Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

teraz tylko czekają na klepnięcie i się biorą do roboty, bezgotówkowo to idzie migiem :D

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no zeby to jak najszybciej poszlo ale kolo 2 tygodni Idczakowi zejdzie z tym najpierw wszystko wymienic pozniej malowanie zejdzie chlopaka troche

Opublikowano

w tydzień zrobią z palcem w d...., po akceptacji przez PZU :rolleyes:

Opublikowano

dzisiaj jechalem kolo reala i qrde nikt blachy nie poprawil :D

Opublikowano
  • Autor

hehe

Pany kumpel ma a3 i notorycznie mu odcina turbine tzn przelacza w tryb awaryjny co przygazuje mocniej to odlacza

da sie a3 podpiac do vaga ktorego ma Cris albo Bart ?? dalibysmy rade zczytac bledy w niedziele z tej a3 ?? :)

bo turbo wymienial w sumie z 2 miechy temu na regenerowane a przed wymiana bylo to samo i niby powiedzieli

ze to turbo a tu chu#@$ wielki jak babelki :/[br]Dopisany: 23 Luty 2011, 19:57_________________________________________________18411-073db933fab789d233a175afab62de0a..gif

Opublikowano

audi to chyba audi powinno się dać podpiąć

mogę zapytać kumpla który też ma jakiegoś Vaga może u niego by można było to sprawdzić...

Opublikowano
  • Autor

poczekam jak Bartki wroca i Chris moze sie oni wypowiedza to go zabiore a3 na spota :D[br]Dopisany: 23 Luty 2011, 21:04_________________________________________________no to ustalilismy a wlasciwie Panton ustalil :P ze kabelek Chrisa starczy :D wiec jak bedziesz Chris to daj znac czy bedziesz w niedziele na spocie i czy damy rade zvagowac i zczytac bledy z tej a3 :)

Opublikowano

poczekam jak Bartki wroca i Chris moze sie oni wypowiedza to go zabiore a3 na spota :D[br]Dopisany: 23 Luty 2011, 21:04_________________________________________________no to ustalilismy a wlasciwie Panton ustalil :P ze kabelek Chrisa starczy :D wiec jak bedziesz Chris to daj znac czy bedziesz w niedziele na spocie i czy damy rade zvagowac i zczytac bledy z tej a3 :)

mnie w to nie mieszajcie... ja jestem niewinny :wink4:

Opublikowano

Siema siema co tam jak tam :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

no jak to co tam jest zagadka :D

Opublikowano

Sebek da rade to ogarnąć ale na początek jak ten koleś użytkuje auto??

Opublikowano
  • Autor

tzn jak w sensie jak ?? jezdzi normalnie :) nie targa przyczepy :) to jest silniczek 1,9 110 km z nowa przeplywka i turbo po regeneracji

Opublikowano

ale czy pozwala pokazać T na co ją stać :tongue4:

a i jeszcze jaki koszt regeracji

Opublikowano

bardzo dobrze słyszałeś, szybko można ją w ten sposób zamulić

Opublikowano

turbo trzeba cisnąć żeby żyło :polew: a potem regeneracja :tongue4:

szkoda że moja nie chce jechać powyżej 3tys obr/min :kox:

może to jakiś zaworek sterujący turbiną pada :wink4:

Opublikowano
:co:
Opublikowano

:co:

że co? :polew:

ten zaworek to nie u mnie, tylko w a3

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.