Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
:naughty: :naughty: :naughty:
  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siemanko :hi:

Laseczki, wszystkiego NAJ NAJ :D:kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:[br]Dopisany: 08 Marzec 2011, 18:00_________________________________________________Się pochwalę, że zakupiłem dzisiaj :kox: :kox: :kox: :kox:

http://allegro.pl/interfejs-vag-kkl-obd-vw-audi-skoda-seat-usb-line-i1489315363.html

Parafrazując Liroy'a :

będę doktorem, będę doktorem

będę cię VAG-ował z tyłu i z przodu

pokażę ci tylne siedzenie samochodu

będziemy uprawiać scoobie doobie doo ya

scoobie doo ya scoobie doobie doo

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Siemanko :hi:

Laseczki, wszystkiego NAJ NAJ :D:kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:[br]Dopisany: 08 Marzec 2011, 18:00_________________________________________________Się pochwalę, że zakupiłem dzisiaj :kox: :kox: :kox: :kox:

http://allegro.pl/interfejs-vag-kkl-obd-vw-audi-skoda-seat-usb-line-i1489315363.html

Parafrazując Liroy'a :

będę doktorem, będę doktorem

będę cię VAG-ował z tyłu i z przodu

pokażę ci tylne siedzenie samochodu

będziemy uprawiać scoobie doobie doo ya

scoobie doo ya scoobie doobie doo

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Kimi a czy do mnie jest taki sam kabelek ?? jesli tak to zamow 2 ?? :)

Opublikowano

Ja już swój dzisiaj zamówiłem i zapłaciłem :D

Seba, tak, taki sam, ale poczekajmy - najpierw sprawdzimy ten mój, jak będzie banglał u mnie i u Ciebie - wtedy zamówimy dla Ciebie, ok?

Opublikowano
  • Autor

mhm no spoko okejos :D

Opublikowano

Ale on jest do wszystkich VW / Audi / Seat / Skoda od 1994 do 2004, więc Twoje też się łapie :wink4:

Opublikowano

:siema:

dzięki chłopaki, przez cały dzień nie miałam tyle życzeń co od Was, co banda to banda nie ma co :wink4:

Opublikowano

Najlepszego kobitki :good:

Kimi ciekawe jak się sprawdzi ten kabelek za 25 zeta :naughty:[br]Dopisany: 08 Marzec 2011, 20:59_________________________________________________Ja już dzisiaj polerkę auta strzeliłem jeszcze jutro porządek w środku i cykamy foty :kox:

Opublikowano

podejrzewam, że będzie chodził tak samo jak ten który kupiłem ...... :mysli: czasu temu i dałem 4x tyle :tongue4:

Opublikowano
:siema: z wieczora
Opublikowano

:siema:

co tam słychać w wielkim świece

Opublikowano

sebastian_marat, no sam jestem ciekaw, bo w sumie 25 peelenów to żaden piniądz, i tak klepnąłem to "Kup teraz" i w sumie to tak na spontana było, bo na ircu gadaliśmy o VAG COM-ie i tak sobie nagle pomyślałem "a właściwie, to czemu nie..." i tak jakoś wlazłem na to allegro i dwie minuty później już puszczałem przelew :decayed: :decayed: :decayed:

Wyjdzie w praniu :gwizdanie:

Opublikowano

:siema:

co tam słychać w wielkim świece

a co gazet nie czytasz :wink4::tongue4:
Opublikowano

niema tam obrazków :no:

Opublikowano

ja też dałem coś koło 100zł :tongue4:

Opublikowano

kurfa nie dość, że tańsze to jeszcze ogarnia nowsze oprogramowanie

Opublikowano

kurfa nie dość, że tańsze to jeszcze ogarnia nowsze oprogramowanie

Peszek :D

1299498863_by_bootlagers_500.jpg

Opublikowano
  • Autor

:naughty::kox::decayed:[br]Dopisany: 09 Marzec 2011, 00:19_________________________________________________spoko foty :D jutro je pobiore i wstawie do galerii ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.