Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to chyba liczymy na chriss'a...

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

kurde nie dobrze a Ty Bartek1605 jak z vagiem zabierzesz moze ?? ?? :)

i rozumiem ze wszyscy na 18 beda :)

Opublikowano

kurde nie dobrze a Ty Bartek1605 jak z vagiem zabierzesz moze ?? ?? :)

i rozumiem ze wszyscy na 18 beda :)

Ja będę, potwierdzam :cool1:

Opublikowano
  • Autor

no spoxik :) potrzebujemy tylko vaga kurde :/

ja lapka mam ale nie mam baterii zostala w warszawie kuwa mac :/

moze mi ktos zgrac vaga na cd ??? ja sobie postawie u siebie i bede mial w razie co :)

Opublikowano

Dobra, ja się na razie wyłączam, do zobaczenia o 18 pod REAL-em :papa:

Opublikowano

i d*pa Audik nie kreci :disgust:

Opublikowano

Siemka Panowie :) Nie wybiera się ktoś z Was w okolice śląska bądź małopolski w najbliższym czasie ?

Opublikowano

Przepraszam że się na regionalnym nie przedstawiłem.W sumie zacząłem od tyłu bo na spocika pojechałem a nie popisałem najpierw tutaj :D

Opublikowano

MARIO szykuj na jutro kontakt z moto-marketem :decayed: bo dzisiaj nie dotarlem do was typy moje :kox: bo bateria zakonczyla kariere na 100% :disgust: ;( :confused4:

Opublikowano

ale zmarzlem

Opublikowano

i pupa Audik nie kreci :disgust:

Następnym razem Cię zabieram bez dyskusji... nie będziemy kombinowali bo ja się jeszcze przed 19 wyrobiłem... :)

Opublikowano

Łukasz a mnie tez zabierzesz :)[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 20:36_________________________________________________Łódź ul. mjr Jana Piwnika Ponurego :D[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 20:36_________________________________________________Cgriss nie mam wtedy zjazdu :) wiec bede napewno

Opublikowano

Przepraszam że się na regionalnym nie przedstawiłem.W sumie zacząłem od tyłu bo na spocika pojechałem a nie popisałem najpierw tutaj :D

Spoko :wink4: jest gitez majonez :good: ogarnijcie z Sebą te naklejeczki :naughty: :naughty:

Opublikowano

Łukasz a mnie tez zabierzesz :)

nie widzę problemu... :wink4:

Opublikowano

Łukasz a mnie tez zabierzesz :)

nie widzę problemu... :wink4:

nie no siostra pande daje :) [br]Dopisany: 27 Luty 2011, 20:47_________________________________________________jeszcze jedn zlot chyba panda a pozniej juz autko wroci w me rece

Opublikowano

Przepraszam że się na regionalnym nie przedstawiłem.W sumie zacząłem od tyłu bo na spocika pojechałem a nie popisałem najpierw tutaj :D

Spoko :wink4: jest gitez majonez :good: ogarnijcie z Sebą te naklejeczki :naughty: :naughty:

jakie naklejeczki :chytry:
Opublikowano

ja sie rozejrze za tymi naklejkami :) ale widzicie miejce na grila nam zrobilem brame otworzylem pierwszorzędnie[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 20:53_________________________________________________

audi.jpg

ale moja chyba byla w lepszym stanie :D

Opublikowano

Przepraszam że się na regionalnym nie przedstawiłem.W sumie zacząłem od tyłu bo na spocika pojechałem a nie popisałem najpierw tutaj :D

Spoko :wink4: jest gitez majonez :good: ogarnijcie z Sebą te naklejeczki :naughty: :naughty:

jakie naklejeczki :chytry:

kolega wito505 mówił, że ma możliwości drukowania naklejek na ploterze - Seba podeśle mu wzór i zobaczymy (naklejeczki klubowe :naughty: :naughty: )

Opublikowano

doleciał :wink4: ale zmarzłem :kwasny:

Opublikowano

wszystkiemu winny wiatr :kwasny:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.