Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

delikatnie mowiac masakra jest zwezka na zwezce niestety zalezy o ktorej bedziesz leciala :)

jazda jednym pasem jest otwarta jedna strona jeden pas w jedna drugi w druga

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

delikatnie mowiac masakra jest zwezka na zwezce niestety zalezy o ktorej bedziesz leciala :)

jazda jednym pasem jest otwarta jedna strona jeden pas w jedna drugi w druga

to o ktorej wyjechac zeby dojechac na 21:30 ?

Opublikowano

4h licz

Opublikowano

4h licz

:kox: jaja jakies ? :gwizdanie:

Opublikowano

4h licz

:kox: jaja jakies ? :gwizdanie:

nie

Opublikowano
  • Autor

nie no 4 to przesadziles spokojnie jak wyjedziesz o 19ej dolecisz :)

Opublikowano

zakładam, że na Okęcie nie jedzie zjeść frytki tylko kogoś zawieźć więc wolałbym być 30-50min wcześniej niż 5min się spóźnić... a przy tych warunkach na drodze i ewentualnej sytuacji typu mała stłuczka może się Magda nie wyrobić...

Opublikowano
  • Autor

hehe no ja zakladam ze jak napisala ze ma byc 21:30 to juz zrobila sobie zakladka na odprawe :D

Opublikowano
  • Autor
:kox:
Opublikowano

i zrobiona kolejna skrzynka hehe

jak coś to robie na zamówienie hehe :D chyba sie tym zawodowo zajmę:D

IMAG0008.jpg[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2011, 17:00_________________________________________________ha i kogo tutaj kurcze nie ma na forum hehe :D bo ja jestem:D

Opublikowano

i zrobiona kolejna skrzynka hehe

jak coś to robie na zamówienie hehe :D chyba sie tym zawodowo zajmę:D

IMAG0008.jpg[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2011, 17:00_________________________________________________ha i kogo tutaj kurcze nie ma na forum hehe :D bo ja jestem:D

kawał dobrej roboty :good: :good: :good:

Opublikowano

dzięki za uznanie :)

ciekawe czy zagra:)

jakby ktoś chciał z ekipy to piszcie załatwie po kosztach :P

Opublikowano

dzięki za uznanie :)

ciekawe czy zagra:)

jakby ktoś chciał z ekipy to piszcie załatwie po kosztach :P

:shocked: :shocked: :shocked: to nie sprawdzałeś czy gra :shocked: :shocked: :shocked: :?: :?: :?:

No ja też jestem ciekawy czy i ewentualnie jak gra :mysli: :mysli:

Opublikowano
  • Autor

dolaczam sie do Maria :D ciekawi mnie oby bylo lepiej niz ta ostatnia :)

Mario dzieki za pw :)

Opublikowano

jest duzo lepiej niż z tą ostatnią hehe :P

ale wiecie zawsze można coś poprawić jeszcze np głośnik :P ale jak naazie starczy to co jest:D

albo radio bo to aktualne to bardziej taki gadżet na blachary niż radio do nagłośnienia <lol2>

Opublikowano
  • Autor

jest duzo lepiej niż z tą ostatnią hehe :P

ale wiecie zawsze można coś poprawić jeszcze np głośnik :P ale jak naazie starczy to co jest:D

albo radio bo to aktualne to bardziej taki gadżet na blachary niż radio do nagłośnienia <lol2>

hyhyhyhy napewno :)

rwiesz d*py na radio :D :D :D:naughty:

Opublikowano

No i wyrezaliśmy krzyśkowe tuleje w tylnej belce;) Nawet filmik jest :decayed: Wstawię później :>

Opublikowano
  • Autor

No i wyrezaliśmy krzyśkowe tuleje w tylnej belce;) Nawet filmik jest :decayed: Wstawię później :>

noooo elegancko czekamy :D [br]Dopisany: 13 Kwiecień 2011, 19:55_________________________________________________

na radio z dvd :P kazda na to leci:P

:polew: :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.