Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

leeeee da sie przezyc :decayed:

:decayed:

lecę chłopczyki :papa: trzymta się !

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No ta...ja jako jedyny nie wrzucilem rozebranej, to juz nikt glosowac nie chce;p Trudno :polew:

Opublikowano

mój typ jest już znany :kox:

Opublikowano

No ta...ja jako jedyny nie wrzucilem rozebranej, to juz nikt glosowac nie chce;p Trudno :polew:

ja swój głos oddaję na pozycję 6 DeeJay_Kill :naughty::decayed::good:

Opublikowano

a to glosowanie jawne jest :P myslalem ze na pw sie pisze, panowie prosze nie lamac regulaminu :kox:[br]Dopisany: 10 Luty 2011, 18:18_________________________________________________skoro mozna pare fotek wrzucic,a zalozmy ze taka panna wygra i ma 3 fotki, to ktora sie wrzuca na baner? szczegolnie ze moze byc taka sytuacja ze glosuje sie na laske ze wzgledu na 1 fotke, a nie na pozostale 2, bo poza nie pasuje albo co innego, moze nie mozna jej latwo wyciac pozniej w fotoszopie. Taka tylko moja rozkmina, co myslicie? :chytry:

Opublikowano

dupeczka Pytona jest :good: ja na nia glosuje :decayed:

Opublikowano

nie... my glosujemy na Pontonowa bo obiecal flaszke :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

albo kfiata :mysli:

Opublikowano

kfiata wyglada jakby na krzyzu lezala :polew:

Opublikowano

nie my z Ewcia glosujemy jednak n a kfiata :naughty: Pytona za bardzo wyuzdana i cycki jej sie za bardzo rozeszly :polew:

Opublikowano

nie... my glosujemy na Pontonowa bo obiecal flaszke :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Kurde zaraz mnie zamknął za handlowanie głosami... :kox::decayed:

art. 250a kk

§ 1. Kto, będąc uprawniony do głosowania, przyjmuje korzyść majątkową lub osobistą albo takiej korzyści żąda za głosowanie w określony sposób,

podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

Opublikowano

hehehehe podpierdolka murowana, teraz to musisz dla kazdego flaszke kupic :kox:

Opublikowano

Siemanko z wieczora :hi:

Głosy ważne to tylko te wysłane na PW do Seby, a tu możecie sobie dyskutować do woli, kto na kogo głosował i dlaczego :D

Ja też na kfiat'ową pannę, zresztą, dziś na IRC-u dałem mu dobitnie do zrozumienia, że po prostu mnie nią "powalił" :D[br]Dopisany: 10 Luty 2011, 19:57_________________________________________________

No ta...ja jako jedyny nie wrzucilem rozebranej, to juz nikt glosowac nie chce;p Trudno :polew:

Lajf is brutal :D

Opublikowano

Chetny ktos na koncert Candy Dulfer w Bielsko-Bialej za tydzien? Sroda 16.02, klub Klimat. Ja chyba takiej okazji nie przepuszcze, a przypominam, ze Candy to znakomita saksofonistka, wiec jak ktos preferuje, to zabiore chetnie;)

Opublikowano

ilu u nas jest Jazmanów :kox:

Opublikowano

:gwizdanie:

Opublikowano

Qrde, slabe informacje o tej imprezie - dopiero po jakims czasie znalazlem ceny biletow - 100 zl pojedyncze. Mam nadzieje, ze jeszcze beda dostepne, bo rzadko sie zdarza, zeby Candy w PL goscila, a do Niemiec/Holandii wiecej kilosow, niz do BB;]

Opublikowano

1297259920_by_dzucha_500.jpg

DeeJay, jedyny koncert, na jaki się wybiorę, to Alicii Keys :gwizdanie:

Opublikowano

1297259920_by_dzucha_500.jpg

DeeJay, jedyny koncert, na jaki się wybiorę, to Alicii Keys :gwizdanie:

albo Modern Talking :polew:
Opublikowano

1297259920_by_dzucha_500.jpg

DeeJay, jedyny koncert, na jaki się wybiorę, to Alicii Keys :gwizdanie:

albo Modern Talking :polew:

Ja to napisałem poważnie :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.