Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to wsztstko przez te jeb.... dziury na drogach masakra chyba nie ma dobrej firmy na nasze drogi

dokładnie wszystko sie ku...wa posypie :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: zdecydowanie szybciej niz w cywilizowanym mieście

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

u mnie się sypnęło...lewa strona na pewno ze 2 wahacze;/

Opublikowano

to wsztstko przez te jeb.... dziury na drogach masakra chyba nie ma dobrej firmy na nasze drogi

nom niestety.... drogi mamy kurewssko chuujowe... :confused4:

Opublikowano

to wsztstko przez te jeb.... dziury na drogach masakra chyba nie ma dobrej firmy na nasze drogi

nom niestety.... drogi mamy kurewssko chuujowe... :confused4:

Pany ale czy ja dobrze kombinuje, że jak są większe fele to zawiecha może szybciej polecieć :mysli: :mysli: czy kombinuję niepotrzebnie :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2011, 22:27_________________________________________________jakoś tak obiło mi się o uszyska :mysli:

Opublikowano

to wsztstko przez te jeb.... dziury na drogach masakra chyba nie ma dobrej firmy na nasze drogi

nom niestety.... drogi mamy kurewssko chuujowe... :confused4:

Pany ale czy ja dobrze kombinuje, że jak są większe fele to zawiecha może szybciej polecieć :mysli: :mysli: czy kombinuję niepotrzebnie :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2011, 22:27_________________________________________________jakoś tak obiło mi się o uszyska :mysli:

dobrze kombinujesz ale przy 16' czy 17' i profilu 40 ja bym się aż tak tym nie przejmował... wiadomo im większa fela tym mniejszy profil a mniejszy profil (oczywiście zakładając szerokość oponki podobną) to mniejsza amortyzacja a mniejsza amortyzacja to i zawiecha bardziej dostaje po dupiee....... coś za coś dlatego tak jak mówił rem1k 17' na nasze Polskie warunki to max... i dlatego zrezygnowałem z 18' DTMa....... w Polsce kuwa żyjemy :kwasny:

Opublikowano

:hi: :hi: siemanko :D spocik na realu jak zwykle ??

czy może jakieś inne plany ??

Pijany jestem :heat::dance2::punk:

jeśli chodzi o części to dal klubowiczów postaram si coś taniej załatwić :D tylko muszę się dowiedzieć czy mogę kuzynowi nabić trochę części na konto :D Bo dla mnie jest 40% procent zniżki na części z 4cars to jest hurtownia części samochodowych :D

Opublikowano

:hi: :hi: siemanko :D spocik na realu jak zwykle ??

czy może jakieś inne plany ??

Pijany jestem :heat::dance2::punk:

tylko wytrzeźwiej do Niedzieli żeby frekfencja była :decayed: bo mnie na pewno nie będzie aaaaaaa i Seby też :wink4:

Opublikowano

:hi: :hi: siemanko :D spocik na realu jak zwykle ??

czy może jakieś inne plany ??

Pijany jestem :heat::dance2::punk:

tylko wytrzeźwiej do Niedzieli żeby frekfencja była :decayed: bo mnie na pewno nie będzie aaaaaaa i Seby też :wink4:

i mnie też nie będzie ;(

Opublikowano

:hi: :hi: siemanko :D spocik na realu jak zwykle ??

czy może jakieś inne plany ??

Pijany jestem :heat::dance2::punk:

tylko wytrzeźwiej do Niedzieli żeby frekfencja była :decayed: bo mnie na pewno nie będzie aaaaaaa i Seby też :wink4:

i mnie też nie będzie ;(

:wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: nie będzie "frekfencji" :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

panowie g-techa kupiłem na ebayu testowaliscie kiedyś może takiego najstarszego płaskiego za śmieszny hajs

Opublikowano

tylko nie cykajcie fotek bo bedzie obciach na spocie :doh1: :doh1: :doh1: :doh1:[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2011, 22:43_________________________________________________

panowie g-techa kupiłem na ebayu testowaliscie kiedyś może takiego najstarszego płaskiego za śmieszny hajs

:no: :no: :no: :no: :no: :no: :no: :no: :no: :no:

Opublikowano

spokojnie :D do niedzieli dam radę :D

A co do części to za moment dzwonię to kuzyna :D dowiem się jak to jest z tą zniżką :D Czy mogę znajomym z klubu podać dane czy nie będzie to im pasowało bo kuzyn tylko tam pracuje więc nie wiem jakie ma okłady.

Opublikowano

ja ostatnio numerek w interkarsie podsłuchałem w kolejce :decayed:

Opublikowano

spokojnie :D do niedzieli dam radę :D

A co do części to za moment dzwonię to kuzyna :D dowiem się jak to jest z tą zniżką :D Czy mogę znajomym z klubu podać dane czy nie będzie to im pasowało bo kuzyn tylko tam pracuje więc nie wiem jakie ma okłady.

obrót jest obrót więc nie powinni robić problemów - tak myślę :mysli: w sumie w tej branży przebywam :mysli:

[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2011, 22:49_________________________________________________

ja ostatnio numerek w interkarsie podsłuchałem w kolejce :decayed:

ty przebiegły Tomaszu :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :polew: :polew: :polew:

znaczy nie chcący specjalnie :naughty: :naughty: :kox: :kox: :kox: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2011, 22:50[/size]_________________________________________________frugodh co z moją kierą i gałą :?: :?: :?: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

ostatnio dzwonie i gościu do mnie ,że numerek jest zastrzeżony i numer karty trzeba podać :shocked: ale jak coś to szybko sobie zniżkę załatwiam[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2011, 22:52_________________________________________________a zniżka była taka ,że sprzegło 600zł a ze zniżką 450zł :naughty:

Opublikowano

zawsze pare groszy :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Mario czy frugodh pucowal Ci gale ?? :D wezno jakies zdjecia wsta jak juz bedziesz mial oczywiscie :)

Opublikowano

Mario czy frugodh pucowal Ci gale ?? :D wezno jakies zdjecia wsta jak juz bedziesz mial oczywiscie :)

Ziomu no właśnie nie cyknęliśmy się jeszcze - nie możemy się zgrać, ale nie odpuszczam bo to musi być zrobione wcześniej czy później :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

foty z rezania będą tj. fota z przed i po :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

tak na szybko, to można kierę prysnąć farbą do skóry - na próbę mam u siebie w niektórych punktach pomalowaną. Fakt faktem - najlepsza metoda, to obszycie, jednak jeśli skóra ma tylko przetarte lico, to trzeba pomalować dobrymi środkami i nic się nie przeciera;) Jestem pewny, że frugo spokojnie ogarnie temat :good:

Opublikowano

Mario czy frugodh pucowal Ci gale ?? :D wezno jakies zdjecia wsta jak juz bedziesz mial oczywiscie :)

Seba swoją drogą pierwsza część wypowiedzi zabrzmiała grubo :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

frugodh :notworthy: bez urazy :notworthy::polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2011, 23:09_________________________________________________

no i wzięli i poszli :confused4: :confused4: :confused4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.