Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

też powróciłem :wink4:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

i ja.... :decayed:

Opublikowano
  • Autor

i ja tyz :D[br]Dopisany: 06 Marzec 2011, 21:10_________________________________________________jebiesz w kociol :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:good: :good: :good: :good:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

A Ty przyspieszasz jak stary pociąg :evil:

Opublikowano

dalsza część spotu u Sebka w A4 była :notworthy::good::evil:

Opublikowano

dalsza część spotu u Sebka w A4 była :notworthy::good::evil:

Aż nam światła pogasili na parkingu :D[br]Dopisany: 06 Marzec 2011, 21:21_________________________________________________

Seba, znalazłem od razu, ale niektóre opisy to tak dramatycznie brzmią, że ja pierdzielę :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

dalsza część spotu u Sebka w A4 była :notworthy::good::evil:

Aż nam światła pogasili na parkingu :D[br]Dopisany: 06 Marzec 2011, 21:21_________________________________________________

Seba, znalazłem od razu, ale niektóre opisy to tak dramatycznie brzmią, że ja pierdzielę :polew: :polew: :polew:

hehe dobrze ponioslo niektorych nie ?? :D :D :D Panton znalazles ?? :D

ktokolwiek huh kox furex nie ma co :notworthy:

Opublikowano

Masz Kimi jeszcze, heh :)

Kuuurde.... :slina: :slina: :slina:

No i nie będę teraz spał całą noc :D

Opublikowano

Masz Kimi jeszcze, heh :)

Kuuurde.... :slina: :slina: :slina:

No i nie będę teraz spał całą noc :D

jak bedziesz szedl sapc nie zapomnij posmarowac sie kremem :naughty::kox:
Opublikowano

Krzychu :good: :good: :good: :good: :slina: :slina: :slina: :slina: :kox: :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 06 Marzec 2011, 21:33_________________________________________________Seba foty ogarnąłeś :mysli: :mysli: z dzisiejszego otwarcia grillowego sezonu ?????????

Opublikowano
  • Autor

ogarniam wlasnie :D ale nie moglem sie powstrzymac :D Kimi nie obrazisz sie prawda ?? :D

Opublikowano

Krzychu :good: :good: :good: :good: :slina: :slina: :slina: :slina: :kox: :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 06 Marzec 2011, 21:33_________________________________________________Seba foty ogarnąłeś :mysli: :mysli: z dzisiejszego otwarcia grillowego sezonu ?????????

Mario zapomniales browara zabrac ze soba :blink:[br]Dopisany: 06 Marzec 2011, 21:38_________________________________________________ale zaopiekowalem sie nim :gwizdanie:
Opublikowano

dalsza część spotu u Sebka w A4 była :notworthy::good::evil:

Aż nam światła pogasili na parkingu :D[br]Dopisany: 06 Marzec 2011, 21:21_________________________________________________

Seba, znalazłem od razu, ale niektóre opisy to tak dramatycznie brzmią, że ja pierdzielę :polew: :polew: :polew:

hehe dobrze ponioslo niektorych nie ?? :D :D :D Panton znalazles ?? :D

ktokolwiek huh kox furex nie ma co :notworthy:

taaa... znalazłem... kuwa... media nasze... LOL :D:polew:

Opublikowano
  • Autor

ty chyba nie to miales zacytowac :D

Opublikowano

Masz Kimi jeszcze, heh :)

Ooo masz założony wydech motorsport? Ostatnio ostro na ten temat się zastanawiałem... wydech daje radę? pewnie od razu przy wymianie stroiłeś silniczek... :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Kimi nie obrazisz sie ?? obiecaj obiecaj obiecaj to cos pokaze :D:P

Opublikowano

ty chyba nie to miales zacytowac :D

taaa.... :D

Opublikowano

qrde raz czlowiek nie przyjedzie i juz nie wiadomo o co biega :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.