiu, a z tej palarni to z kim ja go wyciągałem? Z Tobą i z kimś jeszcze? :mysli: :mysli: :mysli:

Opublikowano

:polew: ja wiem o co chodzi z tym zabijaniem :embarrassed:[br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 13:52_________________________________________________

Fotki wrzucę później :tongue4: wróciliśmy trochę wcześniej niż napisałem :polew: Misiek nas z Tomkiem trochę wytargał jak go z kibla wyciągaliśmy :polew: :polew: :polew:

no do szczuplaczkow nie nalezy :przebiegly: a my takie chuchra :polew: :polew:

Kłysiu, a z tej palarni to z kim ja go wyciągałem? Z Tobą i z kimś jeszcze? :mysli: :mysli: :mysli:

i Chrissssem :decayed:
Opublikowano

:polew: ja wiem o co chodzi z tym zabijaniem :embarrassed:[br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 13:52_________________________________________________

Fotki wrzucę później :tongue4: wróciliśmy trochę wcześniej niż napisałem :polew: Misiek nas z Tomkiem trochę wytargał jak go z kibla wyciągaliśmy :polew: :polew: :polew:

no do szczuplaczkow nie nalezy :przebiegly: a my takie chuchra :polew: :polew:

E tam, bicepsy wyrobione bo wspomagania niema :polew:[br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 13:56_________________________________________________a co później się stało z Miśkami? ktoś ich odholował? :polew:

Opublikowano

:polew: ja wiem o co chodzi z tym zabijaniem :embarrassed:[br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 13:52_________________________________________________

Fotki wrzucę później :tongue4: wróciliśmy trochę wcześniej niż napisałem :polew: Misiek nas z Tomkiem trochę wytargał jak go z kibla wyciągaliśmy :polew: :polew: :polew:

no do szczuplaczkow nie nalezy :przebiegly: a my takie chuchra :polew: :polew:

E tam, bicepsy wyrobione bo wspomagania niema :polew:[br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 13:56_________________________________________________a co później się stało z Miśkami? ktoś ich odholował? :polew:

tak kolega po nich zajechal dylizansem
Opublikowano

wysiadaj z tej fury bo cie zabijemy hahahahhahahaha

no aż sam byłem potem w szoku :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.