Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:good:

ale coś mało tego

[br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 22:26_________________________________________________brakuje np.35

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:good:

ale coś mało tego

Teraz znalazłem w necie, że problemy z komunikacją z niektórymi rzeczami moga wynikać ze złej konfiguracji portu COM na Windowsie, ale już dzisiaj nie będę rzeźbił.

[br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 22:28_________________________________________________No własnie miałem napisać o tym centralnym (35), zobaczymy, jak pobawię się z konfigiem portu COM

Opublikowano

:good:

ale coś mało tego

Teraz znalazłem w necie, że problemy z komunikacją z niektórymi rzeczami moga wynikać ze złej konfiguracji portu COM na Windowsie, ale już dzisiaj nie będę rzeźbił.

tak, zdecydowanie o tej porze co innego powinieneś rzeźbić :>

Opublikowano

:good:

ale coś mało tego

Teraz znalazłem w necie, że problemy z komunikacją z niektórymi rzeczami moga wynikać ze złej konfiguracji portu COM na Windowsie, ale już dzisiaj nie będę rzeźbił.

tak, zdecydowanie o tej porze co innego powinieneś rzeźbić :>

Hy hy, no proszę proszę :D

Uderz w stół.... :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

A głosowaliscie na nasz klub w plebiscycie? bo nas tam inne marki biorą na łeb

Opublikowano

Kimi puknij sobie w czujnik ABSu to Ci się naprawi :naughty: najlepiej kluczem od kół :polew: wiem z doświadczenia :kox:

Opublikowano

A głosowaliscie na nasz klub w plebiscycie? bo nas tam inne marki biorą na łeb

Ze wszystkich maili jakie tylko mam

[br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 22:35_________________________________________________

Kimi puknij sobie w czujnik ABSu to Ci się naprawi :naughty: najlepiej kluczem od kół :polew: wiem z doświadczenia :kox:

Jak wymieniałem tarcze i wieńce ABS-u chyba już wystarczająco go "popukałem" :decayed:

Opublikowano

A głosowaliscie na nasz klub w plebiscycie? bo nas tam inne marki biorą na łeb

Ze wszystkich maili jakie tylko mam

[br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 22:35_________________________________________________

Kimi puknij sobie w czujnik ABSu to Ci się naprawi :naughty: najlepiej kluczem od kół :polew: wiem z doświadczenia :kox:

Jak wymieniałem tarcze i wieńce ABS-u chyba już wystarczająco go "popukałem" :decayed:

a mówią że Idczak tylko pukać potrafi w celu naprawy wszystkiego ... :polew:

Opublikowano

no to chyba się skończył :naughty: u mnie w B5 był wysunięty :wink4:

Opublikowano

no to chyba się skończył :naughty: u mnie w B5 był wysunięty :wink4:

Nie, żartowałem, luzik :wink4: :wink4: :wink4: :wink4:

Nawet go nie tknąłem, ale jak zakładałem nowe wieńce, to musiał ten nowy wejść na ten frez na tarczy tak, że zmieniła się jego odległość od czujnika. bartek1605 kiedyś mi właśnie podawał, że tam powinno być 1.5 czy 2 mm przerwy, a jest chyba minimalnie więcej.

Opublikowano
  • Autor

nie spac zwiedzac :evil:

Opublikowano

Aloha :hi:

[br]Dopisany: 16 Marzec 2011, 07:02_________________________________________________Lecę do pracy, miłego dnia :papa:

Opublikowano

Siemanko :hi:

ale wczoraj padłem ni z tego ni z owego - normalnie szok :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor
:hi: :hi: :hi:
Opublikowano

nie spac zwiedzac :evil:

:> hehee... zagadałem się na IRCu z chrissem, że forum nie odświeżyłem ;(

:siema:

Opublikowano
  • Autor

hjeehe szybki jestes :)

ja wczoraj zapomnialem o ircu :P

Opublikowano

A co się wczoraj działo na IRCu.... Kimiasz w samochodzie z VAGiem szalał :kox:

Opublikowano

Dziń dobry :hi:

Opublikowano
  • Autor
:hi: Chriss :)
Opublikowano

:gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.