Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

Seba doleciał i się nie chwali;p

Bart wyrzuciles ten kabelek od radia co go dzisiaj wypiales ?? :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed::kox:[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 23:02_________________________________________________to volvo niby spoko poza kolorem i moca nic mi sie nie podba :D koza taka :D

dla mnie auto musi wygladac i jezdzic :) samo jezdzenie mnie nei satysfakcjonuje :)

??? mam w kurtce;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Seba doleciał i się nie chwali;p

Bart wyrzuciles ten kabelek od radia co go dzisiaj wypiales ?? :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed::kox:[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 23:02_________________________________________________to volvo niby spoko poza kolorem i moca nic mi sie nie podba :D koza taka :D

dla mnie auto musi wygladac i jezdzic :) samo jezdzenie mnie nei satysfakcjonuje :)

??? mam w kurtce;p

no to wez go nie wywalaj :P

przyda sie jeszcze :)

:gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiedziałem :polew:

heheh no i co ja mam zrobic :) :) przyznaje Ci racje ;) jakos tak jednak mimo tego ze tweirdzielm ze mi sie nie podoba

jakos sie przyzwyczailem czysciej to gra jednak teraz cala droge sluchalem nowej plyty jay z i ostatniej k. westa

i kurde no sam nie wiem ale wtedy bylo fajniej :P [br]Dopisany: 27 Luty 2011, 23:33_________________________________________________a z Kolega Witoldem ogarniamy wlepy tylko teraz jest pytanie bo ma folie biala czy ci co maja ciemne auta preferuja biala ??

bo jak nie to musimy kupic folie czarna i srebrna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wito505 moze przedstawi oferty cenowe takiej folii bo on w pracy ma tylko biala czerwona i zielonej resztki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takze sprawa wyglada tak czy ludziska z ciemnymi autami musza miec srebrna czy chcecie biala

bo wiem ze z jasnymi to jednak czarna i nic poza nia :)[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 23:37_________________________________________________

ja biale kce jak juz ale mam nadzieje ze wyciete :P

tak to bedzie w tej technice odklej przyklej odklej :D:naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a opalarką [br]Dopisany: 27 Luty 2011, 23:42_________________________________________________ja pisze się na białe :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do techniki naklejania to żeby nakleić trzeba mieć folię transmisyjną. Ale tego taż postaram się troszkę załatwić. Istnieje jeden problem. Te folie nie chcą się kleić na zimnie. Oklejanie na spocie odpada bo zanim do domów dojedziemy to pospadają. Będzie trzeba poczakać na cieplejsze dni jeśli będziemy chcieć kleić na spocie:P :P:good:

spadam w kimę miłej nocki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do techniki naklejania to żeby nakleić trzeba mieć folię transmisyjną. Ale tego taż postaram się troszkę załatwić. Istnieje jeden problem. Te folie nie chcą się kleić na zimnie. Oklejanie na spocie odpada bo zanim do domów dojedziemy to pospadają. Będzie trzeba poczakać na cieplejsze dni jeśli będziemy chcieć kleić na spocie:P :P:good:

spadam w kimę miłej nocki :D

No to poczekamy :good: :good: :good:

Trzym się i do zobaczenia :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...