Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

nom dokladnie 3 k i odcina nie no nie zamula od czasu do czasu przegoni :) hmm regeneracja chyba 800 zl jakos tak[br]Dopisany: 23 Luty 2011, 22:02_________________________________________________a co do zarowek to u mnie sa w5w a nie tak jak seba pisales h6w :) masz xenony chyba co ??

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a już myślałem że suszara tyle pompuje że wacha się na wtryskach kończy :D

Opublikowano
  • Autor

heheheh :) czekam na Chrisa czy bedzie na spocie coby wzial vaga ;)

Opublikowano

Sorki za OT :kox: :kox:

pany jak by ktoś chciał to mogę podrzucić na niedzielnego spota kalendarz

kalendarz_300x225.jpg

jeśli ktoś chce to po prostu dam :wink4:bez sprzedawania :decayed: :decayed:

Opublikowano

a już myślałem że suszara tyle pompuje że wacha się na wtryskach kończy :D

aż tak to nie pompuje :polew: :polew:

tak, ja mam xenony :tongue4:

Opublikowano

a co jest w środku kalendarzyka :decayed:

Opublikowano

d*py :polew:

Opublikowano

a co jest w środku kalendarzyka :decayed:

BROWARY :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

biere jedno i drugie :D

Opublikowano
  • Autor

hahaha no dobry browar nie jest zly :D

Opublikowano

siemka z wieczora :hi:

heheheh :) czekam na Chrisa czy bedzie na spocie coby wzial vaga ;)

na spocie bede chcial być ale jest szansa ze może sie cos zmienic,jak bede to spoko vaga wezme.

ale obawiam sie ze trzeba by było logi zrobić :cool1:

pany jak by ktoś chciał to mogę podrzucić na niedzielnego spota kalendarz

kalendarz_300x225.jpg

jeśli ktoś chce to po prostu dam :wink4:bez sprzedawania :decayed: :decayed:

przydał by mi sie :naughty:
Opublikowano
  • Autor

hmm no dobra a kto mial jeszcze vaga oprocz Ciebie ?? [br]Dopisany: 23 Luty 2011, 23:05_________________________________________________a siemka wogole :D:hi: :hi: :hi:

Opublikowano
Dailymotion.pl hehehe dobry filmik:)
Opublikowano

ale trochę stary

co nie znaczy ze laska robi niezły show :D

Opublikowano

to dobre jest :polew:

Opublikowano

Seba - trzeba koledze zrobić logi i będziemy wiedzieli, czy turbo przeładowuje, bo sztanga zapieczona/niewyregulowana, czy może winowajcą jest przetarty wężyk/zawór - Ogarniemy to;) W każdym razie - napisz, który rok A3. Przyczyna może być prozaiczna - jeżeli ktoś nie wpiął wężyka do gruchy od turbiny w klipsy, to prawdopodobnie dotknął do wydechu i się przepalił - 2 razy miałem taki przypadek...

Opublikowano

Seba - trzeba koledze zrobić logi i będziemy wiedzieli, czy turbo przeładowuje, bo sztanga zapieczona/niewyregulowana, czy może winowajcą jest przetarty wężyk/zawór - Ogarniemy to;) W każdym razie - napisz, który rok A3. Przyczyna może być prozaiczna - jeżeli ktoś nie wpiął wężyka do gruchy od turbiny w klipsy, to prawdopodobnie dotknął do wydechu i się przepalił - 2 razy miałem taki przypadek...

A3 z 2000 lub 2001 roku... z tego co Sebek pisał na IRCu mi...

Opublikowano

To pewnie motor ASV - tak, siak, czy owak - lecę spać, na spocie sprawdzimy, co w trawie piszczy. Jak mi dojdzie to tego czasu VCDS, to wezmę;)

Opublikowano

To pewnie motor ASV - tak, siak, czy owak - lecę spać, na spocie sprawdzimy, co w trawie piszczy. Jak mi dojdzie to tego czasu VCDS, to wezmę;)

temat do wyczajenia z tą A3.... a co do VCDSa to jest to ten clone o którym rozmawialiśmy na spocie? jaka wersja? :gwizdanie:

Opublikowano

będą logi robione :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.