Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

teraz tylko czekają na klepnięcie i się biorą do roboty, bezgotówkowo to idzie migiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

hehe

Pany kumpel ma a3 i notorycznie mu odcina turbine tzn przelacza w tryb awaryjny co przygazuje mocniej to odlacza

da sie a3 podpiac do vaga ktorego ma Cris albo Bart ?? dalibysmy rade zczytac bledy w niedziele z tej a3 ?? :)

bo turbo wymienial w sumie z 2 miechy temu na regenerowane a przed wymiana bylo to samo i niby powiedzieli

ze to turbo a tu chu#@$ wielki jak babelki :/[br]Dopisany: 23 Luty 2011, 19:57_________________________________________________18411-073db933fab789d233a175afab62de0a..gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczekam jak Bartki wroca i Chris moze sie oni wypowiedza to go zabiore a3 na spota :D[br]Dopisany: 23 Luty 2011, 21:04_________________________________________________no to ustalilismy a wlasciwie Panton ustalil :P ze kabelek Chrisa starczy :D wiec jak bedziesz Chris to daj znac czy bedziesz w niedziele na spocie i czy damy rade zvagowac i zczytac bledy z tej a3 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczekam jak Bartki wroca i Chris moze sie oni wypowiedza to go zabiore a3 na spota :D[br]Dopisany: 23 Luty 2011, 21:04_________________________________________________no to ustalilismy a wlasciwie Panton ustalil :P ze kabelek Chrisa starczy :D wiec jak bedziesz Chris to daj znac czy bedziesz w niedziele na spocie i czy damy rade zvagowac i zczytac bledy z tej a3 :)

mnie w to nie mieszajcie... ja jestem niewinny :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn jak w sensie jak ?? jezdzi normalnie :) nie targa przyczepy :) to jest silniczek 1,9 110 km z nowa przeplywka i turbo po regeneracji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turbo trzeba cisnąć żeby żyło :polew: a potem regeneracja :tongue4:

szkoda że moja nie chce jechać powyżej 3tys obr/min :kox:

może to jakiś zaworek sterujący turbiną pada :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...