Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a ja dziś rezałem czarnym markerem odpryski na kratkach w zderzaku :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

haha Mariusz to pochwal się na spocie bo jstem ciekawy jak to wygląda. Co za oświetlenie wewnątrz rezales? Ja u siebie robiłem podświetlenie wizytownika kubka i diody w górnej blendzie. Spocik może koło 16?

Opublikowano

haha Mariusz to pochwal się na spocie bo jstem ciekawy jak to wygląda. Co za oświetlenie wewnątrz rezales? Ja u siebie robiłem podświetlenie wizytownika kubka i diody w górnej blendzie. Spocik może koło 16?

frugodh żadne tam wielki rezanie oświetlenia tylko wymiana żaróweczek na ledowe i tyle :cool1: :cool1:

bez szału ale fajnie wygląda :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :wink4: :wink4: :wink4::decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

haha Mariusz to pochwal się na spocie bo jstem ciekawy jak to wygląda. Co za oświetlenie wewnątrz rezales? Ja u siebie robiłem podświetlenie wizytownika kubka i diody w górnej blendzie. Spocik może koło 16?

frugodh żadne tam wielki rezanie oświetlenia tylko wymiana żaróweczek na ledowe i tyle :cool1: :cool1:

bez szału ale fajnie wygląda :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :wink4: :wink4: :wink4::decayed: :decayed: :decayed:

acha to miales podswietlenie juz zalozone tylko zmieniales swietliki same na ledy tak ?? kurde ja nie mam fajny bajer :)

co do spota ja mysle ze wczesniej jakos 14 zeby ladne slonce bylo bo pewnie nie bedzie to stacjonarny spot i troche nam to zajmie polatanie po lodzi :D:kox::naughty:

Opublikowano

no ja też myślałem coś ok. 14.00 ale niech się reszta wypowie :good: :good: :good:

Opublikowano

trzeba bedzie wczesnie ze swieconka isc

Opublikowano

no ja myślałem o 15 [br]Dopisany: 20 Kwiecień 2011, 21:30_________________________________________________

haha Mariusz to pochwal się na spocie bo jstem ciekawy jak to wygląda. Co za oświetlenie wewnątrz rezales? Ja u siebie robiłem podświetlenie wizytownika kubka i diody w górnej blendzie. Spocik może koło 16?

to w B6 nie ma w standardzie podświetlenia kubka,diod w blendzie itd :mysli:
Opublikowano

a ja nie wiem czy się kurfa wyrobie :gwizdanie:

Opublikowano

jakie moga byc koszta wyswietlacza temperatury do licznika ?

Opublikowano
  • Autor

no ale to sluchajcie ja chce cos tam nakrecic jakos

wiec dlatego na 14 kto moze to bedzie a kto nie to przyleci na 15 czy 16 na real i juz my dojedziemy :)

Opublikowano

o_O lubie ;d tylko drogie kufa :gwizdanie:

Opublikowano

no ale to sluchajcie ja chce cos tam nakrecic jakos

wiec dlatego na 14 kto moze to bedzie a kto nie to przyleci na 15 czy 16 na real i juz my dojedziemy :)

może bede na 14 :mysli: ale gdzie może M1
Opublikowano
  • Autor

no to dla tych w temacie

mistrzostwo swiata jak dla mnie po prostu nic dodac nic ujac ...

musi byc w aucie ...

Opublikowano

Siemanko Bandziory :hi: :hi: :hi: :hi:

Sobota godzina 14 pasi :good: :good: :good: :good: :good:

Będziemy kręcić? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Siemanko Bandziory :hi: :hi: :hi: :hi:

Sobota 14 pasi :good: :good: :good: :good: :good:

Będziemy kręcić? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

noo jutro potwierdze na 100 % ale mysle ze nie bedzie przeciwskazan :D

kurde juz sie doczekac nie moge trzeba dobrze auta umyc bo fullhd znajdzie kazdy brud :P

Opublikowano

Siemanko Bandziory :hi: :hi: :hi: :hi:

Sobota 14 pasi :good: :good: :good: :good: :good:

Będziemy kręcić? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

noo jutro potwierdze na 100 % ale mysle ze nie bedzie przeciwskazan :D

kurde juz sie doczekac nie moge trzeba dobrze auta umyc bo fullhd znajdzie kazdy brud :P

Byłem dzisiaj na myjce, do soboty chyba się nie upaprze? :mysli:

:decayed:

Opublikowano

Ja dziś myłem 3 auta w rodzinie. 6h mi sie zeszło,ale efekt zadowalający... nikt na święta nie bedzie marudził,ze ma brudne auto

Opublikowano
  • Autor

Ja dziś myłem 3 auta w rodzinie. 6h mi sie zeszło,ale efekt zadowalający... nikt na święta nie bedzie marudził,ze ma brudne auto

wpadniesz do lodzi ?? :P znajde przynajmnie 7 do umycia :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.