Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

:)

jak ktos jest w klimacie to docieni :)

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Widzę, że wczoraj mieliście poważne problemy odnośnie szyb do :audi::polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Widzę, że wczoraj mieliście poważne problemy odnośnie szyb do :audi::polew: :polew: :polew:

hehehe odrobine :P[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2011, 06:44_________________________________________________i kolejny dobry kawalek :D

Opublikowano

Lecę, miłego dnia :papa:

Opublikowano
  • Autor
:decayed:
Opublikowano

To się wzięło towarzystwo do roboty :mysli: nie ma z kim kliknąć nawet.

No dobra to ja też spaduję do pracuni :hi: do popołudnia banda :gicior: :gicior: :gicior:

Opublikowano

czesc i czolem :) ja rowniez spadam remont dalej robic

Opublikowano
  • Autor

hyh to ja nie spadam :P a dzis 13 oby bez niespodzianek :) no chyba ze mile ;)

Opublikowano

:)

jak ktos jest w klimacie to docieni :)

Seba utwór :good:

tutaj masz coś ode mnie :wink4:

Prosto Mixtape 600V - Do fury

Opublikowano
  • Autor

:)

jak ktos jest w klimacie to docieni :)

Seba utwór :good:

tutaj masz coś ode mnie :wink4:

Prosto Mixtape 600V - Do fury

hyhyhy wiedzialem ze odbijesz pileczke :D

kawalek jest w furze oczywiscie :D

Opublikowano

powinieneś się zamknąć w 370-380 zł. Szyba Pilkingtona ~250 zł.

potwierdzam i zwracam honor....... :hi: strasznie mało.... :mysli: z montażem od 340zł (94r. >) :good:

Opublikowano
  • Autor

:wink4: :>

no to elegancko :)

Opublikowano

powinieneś się zamknąć w 370-380 zł. Szyba Pilkingtona ~250 zł.

potwierdzam i zwracam honor....... :hi: strasznie mało.... :mysli: z montażem od 340zł (94r. >) :good:

gdzie macie takie ceny? :shocked: bo też muszę wymienić tylko że mi krzyknęli 440zł :wallbash: [br]Dopisany: 13 Kwiecień 2011, 11:34_________________________________________________

kawalek jest w furze oczywiscie :D

:good: :good: :good:

Opublikowano

Chociażby Mazico w Pabianicach - moj sasiad prowadzi. Szybe sobie wklejalem sam, ale normalny montaz to 120 zl.

Opublikowano

powinieneś się zamknąć w 370-380 zł. Szyba Pilkingtona ~250 zł.

potwierdzam i zwracam honor....... :hi: strasznie mało.... :mysli: z montażem od 340zł (94r. >) :good:

gdzie macie takie ceny? :shocked: bo też muszę wymienić tylko że mi krzyknęli 440zł :wallbash:

http://www.pilkington.com/europe/poland/polish/automotive/automotive+agr/autoryzowani+dystrybutorzy+szyb+samochodowych+pilkington+automotive+w+polsce.htm

Łódź, Auto-Szyby, ul. Pojezierska 62, tel. (042) 612 22 99, 0 603 803 403

Łódź, MAZICO, ul. Ogrodowa 6, tel. (042) 633 10 17, 0 602 175 605

Łódź, MAZICO, Al. Piłsudskiego 162, tel. (042) 676 51 53, 0 602 11 119[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2011, 12:23_________________________________________________Pabianice, MAZICO, ul. Partyzancka 83, tel. (042) 213 01 19, 215 56 0

Opublikowano

Chociażby Mazico w Pabianicach - moj sasiad prowadzi. Szybe sobie wklejalem sam, ale normalny montaz to 120 zl.

powinieneś się zamknąć w 370-380 zł. Szyba Pilkingtona ~250 zł.

potwierdzam i zwracam honor....... :hi: strasznie mało.... :mysli: z montażem od 340zł (94r. >) :good:

gdzie macie takie ceny? :shocked: bo też muszę wymienić tylko że mi krzyknęli 440zł :wallbash:

http://www.pilkington.com/europe/poland/polish/automotive/automotive+agr/autoryzowani+dystrybutorzy+szyb+samochodowych+pilkington+automotive+w+polsce.htm

Łódź, Auto-Szyby, ul. Pojezierska 62, tel. (042) 612 22 99, 0 603 803 403

Łódź, MAZICO, ul. Ogrodowa 6, tel. (042) 633 10 17, 0 602 175 605

Łódź, MAZICO, Al. Piłsudskiego 162, tel. (042) 676 51 53, 0 602 11 119[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2011, 12:23_________________________________________________Pabianice, MAZICO, ul. Partyzancka 83, tel. (042) 213 01 19, 215 56 0

dzięki będę dzwonił na dniach :good:

Opublikowano

:hi:

no i kwestia szyb wyjaśniona :rolleyes:[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2011, 12:32_________________________________________________a za oknem :no4: pogoda butelkowa

Opublikowano
:hi: siemka , wiecie jak wygląda trasa na Wawe? a konkretnie wjazd od Rawy na Okęcie? dalej są tam remonty?
Opublikowano

czyli jazda jednym z 2 pasów ? :(

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.