Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szkoda, ze jakoś Ciebie na spotach nie widać;p

dzisiaj na randce byłem w kinie i nie bardzo mogłem :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Szkoda, ze jakoś Ciebie na spotach nie widać;p

Bartek nie gadaj bo pierwszy raz opuściłem spot :confused4:

ale raczej na dwa kolejne tez nie dam rady być ;(

ale bardzo żałuje

Opublikowano

Ty jesteś usprawiedliwiony - o Adasia mi chodziło;] No...teraz idę spać. :hi:

Opublikowano

Ty jesteś usprawiedliwiony - o Adasia mi chodziło;] No...teraz idę spać. :hi:

aha spoko :wink4:[br]Dopisany: 07 Marzec 2011, 00:31_________________________________________________Fotki git malina :good:
Opublikowano

to kogo to autko ? :gwizdanie:

Opublikowano

czerwone B5....? nie kojarzę takiego sprzętu ale ja dużym stażem pochwalić się nie mogę... :gwizdanie:

Opublikowano

Luki a kto to w bezowej kurtce :mysli:

Opublikowano

Szkoda, ze jakoś Ciebie na spotach nie widać;p

dzisiaj na randce byłem w kinie i nie bardzo mogłem :gwizdanie:

chociaż inwestycja czasowa była trafiona? :decayed:

[br]Dopisany: 07 Marzec 2011, 00:41_________________________________________________

Luki a kto to w bezowej kurtce :mysli:

Krzysiek (nick ktokolwiek) ... S4 B5 przyleciał... na 330KM zrobiona.... :evil:

Masz Kimi jeszcze, heh :)

Opublikowano

aha :wink4:[br]Dopisany: 07 Marzec 2011, 00:46_________________________________________________narka ja lecę pod pierzynę :wink4:

Opublikowano

:wink4:[br]Dopisany: 07 Marzec 2011, 00:55_________________________________________________Air Ride :D

Opublikowano
  • Autor

eee to juz jest bez sensu :)

:hi: :hi: :hi:

Opublikowano

zgadza się Sebek to już przegięcie...

:hi:

Opublikowano

chyba za młody jestem żeby pojąć zabawy amerykańców robią ładnie auto malują kładą felgę a potem psują a do tego tłumy się tym rajcują :P

Opublikowano

:hi:

widzę chłopcy że dzisiaj pracujecie na dwójeczkę z przodu :naughty:

pięknie, pięknie :good:

Opublikowano

:bry:

i będą 2000 urodzinki dzisiaj :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 07 Marzec 2011, 08:06_________________________________________________

trochę przemarzliśmy wczoraj :kox: :kox:, w domu nawet grzane piwko nie pomogło, a Adasiowi do dzisiaj jest zimno :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Siemanko, i zaczynamy karuzelę od nowa :hi:

Miłego dnia wszystkim :papa: , czas lecieć do roboty :kwasny:

Opublikowano

:bry:

i będą 2000 urodzinki dzisiaj :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 07 Marzec 2011, 08:06_________________________________________________

trochę przemarzliśmy wczoraj :kox: :kox:, w domu nawet grzane piwko nie pomogło, a Adasiowi do dzisiaj jest zimno :kox: :kox: :kox:

tylko się zahartujecie i wyjdzie na zdrowie :wink4:

[br]Dopisany: 07 Marzec 2011, 08:17_________________________________________________

:hi:

widzę chłopcy że dzisiaj pracujecie na dwójeczkę z przodu :naughty:

pięknie, pięknie :good:

:hi::wink4:

Opublikowano

kolejny dzien w piekle :sick3: ale piateczek wolny i tym zyje :}

Opublikowano

DO :bry:

Opublikowano

kolejny dzien w piekle :sick3: ale piateczek wolny i tym zyje :}

będzie dobrze... głowa do góry :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.