Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Się Bukowina bawi;p A my sobie siedzimy przy komputerkach, etc;p

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:drunk:

i pyk, za tych co zostali w łodzi

kachna,iza,misiek,kimi,bartuś,michał :> :> :> :>

DSC_9227.jpg

PIJAKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![br]Dopisany: 25 Marzec 2011, 20:01_________________________________________________Boże ósma godz a oni ledwo co mówią!!!!!!!!!!!!!

prawie jak ja na letnim :evil:

Opublikowano

:drunk:

i pyk, za tych co zostali w łodzi

kachna,iza,misiek,kimi,bartuś,michał :> :> :> :>

DSC_9227.jpg

siemano BT :drunk:

Bartuś to chyba foty strzela bo go nie widzę :naughty:

Opublikowano

:drunk:

i pyk, za tych co zostali w łodzi

kachna,iza,misiek,kimi,bartuś,michał :> :> :> :>

DSC_9227.jpg

siemano BT :drunk:

Bartuś to chyba foty strzela bo go nie widzę :naughty:

rozmawiałem z Kimim bo do mnie dzwonił... i dokładnie tak jak napisałeś.... Bartka nie widać bo strzela fotki :>

[br]Dopisany: 25 Marzec 2011, 21:10_________________________________________________

Się Bukowina bawi;p A my sobie siedzimy przy komputerkach, etc;p

aaaa nom :)[br]Dopisany: 25 Marzec 2011, 21:10_________________________________________________Kuwa letni już nas Panowie nie może ominąć.... :gwizdanie:

Opublikowano

Kuwa letni już nas Panowie nie może ominąć.... :gwizdanie:

no raczej :wink4:
Opublikowano
  • Autor

sieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeema Bukowina :D

ladnie tam lejcie :D ja sie zlamalem i sie dolaczam balantajsik i cola PYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYK

:naughty::decayed::naughty:

Opublikowano

Dostałem przed chwilą MMS'a - rozumiem, że nie tylko ja :> Klub się bawi...

Opublikowano
  • Autor

no no ja tez dostalem :D Kimiasz Kasia I Bartek :D elegancko :D :D :D

Opublikowano

no doobra :> to ja wyjmuje jakieś opary krupnika :polew::drinks:

Opublikowano
  • Autor

no doobra :> to ja wyjmuje jakieś opary krupnika :polew::drinks:

no postawa godna nasladowania :D:drunk: :drunk: :drunk: :drunk:

Opublikowano

Dostałem przed chwilą MMS'a - rozumiem, że nie tylko ja :> Klub się bawi...

i ja tysz :thumbup:
Opublikowano
  • Autor

Banda to Banda jeden za wszystkich wszyscy za jednego :D :D :D:evil::naughty::decayed:

Opublikowano
:D
Opublikowano
  • Autor
:kox:
Opublikowano

jak sie popatrzy na te foty z 2010 jak jedzie taki "kondukt" A4 ......kurcze to jest power :rolleyes:

Opublikowano

a ja on line z nimi byłam :naughty:

masakra :gwizdanie:

Opublikowano

a ja on line z nimi byłam :naughty:

masakra :gwizdanie:

:decayed: jak tam Aniu ci u szwedzików? wiosna dociera?

Opublikowano

a ja on line z nimi byłam :naughty:

masakra :gwizdanie:

jak to ja tez chce byc online :D
Opublikowano

:decayed: jak tam Aniu ci u szwedzików? wiosna dociera?

Madzia juz dawno... :gwizdanie:

cieplej niź w PL :naughty:[br]Dopisany: 25 Marzec 2011, 21:43_________________________________________________znowu coś pomieszałam :mysli:[br]Dopisany: 25 Marzec 2011, 21:45_________________________________________________Tomuś stali na dworze i trzęśli jajami,bo w środku zasięg słabiutki :gwizdanie:

nie wiem czy się ośmielą powtórzyć... :decayed:

Opublikowano

U nas na trawnikach nadal jeszcze bardziej brązowo :> ale na krzaczkach i owszem jak trzeźwym okiem zerknąc to widać listki na wylocie, jeszcze parę dni ciepła i będzie git zielono, w Bukowinie to musi być przyjemnie :) jak kac minie oczywiście :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.