Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

spoko bede ja rozliczal teraz w lutym

:) tzn za luty w marcu :)

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

luzik,a gratisy przywiezione :kox:

Opublikowano
  • Autor

jakie kurna gratisy ?? :D o czyms nie wiem :P

Opublikowano

w zeszlym tyg mialy byc :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

heheh no to chyba nie nadrabiasz tematow kompletnie :D

;) Wito teraz ogarnia wlepki moze sie dzisiaj odezwie to zobaczymy na jakim jest etapie :P;)[br]Dopisany: 05 Marzec 2011, 16:46_________________________________________________a to co mialem przywiezc to wlepki zrobione technika odklej przyklej odklej :P

ale drukarnia dala d*py :/

Opublikowano

omijam tematy, ktore mnie nie interesuja :polew:

Opublikowano

3,5 godzinki i ogarnięte :gwizdanie: :gwizdanie: i przerwą na browarek :wink4:

reli_003.jpg

reli_001.jpg

[br]Dopisany: 05 Marzec 2011, 16:49_________________________________________________no żywo robią niezłą robotę :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
:good:
Opublikowano
  • Autor

:oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:

kurde tez cos musze kiedys sam wyrezac najwyzej kupie nowe jak zepsuje :D a jest duza sznasa :P

elegancko Mario szacuneczek :D

Opublikowano

siemka wszytstkim

nareszcie po szkole, katalizator wybebeszony cały logo naklejone więc już prawie jestem na spot wyszykowany:P myśle czy by moze nie umyć pociechy :D

Opublikowano
  • Autor

ja swoja "umylem" ehh spoznilem sie i mi myjke zamkneli :/ wiec na bezdotykowej ja oplukalem :) przynajmniej juz cos widze przez szyby boczne :D:decayed:

Opublikowano

3,5 godzinki i ogarnięte :gwizdanie: :gwizdanie: i przerwą na browarek :wink4:

reli_003.jpg

reli_001.jpg

[br]Dopisany: 05 Marzec 2011, 16:49_________________________________________________no żywo robią niezłą robotę :kox: :kox: :kox:

a co było robione... relingi? :embarrassed:

Opublikowano

3,5 godzinki i ogarnięte :gwizdanie: :gwizdanie: i przerwą na browarek :wink4:

reli_003.jpg

reli_001.jpg

[br]Dopisany: 05 Marzec 2011, 16:49_________________________________________________no żywo robią niezłą robotę :kox: :kox: :kox:

a co było robione... relingi? :embarrassed:

Łukasz no pewnie ze relingi, Misiek miał chrom a zalozyl czarne

Opublikowano

3,5 godzinki i ogarnięte :gwizdanie: :gwizdanie: i przerwą na browarek :wink4:

reli_003.jpg

reli_001.jpg

[br]Dopisany: 05 Marzec 2011, 16:49_________________________________________________no żywo robią niezłą robotę :kox: :kox: :kox:

a co było robione... relingi? :embarrassed:

Łukasz no pewnie ze relingi, Misiek miał chrom a zalozyl czarne

to zdecydowanie gitez majonez :>

Opublikowano

do Concerta I mozna dorzucic juz zmieniarke ???? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

nikogo nie ma :)

Opublikowano

ja sobiw wypraszam :tongue4:

Opublikowano

no zima :tongue4: u mnie niedawno padał deszczyk i jest -1 i fajna ślizgawka :decayed:

Opublikowano

Klysiu jak to jest ze Cie na gorze nie widac :P

Marat... Ciebie widzialem jak dygales w czwartek radwanska z plecaczkiem ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.