Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

ja tez tam swoja robilem :) narazie dziala :)

Opublikowano

:hi: a u mnie się porobiło i będzie junior szybciej niż myśleliśmy, żona w szpitalu i czekamy na decyzję kiedy tną... ehh cała ciąża spokój, a na koniec się niespodzianki porobiły i trzeba reagować, mam nadzieję będzie :good:

jednym słowem urlop mi się trochę poknocił :rolleyes:

Opublikowano

nie bój żaby,

tylko nie zapomnij o pępkowym :P

Opublikowano

Wy z pewnością nie dacie mu zapomnieć :polew: Co do klimy - ja robię u kolegów w Ksawerowie, przy Pabianickiej. 120 zł nabijanie klimatyzacji. Co do prania tapicerek - jak seba wróci, to Cię Magda dopiszemy :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Kanu bedzie dobrze :):good:

rozumiem ze MAdzie dopisac sie robi :)

Opublikowano

:hi: a u mnie się porobiło i będzie junior szybciej niż myśleliśmy, żona w szpitalu i czekamy na decyzję kiedy tną... ehh cała ciąża spokój, a na koniec się niespodzianki porobiły i trzeba reagować, mam nadzieję będzie :good:

jednym słowem urlop mi się trochę poknocił :rolleyes:

będzie dobrze... trzymam kciuki :good: :good: :good:

Opublikowano

bry :tongue4:

:hi: a u mnie się porobiło i będzie junior szybciej niż myśleliśmy, żona w szpitalu i czekamy na decyzję kiedy tną...

a kiedy miało być terminowo? :mysli:

Opublikowano

bry :tongue4:

:hi: a u mnie się porobiło i będzie junior szybciej niż myśleliśmy, żona w szpitalu i czekamy na decyzję kiedy tną...

a kiedy miało być terminowo? :mysli:

Siiiiieeeeeemmmmmaaaaaa Pani Barbaro :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Gdzie Pani była jak Pani nie było :gwizdanie: :cool1:

A propos :mysli:

jak tam u Ciebie z terminem :mysli: :mysli: :naughty::wink4:

Opublikowano

a ukrywałam się tu i tam :kox:

termin bez zmian... koniec lipca (o ile wszystko pójdzie zgodnie z planem) :gwizdanie:

Opublikowano

a kiedy miało być terminowo? :mysli:

terminowo miał być z początku na 16 maja, potem się przesunęło na 9 maja... i tego się trzymaliśmy do wczorajszej ostatniej wizyty ;) i generalnie jutro lub najpóźniej w piątek będzie wyciągany po cesarsku :cool1:

generalnie "donoszony" więc niby nie ma problemu 3kg w sumie waży z 51cm długi... ale zawsze zabieg chirurgiczny... :kwasny:

Opublikowano

luzik... dziecko wyrośniętne więc wszystko okey :)

tylko to krojenie najgorsze, ale miliony kobiet tak rodzą więc dacie radę :good:

powodzonka!

Opublikowano

no ale wiesz nastawiasz się na naturalne a tu Ci nagle mówią, tniemy :wink4:

Opublikowano
  • Autor

no ale wiesz nastawiasz się na naturalne a tu Ci nagle mówią, tniemy :wink4:

wiem ze latwo sie mowi ale napewno wszystko bedzie dobrze :) pozdrow zonke od ldz bandy :) i Adrenaliny :):P chociaz Basia to praktycznie tez ldz banda :P:D [br]Dopisany: 27 Kwiecień 2011, 19:27_________________________________________________zebyscie nie mieli wadpliwosci ....

szok :blink: :blink: :blink: :blink: :blink:

Okultyzm duży i mały, fragment nr 1

Okultyzm duży i mały, fragment nr 2

:shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

jestem szatanisa. .... :wallbash: :wallbash: :wallbash:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2011, 19:33_________________________________________________ok ja sie musze leczyc rozlozylo mnie chorobsko :(

no to PYK :) z sokiem na gardlo :)[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2011, 19:40_________________________________________________jak ktos ma odwage to polecam

i

[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2011, 19:50_________________________________________________no to PYK :>
Opublikowano

Siemano Bandziory :hi: :hi: :hi:

Kanu będzie dobrze, trzymamy kciuki :good: :good: :good: :good:

Opublikowano

Siemano Bandziory :hi: :hi: :hi:

Kanu będzie dobrze, trzymamy kciuki :good: :good: :good: :good:

Dokładnie kanu musi być gitez majonez :good: :good: :good: :good:[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2011, 21:41_________________________________________________Kimi jak tam u Ciebie z robotą - mówię o tej nowej :?:

Opublikowano

Siemano Bandziory :hi: :hi: :hi:

Kanu będzie dobrze, trzymamy kciuki :good: :good: :good: :good:

Dokładnie kanu musi być gitez majonez :good: :good: :good: :good:[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2011, 21:41_________________________________________________Kimi jak tam u Ciebie z robotą - mówię o tej nowej :?:

Nic z tego nie będzie. :disgust:

Opublikowano

Witam wszystkich posiadaczy a4 z łodzi :), jestem tutaj nowy.

Mam pytanie , czy w najbliższą niedzielę też organizujecie gdzieś spota,

bo bardzo chętnie bym przyjechał

Opublikowano

info na samej górze

Opublikowano

Rano info w banerze jest aktualne. :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.