Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no to Kimi raczej będzie musiał :lazy: bo ma towarzystwo :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

do radia obowiązkowo[br]Dopisany: 19 Marzec 2011, 15:38_________________________________________________

SIEMKA :hi:

widzieliście rozpiskę pokoi? :gwizdanie:

Mario i Kimi, nie wolelibyście być razem ? :mysli:

nie chcą być razem bo chcą :sexinbed:

szkoda mówić :thumbdown:

Opublikowano

Wiktor nie trzeba kodować ja już tyle razy odpinałem aku i nic sie nie stało więc spokojnie :D

Opublikowano

A ja w końcu samochodzik na pilota od telewizora zaprogramowałem i nawet jeździ :decayed: Będę miał co oddać do oceny:)

Opublikowano
:siema: wrocek zdobyty :decayed: ale Mariano dziwek jak na lekarstwo wiec foty nie mam ale pozdrowilem bande seniorow pod kapliczka we wsi Mirków patrzyli na mnie jak na pojeba :kox:
Opublikowano
:polew: ty to jesteś :wink4:
Opublikowano

:siema: wrocek zdobyty :decayed: ale Mariano dziwek jak na lekarstwo wiec foty nie mam ale pozdrowilem bande seniorow pod kapliczka we wsi Mirków patrzyli na mnie jak na pojeba :kox:

Siema klysiu :hi:

rozbawiłeś mnie do łez :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2:

Opublikowano

jutro real ? jak taka pogoda z d*py dzisiaj troche :P

Chłopaki nie płaczą, było po -15 i też staliśmy :D

Opublikowano

Fura odebrana. Z ciekawostek pilot się rozkodował a radio nie, z tym że zanim dojechałem do domu się zakodowaŁ bo pod domem już działał xD. Powiedzcie mi czy tylko ja mam takie szczęście do mechaników że zawsze mi coś sp***dolą? a to śrubki nie dokręca jakieś, a to jakąś zapinkę albo listwę zgubią itd? Oczywiście tłumikarz miał auto robić 3 godziny a robił 7, przy czym musze jeszce jechac do aso zamówić ori wieszak do tłumika bo stwierdził że potrzebny, a jak wczoraj robiliśmy przymiarki i pytałem czy coś oprócz osłony termicznej potrzebne to nie nie wszystko mam :disgust: Nie mam ku**a co robić tylko będe 10 razy jeździł przez pół miasta do aso i póxniej drugie pół do niego do warsztatu. Oczywiście otwory wycioł tak że jeszcze będzie poprawiał i kolejna kwestia nie przykręcil mi 2 śrub tylnego nadkola więc muszę go ścigać :angry: Ja nie wiem, jak tak patrze to każdy mechanik to jakiś paprok i tylko byle szybko zrobić i kase wziąźć ;/ Wydechu sam se nie umiem pospawać, ale mechanike od tej pory już wszystko naprawiam sobie sam.

Obiecane foty:

Zdj%C4%99cie0133.jpg

Pytaliście o koszta więc tak:

osłona termiczna prawego tłumika 102 zł

nakrętki montujące osłone termiczną 5x 1,60zł

wieszak do prawego tłumika 80 zl

śruby co do wieszaka 2x 2zł

2 tłumiki końcowe w zależności co sobie wybierzecie, moje były myślę że tanie 2x 140 zł

robocizna 250zł

RAZEM: 724 zł

Opublikowano

SIEMKA :hi:

widzieliście rozpiskę pokoi? :gwizdanie:

Mario i Kimi, nie wolelibyście być razem ? :mysli:

k**wa za***iście :disgust: :disgust: :disgust: :disgust:

Ale bartek1605 ma jeszcze lepiej: pięciu chłopa w pokoju :D

Oj, będzie d*pa boleć :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Zdj%C4%99cie0133.jpg

przyznam, że fajnie to wygląda :good:

z mechesami to ameryke odkryłeś :polew:

Opublikowano

frugodh - i tak jest :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Przyjedź jutro na spota się pochwalić na żywo :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

frugodh :oklaski: :oklaski: :oklaski:

wygląda zajebioza :good: :good: :good:

Opublikowano

no to faktycznie bardzo tanie Wikot bo 140 zł kurcze ja za swój prawie 400 wydałem :P

ładnie tylko kurde na tym zdjęciu to ta wycinka to fatalnie wygląda mam nadzieje że to tylko na zdjęciu jest tak albo ja kiepsko widze :)

Opublikowano

SIEMKA :hi:

widzieliście rozpiskę pokoi? :gwizdanie:

Mario i Kimi, nie wolelibyście być razem ? :mysli:

cholera za***iście :disgust: :disgust: :disgust: :disgust:

Ale bartek1605 ma jeszcze lepiej: pięciu chłopa w pokoju :D

Oj, będzie pupa boleć :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

no troche was z tymim pokojami wykukali moze napiszcie do Jarko albo Cubera bo my tak z Misikiem i bartkiem zrobilismy na letnim i bylismy w jednym domku :decayed:
Opublikowano

Kimiaszek ja mam jedynke reszta łoże małżeńskie :polew:

Opublikowano

Nie no powiedział że jak będzie ten uchwyt orginalny do prawego tłumika to dopiero ładnie otwory sie wyrówna i mam taka nadzieję bo na razie są faktycznie nie bardzo;/ Bo Ty Kamil płaciłeś za markę ulter hehe:) a wm sport to praktycznie to samo

Opublikowano

Kimiaszek ja mam jedynke reszta łoże małżeńskie :polew:

To będą się zapinać nawzajem chłopaki przez trzy doby :D

Opublikowano

Kimiaszek ja mam jedynke reszta łoże małżeńskie :polew:

To będą się zapinać nawzajem chłopaki przez trzy doby :D

az im zwieruchy popuszczaja :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.