Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Seba doleciał i się nie chwali;p

Bart wyrzuciles ten kabelek od radia co go dzisiaj wypiales ?? :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed::kox:[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 23:02_________________________________________________to volvo niby spoko poza kolorem i moca nic mi sie nie podba :D koza taka :D

dla mnie auto musi wygladac i jezdzic :) samo jezdzenie mnie nei satysfakcjonuje :)

??? mam w kurtce;p

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Seba doleciał i się nie chwali;p

Bart wyrzuciles ten kabelek od radia co go dzisiaj wypiales ?? :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed::kox:[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 23:02_________________________________________________to volvo niby spoko poza kolorem i moca nic mi sie nie podba :D koza taka :D

dla mnie auto musi wygladac i jezdzic :) samo jezdzenie mnie nei satysfakcjonuje :)

??? mam w kurtce;p

no to wez go nie wywalaj :P

przyda sie jeszcze :)

:gwizdanie:

Opublikowano

wiedziałem :polew:

Opublikowano

Seba, coś się spsuło znowu? :mysli:

Opublikowano

znowu drutowanie :gwizdanie:

Opublikowano

zachciewa się tjuningu

Opublikowano

strasznie mi sie podobaja, a moje sa popekane :( sie zastanawiam czy dam rade odkleic klosz zakleic pekniecia od srodka i go zakleic ?

Opublikowano

a używki nigdzie niema :mysli:

Opublikowano
  • Autor

wiedziałem :polew:

heheh no i co ja mam zrobic :) :) przyznaje Ci racje ;) jakos tak jednak mimo tego ze tweirdzielm ze mi sie nie podoba

jakos sie przyzwyczailem czysciej to gra jednak teraz cala droge sluchalem nowej plyty jay z i ostatniej k. westa

i kurde no sam nie wiem ale wtedy bylo fajniej :P [br]Dopisany: 27 Luty 2011, 23:33_________________________________________________a z Kolega Witoldem ogarniamy wlepy tylko teraz jest pytanie bo ma folie biala czy ci co maja ciemne auta preferuja biala ??

bo jak nie to musimy kupic folie czarna i srebrna

Opublikowano
  • Autor

Wito505 moze przedstawi oferty cenowe takiej folii bo on w pracy ma tylko biala czerwona i zielonej resztki :)

Opublikowano

ja biale kce jak juz ale mam nadzieje ze wyciete :P

Opublikowano
  • Autor

takze sprawa wyglada tak czy ludziska z ciemnymi autami musza miec srebrna czy chcecie biala

bo wiem ze z jasnymi to jednak czarna i nic poza nia :)[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 23:37_________________________________________________

ja biale kce jak juz ale mam nadzieje ze wyciete :P

tak to bedzie w tej technice odklej przyklej odklej :D:naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Jeśli chodzi o cenę to postaram się jakoś w tym tyg. podać orientacyjną cenę kompletu. Czarnych bo jeśli pasują komuś Białe to za free będą :D

Opublikowano

na cholere myśmy to radio wsuwali... :decayed:

Opublikowano

a opalarką [br]Dopisany: 27 Luty 2011, 23:42_________________________________________________ja pisze się na białe :gwizdanie:

Opublikowano

Co do techniki naklejania to żeby nakleić trzeba mieć folię transmisyjną. Ale tego taż postaram się troszkę załatwić. Istnieje jeden problem. Te folie nie chcą się kleić na zimnie. Oklejanie na spocie odpada bo zanim do domów dojedziemy to pospadają. Będzie trzeba poczakać na cieplejsze dni jeśli będziemy chcieć kleić na spocie:P :P:good:

spadam w kimę miłej nocki :D

Opublikowano

Co do techniki naklejania to żeby nakleić trzeba mieć folię transmisyjną. Ale tego taż postaram się troszkę załatwić. Istnieje jeden problem. Te folie nie chcą się kleić na zimnie. Oklejanie na spocie odpada bo zanim do domów dojedziemy to pospadają. Będzie trzeba poczakać na cieplejsze dni jeśli będziemy chcieć kleić na spocie:P :P:good:

spadam w kimę miłej nocki :D

No to poczekamy :good: :good: :good:

Trzym się i do zobaczenia :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.