Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja mam tylko B5 :P

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

damn.... warszawa zajeta.... powiem ze jestem w lodzi na oceanie :polew:[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2011, 10:12_________________________________________________poza tym o 2 to ja juz spie :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

jak zawsze szczery :D

Opublikowano

a kto mnie jutro zawiezie i przywiezie :gwizdanie:

Opublikowano
:hi:[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2011, 11:05_________________________________________________Pilnie poszukiwany młody, dyspozycycjny, mobilny, najlepiej mający auto marki Audi A4 i najlepiej student z doświadczeniem :polew: za duże wymagania - chętnych brak :gwizdanie:
Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2011, 11:05_________________________________________________Pilnie poszukiwany młody, dyspozycycjny, mobilny, najlepiej mający auto marki Audi A4 i najlepiej student z doświadczeniem :polew: za duże wymagania - chętnych brak :gwizdanie:

:hi:

tak to czytam i się zastanawiam czy Kachna czasami nie jedzie sama :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2011, 11:05_________________________________________________Pilnie poszukiwany młody, dyspozycycjny, mobilny, najlepiej mający auto marki Audi A4 i najlepiej student z doświadczeniem :polew: za duże wymagania - chętnych brak :gwizdanie:

:hi:

tak to czytam i się zastanawiam czy Kachna czasami nie jedzie sama :naughty: :naughty: :naughty:

tak by z tego wynikało

Opublikowano

qrde....Teraz mi jedno chodzi po głowie...tata przeciwny, wujek za : http://allegro.pl/audi-a6-c5-1998-2-4-g-rozbity-przod-full-opcja-i1548727459.html Ja oczywiście też za, chociaż trzeba by się utargować i szybko kołować kasę na części...

Opublikowano
  • Autor

no wnetrze widac ze spoko jasne elegancko ale to na sprzedaz chcesz czy dla siebie ?? bo pewnie zalezy ile trzeba wlozyc a skoro taka cena to nie malo :)

Opublikowano

Nie no...dla siebie bym chciał. Fakt faktem, że w tym silniku jest rozrząd zerwany, więc są 2 opcje:

-szczęśliwa: silnik dostał strzała i zdechł, tłoki nie spotkały się z zaworami

-nieszczęśliwa: zmielone szklanki na dwóch głowicach + do wymiany kilka zaworów, etc.

W tym wypadku 5kzł to wcale nie tak mało za to auto, bo dołożyć trzeba sporo. Wczoraj jeszcze było 6000zł, dziś jest 5... Może za 4 klocki bym wziął :>

Opublikowano

nom tak ale DJ trzeba dobrze obczaić co jest z silnikiem przede wszystkim bo kasa nie jest duża ale może się okazać, że trzeba zajebistej inwestycji by to coś latało i chodziło tak jak powinno.... nom i obczaić podłużnice co by to auto bokiem nie latało na prostej.... ostrożnie z takimi okazjami - takie jest moje skromne zdanie.... a sprzęt jest bardzo fajny :gwizdanie:

[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2011, 13:59_________________________________________________kurde w bagażniku jest tablica LWLXXX toż to z mojego miasteczka wspaniałego.... wysłać Ci tam swojego tatusia by obczaił co nieco.. dopytał... i cyknął trochę fotek? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

o widzisz :) pewnie samemu i tak zawsze lepiej ogladac ale z racji tego ze rozbitek a cena nie jest mala jak mowi DJ to moze troche zabawi ;)

Opublikowano

qrde, to może znacie gościa :naughty: Twierdzi, że przed wypadkiem zainwestował w to auto i było miód malina. Podobno wszystkie rysy, etc robił z AC. Podłużnica w ów sprzęcie na pewno jest ruszona, kwestia ile. Założyłem już temat "czy silnik 2,4 jest kolizyjny" i czekam na odpowiedź. Jak już wspominałem - szczęście trzeba mieć, żeby ten silnik zgasł przy wypadku i się nie uszkodził. Podejrzewam, że jak pojadę "obejrzeć", to i tak lawetę zabiorę ze sobą. Serio - teraz intensywnie myślę o tym aucie...

Opublikowano

Myślał ze ma Bentleya to może wszystko :evil:

Zdj_cie034.jpg

a tu zonk :polew:

Opublikowano

ale co Dj bedziesz wstawial swoj przod ?? :polew:

Opublikowano

jeśli już, to wstawię przód od nowego A6.

Opublikowano
:kox:
Opublikowano

dj przesiądzie się z b57 do c56 :evil::kox:

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2011, 11:05_________________________________________________Pilnie poszukiwany młody, dyspozycycjny, mobilny, najlepiej mający auto marki Audi A4 i najlepiej student z doświadczeniem :polew: za duże wymagania - chętnych brak :gwizdanie:

:hi:[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2011, 11:05_________________________________________________Pilnie poszukiwany młody, dyspozycycjny, mobilny, najlepiej mający auto marki Audi A4 i najlepiej student z doświadczeniem :polew: za duże wymagania - chętnych brak :gwizdanie:

:hi:

tak to czytam i się zastanawiam czy Kachna czasami nie jedzie sama :naughty: :naughty: :naughty:

tak by z tego wynikało

nie, razem jedziemy na 40-stkę do kolegi, tzn; mamy zamiar jechać tylko jeszcze nie wiemy jak :mysli:

Opublikowano

ja się w sobotę nigdzie nie wybieram, więc raczej mogę Was podwieźć :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.