Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kacha to chyba musiscie wy wziasc tego krokodyla bo DJ sie nic nie odzywa ale zaraz mu sms-a napisze czy bedzie co i jak on robi :naughty:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ej a to robimy tego grilla ?? i jak każdy dla siebie czy poprostu ktos kupi i potem zrzuta tak jak ostatnio ?

Opublikowano

ej a to robimy tego grilla ?? i jak każdy dla siebie czy poprostu ktos kupi i potem zrzuta tak jak ostatnio ?

chyba kazdy sobie rzepke skrobie :decayed:
Opublikowano

no to juz jak wolicie hehe :D ja tylko pytam bo ostatnio było wspólnie :D

ale tam to chyba nie bedzie sklepu zadnego :gwizdanie:
Opublikowano
:mysli:
Opublikowano

co tak myslisz panie Krzysku :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

kurde wlasnie sie kapnalem ze mam nienaladowana bateryjke w aparacie :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

Kasia, Kimi przypominam się o zdjęciach :gwizdanie:

Mam już spakowane :good: :good: :good:

Sebastiana koniecznie zgarnij, przecież on już "prawie nasz" :D

Opublikowano

Kasia, Kimi przypominam się o zdjęciach :gwizdanie:

Mam już spakowane :good: :good: :good:

Sebastiana koniecznie zgarnij, przecież on już "prawie nasz" :D

:good:

dzwoniłem do Seby, jedzie ze mną :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

kurde wlasnie sie kapnalem ze mam nienaladowana bateryjke w aparacie :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Ja ładuję, zabieram swój jakby co :gwizdanie:[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2011, 13:42_________________________________________________Szamek, wysłałem lukaserze sms-a, więc jak coś to powinien się z Tobą kontaktować :decayed:

Opublikowano

znowu zdjęcia? :przebiegly:

Łukasz już wie o której i gdzie zaczynamy :wink4: ma być ok. 18 bo jedzie z Kaska na jakieś zakupy

Opublikowano

d*py jakies po drodze zabierzcie :kox:

Opublikowano

d*py jakies po drodze zabierzcie :kox:

Ja zabieram jedną, ale nieletnią :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

d*py jakies po drodze zabierzcie :kox:

w ldz są fajne laski, więc możesz coś zabrać :kox: u nas już przechodzony towar :polew:

Opublikowano

d*py jakies po drodze zabierzcie :kox:

Ja zabieram jedną, ale nieletnią :polew: :polew: :polew: :polew:

nie no nie letnich my nie dotykamy [br]Dopisany: 03 Kwiecień 2011, 13:52_________________________________________________my tylko gorace :tongue4:[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2011, 13:52_________________________________________________Mariano wlaimy cos :drunk:
Opublikowano

Kachna mówiła że mariusz :drunk:

dobra, spadam się ogarnąc i walę do Was :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Kachna mówiła że mariusz :drunk:

dobra, spadam się ogarnąc i walę do Was :naughty: :naughty: :naughty:

:good:
Opublikowano

d*py jakies po drodze zabierzcie :kox:

Ja zabieram jedną, ale nieletnią :polew: :polew: :polew: :polew:

nie no nie letnich my nie dotykamy [br]Dopisany: 03 Kwiecień 2011, 13:52_________________________________________________my tylko gorace :tongue4:[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2011, 13:52_________________________________________________Mariano wlaimy cos :drunk:

klysiu zapewne coś PYKniemy :wink4: :wink4: :wink4:

Opublikowano

d*py jakies po drodze zabierzcie :kox:

Ja zabieram jedną, ale nieletnią :polew: :polew: :polew: :polew:

nie no nie letnich my nie dotykamy [br]Dopisany: 03 Kwiecień 2011, 13:52_________________________________________________my tylko gorace :tongue4:[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2011, 13:52_________________________________________________Mariano wlaimy cos :drunk:

klysiu zapewne coś PYKniemy :wink4: :wink4: :wink4:

To ja symbolicznie z Wami Leszka Free ;(

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.