Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

patrzcie jak sie naprawia auto jaki kosztorys zajebal idczak

http://dl.dropbox.com/u/19958853/Dokument%20z%20ogledzin%20%28kosztorys%29.pdf[br]Dopisany: 12 Marzec 2011, 15:19_________________________________________________w ogole nie rozumiem czemu dwa xenony do wymiany no ale to sie wytnie

quwa ale części,połowa z nich pewnie mogła by zostać :shocked:

Chriss powiem Ci szczerze ze juz mi to wisi niech mi oddaja dobre auto w 100% sprawne i chociaz z orginlnymi tymi czesciami co trzeba wstawic reszta mi wisi

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

o Kanu :D rozumiem ze jutro na spocie Cie widzimy ?? :D :D :D:evil:

ja sie zawijam do znajomych :D wroce to sie odezwe :):hi:

Opublikowano

o Kanu :D rozumiem ze jutro na spocie Cie widzimy ?? :D :D :D:evil:

ja sie zawijam do znajomych :Dwroce to sie odezwe :):hi:

jak będę miał siłę :polew: :polew: :polew: :polew: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:[br]Dopisany: 12 Marzec 2011, 20:10_________________________________________________

patrzcie jak sie naprawia auto jaki kosztorys zajebal idczak

http://dl.dropbox.com/u/19958853/Dokument%20z%20ogledzin%20%28kosztorys%29.pdf[br]Dopisany: 12 Marzec 2011, 15:19_________________________________________________w ogole nie rozumiem czemu dwa xenony do wymiany no ale to sie wytnie

faktycznie części wymyślili w pytę :kox: :kox: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

tak sie powie ale jak auto bylo rozebrane to faktycznie z lewej strony z przodu to duza pustka wszystko wywalone ale nie rozumiem dwoch xenonow na co komu dwa wymieniac co prawda nie przygladalem sie jak tamten wyglada

Opublikowano

tak sie powie ale jak auto bylo rozebrane to faktycznie z lewej strony z przodu to duza pustka wszystko wywalone ale nie rozumiem dwoch xenonow na co komu dwa wymieniac co prawda nie przygladalem sie jak tamten wyglada

wiesz, wystarczy, że jak rozebrali wszystko to okazało się że jeden z zaczepów jest odłamany :gwizdanie: i co - Do wymiany. Tym bardziej, że Idczak za to nie płaci tylko ubezpieczyciel a Idczakowi opłaca się wymienić jak najwięcej części - :kox: większy obrót na częściach :kox::good: :good: :good:

Poza tym, tak jak już pisałeś wcześniej - co cię to obchodzi :gwizdanie: autko ma być sprawne i tyle :good: :good: :good:

Opublikowano

Mario, jutro nie ma KZK, jest w ostatnią niedzielę marca, ale będziemy wtedy w BT.

Dopiero w kwietniu będę miał dwa starty: 17. w KZK MotoSportKlubu Łódź, a tydzień potem, 24., w KZK Automobilklubu na Motodromie ( IV runda, moja druga :D )

Opublikowano

Mario, jutro nie ma KZK, jest w ostatnią niedzielę marca, ale będziemy wtedy w BT.

Dopiero w kwietniu będę miał dwa starty: 17. w KZK MotoSportKlubu Łódź, a tydzień potem, 24., w KZK Automobilklubu na Motodromie ( IV runda, moja druga :D )

szkoda :confused4: :confused4: :confused4: :confused4: a tak chciałem pojechać ;( ;( ;( ;( ;( ;(

Opublikowano

Mario, jutro nie ma KZK, jest w ostatnią niedzielę marca, ale będziemy wtedy w BT.

Dopiero w kwietniu będę miał dwa starty: 17. w KZK MotoSportKlubu Łódź, a tydzień potem, 24., w KZK Automobilklubu na Motodromie ( IV runda, moja druga :D )

szkoda :confused4: :confused4: :confused4: :confused4: a tak chciałem pojechać ;( ;( ;( ;( ;( ;(

W kwietniu pojedziemy :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
Opublikowano

:doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

ja pitole zniszczyles mi poczatek niedzieli

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:bry:[br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 08:21_________________________________________________

patrzcie jak sie naprawia auto jaki kosztorys zajebal idczak

http://dl.dropbox.com/u/19958853/Dokument%20z%20ogledzin%20%28kosztorys%29.pdf[br]Dopisany: 12 Marzec 2011, 15:19_________________________________________________w ogole nie rozumiem czemu dwa xenony do wymiany no ale to sie wytnie

quwa ale części,połowa z nich pewnie mogła by zostać :shocked:

i zostanie :D włoży się je komuś innemu hyhyh ja się załapałam na czyjś silniczek do lusterka np :) a Tomek a propos to widziałam Twoje autko i to co zostało z lampy....chyba nie ma co płakać, widocznie druga lampa im do innego potrzebna :tongue4:

Opublikowano

Siemanko :hi:

no dzisiaj jeszcze cieplej niż wczoraj więc spot będzie długi i udany :D

Dokładnie :good: :good: :good: :good:

Opublikowano

Siemanko :> :> :>

Opublikowano

To i ja powitam :>

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

kminimy cos dzisiaj wczesniej czy nie :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.