Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

ciekawy kod bedziesz mial :P bedziesz lamal matrixa :D

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ciekawy kod bedziesz mial :P bedziesz lamal matrixa :D

hehee.... matrixa nie.... taki system z kolegami będziemy przepisywać bo potrzebna jest nowa funkcjonalność i nowa logika działania a to wymaga zmiany architektury systemu i przepisania go praktycznie od nowa...

Opublikowano
  • Autor

no to nie bedziesz sie nudzil :)

Opublikowano

zgadza się.... będzie to co lubię - czyli jazda na pełnej kurrwiee :evil:

Opublikowano
  • Autor
:decayed: :decayed: :decayed:
Opublikowano

a my będziemy trenować przed 14 :naughty:

czyli :dance::drunk::dance::drunk: itd.

Opublikowano

:bry: ależ tu się zrobiło pępkowo :> Basieńka zajrzała nawet. Będą dwa dzidziole klubowe wkrótce znaczy sie :naughty: Nie panikować proszę, cesarskie cięcie to nawet niektóre by sobie życzyły. Wszystko będzie dobrze kanu :good:

ponoć jutro będzie akcja... :cool1:

więcej szczegółów podam zatem jutro, będzie nowy młody klubowicz :a4fan::thumbup::dance:

Opublikowano

:bry: ależ tu się zrobiło pępkowo :> Basieńka zajrzała nawet. Będą dwa dzidziole klubowe wkrótce znaczy sie :naughty: Nie panikować proszę, cesarskie cięcie to nawet niektóre by sobie życzyły. Wszystko będzie dobrze kanu :good:

ponoć jutro będzie akcja... :cool1:

więcej szczegółów podam zatem jutro, będzie nowy młody klubowicz :a4fan::thumbup::dance:

:thumbup:
Opublikowano

kanu

:good: :good: :good: :good: :good: :good: :good:

Opublikowano

a my będziemy trenować przed 14 :naughty:

czyli :dance::drunk::dance::drunk: itd.

:good: :good: :good: :good: :good: trening czyni mistrza :>

Opublikowano

Siemka wszystkim wkoncu mam neta i wracam do żywych :D:D filmik już skontruowany??

Siemka Panda :> :> :hi: :hi:

filmiku jeszcze nie ma ale foty już zalegają w galerii :naughty: :naughty: :naughty::kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Witam wszystkich posiadaczy a4 z łodzi smiley, jestem tutaj nowy.

Mam pytanie , czy w najbliższą niedzielę też organizujecie gdzieś spota,

bo bardzo chętnie bym przyjecha :embarrassed: tyle czasu mnie nie bylo ze warto sie zapytac :embarrassed::tongue4: stare rowery :decayed:

Opublikowano

Witam wszystkich posiadaczy a4 z łodzi smiley, jestem tutaj nowy.

Mam pytanie , czy w najbliższą niedzielę też organizujecie gdzieś spota,

bo bardzo chętnie bym przyjecha :embarrassed: tyle czasu mnie nie bylo ze warto sie zapytac :embarrassed::tongue4: stare rowery :decayed:

Siema ty stary rowerze :decayed: :decayed: :decayed: spocik w niedzielę jest tylko nie wszyscy zapewne dotrą - na 100% nie ma mnie i Seby z resztą nie wiadomo :no: :no: ale możesz podjechać zapewne ktoś podjedzie - podejrzewam, że okaże się to wszystko w sobotę wieczorem :cool1: :cool1: :cool1:

Opublikowano

Witam wszystkich posiadaczy a4 z łodzi smiley, jestem tutaj nowy.

Mam pytanie , czy w najbliższą niedzielę też organizujecie gdzieś spota,

bo bardzo chętnie bym przyjecha :embarrassed: tyle czasu mnie nie bylo ze warto sie zapytac :embarrassed::tongue4: stare rowery :decayed:

Siema ty stary rowerze :decayed: :decayed: :decayed: spocik w niedzielę jest tylko nie wszyscy zapewne dotrą - na 100% nie ma mnie i Seby z resztą nie wiadomo :no: :no: ale możesz podjechać zapewne ktoś podjedzie - podejrzewam, że okaże się to wszystko w sobotę wieczorem :cool1: :cool1: :cool1:

:decayed: czyli niedziele jak kazda inna ktos bedzie na pewno ale wsyztski nie :tongue4: :tongue4: a ja dzisiaj jak wracalem z roboty Kache spotkalem na Sterlinga przy szpitalu :decayed:
Opublikowano
  • Autor

:hi: :hi: :hi:

Tomuuuus :D olaaaaaaaaaaaaaa :)

Opublikowano

Siemano Bandziory :hi: :hi: :hi: :hi:

SPOT w niedzielę o 18 pod REAL-em jak najbardziej aktualny

Kanu, będzie dooobrze :good: :good: :good: :good: :good: :good:

panton - u mnie weekend podobnie: dokumentacia PHP 5.3 -> dokumentacja Symfony -> dokumentacja Doctrine -> jQuery -> klepanie kodu i tak w kółko, także nie będziesz sam :wink4: :wink4: :wink4: :wink4: :wink4:

A poza tym byłem z Nikolą na placu zabaw i się naebałem jak meserszmit :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

to na którym placu zabaw tak polewają ??? :drunk: ???

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

to na którym placu zabaw tak polewają ??? :drunk: ???

A na naszym, na Lnianej 7 :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Dzieci się bawią, rodzice też się bawią :drunk: :drunk: :drunk::drinks: :drinks: :drinks:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.