Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dobra pany kto mi to zakoduje :guma:

Jeżeli chodzi o kodowanie świateł dziennych zgodnie z obowiązującymi przepisami ruchu drogowego, powinny być ustawione tak aby w pozycji "0" wyłącznika świateł zapalały się światła dzienne z przodu oraz pozycyjne z tyłu. Aby dokonać takiej modyfikacji należy przekodować sterownik świateł.

Łączymy się ze sterownikiem 09 następnie kodowanie(07)

zmieniamy :10021 na 10042 i zatwierdzamy

Powyższa informacja dotyczy modelu B7 AVANT Kombi

:wink4:

bo mnie już wk***ia jak mi mrugają, że mi z tyłu się światłą nie palą :disgust:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

oj bo wczoraj na spocie zapomniałem wszystko przez to domykanie szyb z pilota u tomka i otwieranie bagażnika :> :>

Opublikowano

u Tomka to trzeba kozystac :polew:

Opublikowano

Cieszmy sie z fury Tomka nigdy nic nie wiadomo:)

Podejrzewam ze te swiatla to dla naszych klubowych mechanikow bedzie niecale 5 minut roboty:)

Opublikowano

no domyślam się ;) jak nie panton to może Kimi, jak nie Kimi to moze DJ? :cool1:

Opublikowano

o co chodzi z tymi poniedziałkami??? co tydzień następny!

ja już walczyć nie mam siły :decayed:[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2011, 08:27_________________________________________________kanu takie coś to się sms koduje. taka to łatwizna! o!

Opublikowano

o co chodzi z tymi poniedziałkami??? co tydzień następny!

jedno jest na plus, że poniedziałek jest tylko raz w tygodniu :polew:

Opublikowano

No tak jest to plusem bo jakby byly 2 poniedzialki to kurde bardzo niedobrze:)

Kanu widzisz slesz darmowy sms o tresci: swiatla i juz oni Ci przez satelite z Centrali to koduja:)

Jak wyslesz smsa o tresci: chip to dostajesz plus 100 do osiagow na tydzien za darmo a potem 5 zl + VAT za kazdy nastepny tydzien :)

Opublikowano
  • Autor

eee to jest 5 sekund roboty ;) [br]Dopisany: 18 Kwiecień 2011, 08:38_________________________________________________w sensie te swiatla :) dla K anal ca :gwizdanie: :polew::decayed:

Opublikowano
  • Autor
:tongue4:
Opublikowano

eee to jest 5 sekund roboty ;) [br]Dopisany: 18 Kwiecień 2011, 08:38_________________________________________________w sensie te swiatla :) dla K anal ca :gwizdanie: :polew::decayed:

:good:

btw już nie powiem dla kogo wczoraj na prezent ślubny został zaproponowany czarny wibrator :polew:

Opublikowano

i ten wieczór kawalerski :polew:

Opublikowano
  • Autor

az boje zapytac :D

Opublikowano

dobra pany kto mi to zakoduje :guma:

Jeżeli chodzi o kodowanie świateł dziennych zgodnie z obowiązującymi przepisami ruchu drogowego, powinny być ustawione tak aby w pozycji "0" wyłącznika świateł zapalały się światła dzienne z przodu oraz pozycyjne z tyłu. Aby dokonać takiej modyfikacji należy przekodować sterownik świateł.

Łączymy się ze sterownikiem 09 następnie kodowanie(07)

zmieniamy :10021 na 10042 i zatwierdzamy

Powyższa informacja dotyczy modelu B7 AVANT Kombi

:wink4:

bo mnie już wk***ia jak mi mrugają, że mi z tyłu się światłą nie palą :disgust:

nom na początku to trzeba zobaczyć jakie masz kodowanie i co ta Twoja maszyna ma a dopiero kodować... ale tak jak napisał rem1k tak to się sms koduje :D

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

chłopaki potrzebuje przetwornice pod ori ksenon, możecie coś polecić? występują jakieś zamienniki? :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.