Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zamierzam to wykorzystać :)

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

zamierzam to wykorzystać :)

ja również - zaraz spadam do myju myju :wink4: potem może jeszcze reznę relingi :mysli: :mysli:

Opublikowano

:siema:

aleeeeeeeee wioooooooooosna :kox:

Hi :good:

wiosnę dzisiaj czuć.. :naughty::kox: :drool: :thumbup::giveheart:

Opublikowano
  • Autor

zamierzam to wykorzystać :)

ja również - zaraz spadam do myju myju :wink4: potem może jeszcze reznę relingi :mysli: :mysli:

czarnuchy robisz ?? :D

woooaaaa

bedziesz mial co robic :D

ja jem sniadanio obiad i lece do lodzi :D

Opublikowano

zadziwiające jak słońce pobudza do aktywności :> chyba też coś wyszoruje czy co? :wink4:

Opublikowano

czas na wiosenne porządki :polew:

Opublikowano

zamierzam to wykorzystać :)

ja również - zaraz spadam do myju myju :wink4: potem może jeszcze reznę relingi :mysli: :mysli:

czarnuchy robisz ?? :D

woooaaaa

bedziesz mial co robic :D

ja jem sniadanio obiad i lece do lodzi :D

Seba chciałbym ale nie wiem czy wszystko zdążę ogarnąć dziś :confused4:

plany są :naughty:[br]Dopisany: 05 Marzec 2011, 11:36_________________________________________________

czas na wiosenne porządki :polew:

wietrzenie aut po zimowych pierdziochach :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed:

Opublikowano
  • Autor
:polew: :polew: :polew::decayed::naughty:
Opublikowano
:polew: :polew: i wycieraczek trzepanie z kg piachu
Opublikowano

ja też spadam do bolida, szkoda, że nie swojego... nie lubię opli, a zwłaszcza tak rozwalonych;p Jak mi styknie czasu, to się zabieram za Bose u siebie:)

Opublikowano

a ja przy zmianie boczkow zobaczylem ze wzmaka moge miec po lewej a nie prawej stronie

Opublikowano

przecież Ci mówiliśmy, że w B5 jest po lewo...;p

Opublikowano

DJ ale "odkrycia" są lepsze... dają więcej przyjemności... :wink4:

Opublikowano

:hi: sobotnio łódzkich :a4fan:

no to jak obiecałem co nieco fotek w odpowiednim jak myślę wątku http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=190773.0 jest jak i mały opisik : :wink4:

pozdrowionka

Opublikowano

wreszcie się doczekałeś :decayed: :decayed: fajna sztuczka :cool1: :cool1: :cool1: :cool1: podlatuj na spoty jak najczęściej :wink4:

Dobra spadam dokończyć relingi :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

:hi: sobotnio łódzkich :a4fan:

no to jak obiecałem co nieco fotek w odpowiednim jak myślę wątku http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=190773.0 jest jak i mały opisik : :wink4:

pozdrowionka

No i jak, dasz radę jutro na spocie się pokazać? :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor
:hi: :hi: melduje ze dolecialem :P
Opublikowano
  • Autor

ta doszla :D w zeszlym tygodniu :P tylko zpaomnialem o niej :D

Opublikowano

tak mi sie jakos przypomnialo zeby zapytac ;p najwazniejsze ze jest

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.