Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siema :hi:

a takie dwie rureczki sobie zafundowałem http://data.motor-talk.de/data/galleries/0/56/5753/10018444/hofele-17103.JPG teraz tylko ktoś musi mi ładnie zderzak wyrzeźbić

w piczke :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

ja tez chce takie :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

no nawet niczego sobie :good:

też kiedyś myślałem o czymś takim

audi_wydech.jpg

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siema :hi:

a takie dwie rureczki sobie zafundowałem http://data.motor-talk.de/data/galleries/0/56/5753/10018444/hofele-17103.JPG teraz tylko ktoś musi mi ładnie zderzak wyrzeźbić

w piczke :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

ja tez chce takie :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

no nawet niczego sobie :good:

też kiedyś myślałem o czymś takim

audi_wydech.jpg

h*j z tym wydechem, 2x RS4 na jednym placu :shocked:

chciałbym jedną :slina:

Opublikowano

siema :hi:

a takie dwie rureczki sobie zafundowałem http://data.motor-talk.de/data/galleries/0/56/5753/10018444/hofele-17103.JPG teraz tylko ktoś musi mi ładnie zderzak wyrzeźbić

w piczke :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

ja tez chce takie :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

no nawet niczego sobie :good:

też kiedyś myślałem o czymś takim

audi_wydech.jpg

Noooo, wydech od RS-a w 90-konnym TDi :good: :good: :good: :good:

Byłbyś gość :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

No w ten weekend wpadne na spota bo nie mamy z Kamilem szkoły ale napewno nie będzie jeszcze założony. Jak założe to też zajrze na jakiegoś spota. Jak miałem jej zdjęcie zrobić hehe? Wystarczy że pośmialiśmy się z mojej dwururki i pozwoliła mi wizytówki zostawić:) Niestety dluższa rozmowa była niemożliwa bo dresiarz za mną nie mógł się doczekać, żeby kupić żarówki do swojego tuningowanego fiata uno xD

Opublikowano

zupełnie jak te mugeny w renówkach w zeszłą niedzielę :P

Opublikowano

siema :hi:

a takie dwie rureczki sobie zafundowałem http://data.motor-talk.de/data/galleries/0/56/5753/10018444/hofele-17103.JPG teraz tylko ktoś musi mi ładnie zderzak wyrzeźbić

w piczke :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

ja tez chce takie :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

no nawet niczego sobie :good:

też kiedyś myślałem o czymś takim

audi_wydech.jpg

Noooo, wydech od RS-a w 90-konnym TDi :good: :good: :good: :good:

Byłbyś gość :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

dlatego pozostane przy swoim :wink4:
Opublikowano

zupełnie jak te mugeny w renówkach w zeszłą niedzielę :P

Dobry był koleś :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

No w ten weekend wpadne na spota bo nie mamy z Kamilem szkoły ale napewno nie będzie jeszcze założony. Jak założe to też zajrze na jakiegoś spota. Jak miałem jej zdjęcie zrobić hehe? Wystarczy że pośmialiśmy się z mojej dwururki i pozwoliła mi wizytówki zostawić:) Niestety dluższa rozmowa była niemożliwa bo dresiarz za mną nie mógł się doczekać, żeby kupić żarówki do swojego tuningowanego fiata uno xD

Spoko, spot jest co tydzień, zdążysz się zaprezentować :good: :good: :good: :good:

Opublikowano

co się dziwisz... pchają mnie na siłę co bym wybrała zaległy ;)

No ja też pcham moich a rekordziści mają nawet 12 dni zaległego :):decayed:[br]Dopisany: 16 Marzec 2011, 21:19_________________________________________________ :bry:

Opublikowano

a mi zostało tylko 3 :confused4:

Opublikowano

a mnie zaleglego 17 i mialem teraz brac a jestem na L4 :P

Opublikowano

co się dziwisz... pchają mnie na siłę co bym wybrała zaległy ;)

No ja też pcham moich a rekordziści mają nawet 12 dni zaległego :):decayed:

To ja mam tylko 10 :decayed:[br]Dopisany: 16 Marzec 2011, 21:28_________________________________________________

a mi zostało tylko 3 :confused4:

Z tego roku? :P

Opublikowano
:polew: Tomek ale masz kumulacje ! mi tam zawsze brakuje :confused4:
Opublikowano

:polew: Tomek ale masz kumulacje ! mi tam zawsze brakuje :confused4:

ja w tym roku mam ponad 40 dni :D zalegly obecny i za to ze studiuje jeszcze 8 dni dodatkowego mi sie nalezy :P

Opublikowano

:polew: Tomek ale masz kumulacje ! mi tam zawsze brakuje :confused4:

ja w tym roku mam ponad 40 dni :D zalegly obecny i za to ze studiuje jeszcze 8 dni dodatkowego mi sie nalezy :P

skorzystało sie na zmianie przepisów :decayed:

lecę w pierza :tongue4: usypiam na siedząco, aha był dziś pan na wizycie i oględzinach po naprawie i potwierdził, że to co miało być nowe - jest nowe na 100% :)

Opublikowano

a ja od 5 lat nie byłem na urlopie.... jedyny urlop to święta Bożego Narodzenia i Wielkanocne i żyję dobrze z tym :>

Opublikowano
:siema: ja tylko mam L4 do wykorzytsania :polew:
Opublikowano

Siema Kłysiu, jak tam co tam :hi:

Opublikowano

Siema Kłysiu, jak tam co tam :hi:

po malusiu caly czas do przodu :decayed: dzisiaj cale 5 h na 8h w pracy spalem tylko zapinanie pasow mi sie wbijalo w plecy :polew:
Opublikowano

to robote masz troche lżejszą od spania :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.