Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wróciłem właśnie od dentysty :smutas: poszedłem z małą dziurką a okazało się pod małą ukrywają sie dwie durze i czeka mnie jeszcze jedna wizyta (mam nadzieje ze jedna ) ;(

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siemka wszyscy :wink4::hi:[br]Dopisany: 24 Luty 2011, 17:29_________________________________________________co tam, jak tam ??? :naughty:

Opublikowano

siemka Mario :hi:

Opublikowano

siemka wszyscy :wink4::hi:[br]Dopisany: 24 Luty 2011, 17:29_________________________________________________co tam, jak tam ??? :naughty:

:siema: Mariano
Opublikowano

klysiu laska podała ci cenę netto czy brutto ? - bo my głównie posługujemy się netto więc żeby nie wprowadziło cię to w błąd :gwizdanie:

Opublikowano

klysiu laska podała ci cenę netto czy brutto ? - bo my głównie posługujemy się netto więc żeby nie wprowadziło cię to w błąd :gwizdanie:

netto :decayed: i chyba lykne tego PLUSA :decayed:
Opublikowano

Pany czy jest taka opcja aby po uruchomieniu świateł mijania gasły pozycje i na odwrót ???? :mysli: :mysli: :mysli:[br]Dopisany: 24 Luty 2011, 17:39_________________________________________________

klysiu laska podała ci cenę netto czy brutto ? - bo my głównie posługujemy się netto więc żeby nie wprowadziło cię to w błąd :gwizdanie:

netto :decayed: i chyba lykne tego PLUSA :decayed:

no ale musisz doliczyć VAT :gwizdanie:

Opublikowano

Pany czy jest taka opcja aby po uruchomieniu świateł świateł mijania gasły pozycje i na odwrót ???? :mysli: :mysli: :mysli:[br]Dopisany: 24 Luty 2011, 17:39_________________________________________________

klysiu laska podała ci cenę netto czy brutto ? - bo my głównie posługujemy się netto więc żeby nie wprowadziło cię to w błąd :gwizdanie:

netto :decayed: i chyba lykne tego PLUSA :decayed:

no ale musisz doliczyć VAT :gwizdanie:

no tak
Opublikowano

dentysta to chyba najgorszy zawód świata :D

ale nie pod względem finansowym :polew:

Opublikowano

:hi:

Witam Was obywatele RP :tongue4: :gwizdanie:

Chciałbym wszystkich poinformowac, ze po 4 m-c w koncu sprawa stłuczki w ktorej moja :a4fan: brała udzial zakonczyła sie :good: :!:

Teraz tylko musze bryknąć sie do ubezpieczalni zglosic szkode, pozniej do warsztatu i audiolka bedzie sie naprawiala :)

Opublikowano

:hi:

Witam Was obywatele RP :tongue4: :gwizdanie:

Chciałbym wszystkich poinformowac, ze po 4 m-c w koncu sprawa stłuczki w ktorej moja :a4fan: brała udzial zakonczyła sie :good: :!:

Teraz tylko musze bryknąć sie do ubezpieczalni zglosic szkode, pozniej do warsztatu i audiolka bedzie sie naprawiala :)

o k**wa Jerzyk :shocked:
Opublikowano

wrócił z zza światów :polew:

Opublikowano

:hi:

Witam Was obywatele RP :tongue4: :gwizdanie:

Chciałbym wszystkich poinformowac, ze po 4 m-c w koncu sprawa stłuczki w ktorej moja :a4fan: brała udzial zakonczyła sie :good: :!:

Teraz tylko musze bryknąć sie do ubezpieczalni zglosic szkode, pozniej do warsztatu i audiolka bedzie sie naprawiala :)

i minie kolejne 6 miechow :polew:
Opublikowano

a ja się pochwale, że naprawiłem panel climatronika :gwizdanie:

Opublikowano
:hi: a ja już dzisiaj zakończyłem sesje :polew: i bawie się moim nowym robocikiem który za***prza z prędkością 1m/s :kox: :kox:
Opublikowano

a ja się pochwale, że naprawiłem panel climatronika :gwizdanie:

ja w zeszla sobote ogarnalem klimatronika :decayed:
Opublikowano

co rzeźbiłeś

Opublikowano

co rzeźbiłeś

no to cale podswietlanie mala rzecz a cieszy :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.