Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

ciekawy kod bedziesz mial :P bedziesz lamal matrixa :D

hehee.... matrixa nie.... taki system z kolegami będziemy przepisywać bo potrzebna jest nowa funkcjonalność i nowa logika działania a to wymaga zmiany architektury systemu i przepisania go praktycznie od nowa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry: ależ tu się zrobiło pępkowo :> Basieńka zajrzała nawet. Będą dwa dzidziole klubowe wkrótce znaczy sie :naughty: Nie panikować proszę, cesarskie cięcie to nawet niektóre by sobie życzyły. Wszystko będzie dobrze kanu :good:

ponoć jutro będzie akcja... :cool1:

więcej szczegółów podam zatem jutro, będzie nowy młody klubowicz :a4fan::thumbup::dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry: ależ tu się zrobiło pępkowo :> Basieńka zajrzała nawet. Będą dwa dzidziole klubowe wkrótce znaczy sie :naughty: Nie panikować proszę, cesarskie cięcie to nawet niektóre by sobie życzyły. Wszystko będzie dobrze kanu :good:

ponoć jutro będzie akcja... :cool1:

więcej szczegółów podam zatem jutro, będzie nowy młody klubowicz :a4fan::thumbup::dance:

:thumbup:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka wszystkim wkoncu mam neta i wracam do żywych :D:D filmik już skontruowany??

Siemka Panda :> :> :hi: :hi:

filmiku jeszcze nie ma ale foty już zalegają w galerii :naughty: :naughty: :naughty::kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich posiadaczy a4 z łodzi smiley, jestem tutaj nowy.

Mam pytanie , czy w najbliższą niedzielę też organizujecie gdzieś spota,

bo bardzo chętnie bym przyjecha :embarrassed: tyle czasu mnie nie bylo ze warto sie zapytac :embarrassed::tongue4: stare rowery :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich posiadaczy a4 z łodzi smiley, jestem tutaj nowy.

Mam pytanie , czy w najbliższą niedzielę też organizujecie gdzieś spota,

bo bardzo chętnie bym przyjecha :embarrassed: tyle czasu mnie nie bylo ze warto sie zapytac :embarrassed::tongue4: stare rowery :decayed:

Siema ty stary rowerze :decayed: :decayed: :decayed: spocik w niedzielę jest tylko nie wszyscy zapewne dotrą - na 100% nie ma mnie i Seby z resztą nie wiadomo :no: :no: ale możesz podjechać zapewne ktoś podjedzie - podejrzewam, że okaże się to wszystko w sobotę wieczorem :cool1: :cool1: :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich posiadaczy a4 z łodzi smiley, jestem tutaj nowy.

Mam pytanie , czy w najbliższą niedzielę też organizujecie gdzieś spota,

bo bardzo chętnie bym przyjecha :embarrassed: tyle czasu mnie nie bylo ze warto sie zapytac :embarrassed::tongue4: stare rowery :decayed:

Siema ty stary rowerze :decayed: :decayed: :decayed: spocik w niedzielę jest tylko nie wszyscy zapewne dotrą - na 100% nie ma mnie i Seby z resztą nie wiadomo :no: :no: ale możesz podjechać zapewne ktoś podjedzie - podejrzewam, że okaże się to wszystko w sobotę wieczorem :cool1: :cool1: :cool1:

:decayed: czyli niedziele jak kazda inna ktos bedzie na pewno ale wsyztski nie :tongue4: :tongue4: a ja dzisiaj jak wracalem z roboty Kache spotkalem na Sterlinga przy szpitalu :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano Bandziory :hi: :hi: :hi: :hi:

SPOT w niedzielę o 18 pod REAL-em jak najbardziej aktualny

Kanu, będzie dooobrze :good: :good: :good: :good: :good: :good:

panton - u mnie weekend podobnie: dokumentacia PHP 5.3 -> dokumentacja Symfony -> dokumentacja Doctrine -> jQuery -> klepanie kodu i tak w kółko, także nie będziesz sam :wink4: :wink4: :wink4: :wink4: :wink4:

A poza tym byłem z Nikolą na placu zabaw i się naebałem jak meserszmit :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi: :hi:

to na którym placu zabaw tak polewają ??? :drunk: ???

A na naszym, na Lnianej 7 :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Dzieci się bawią, rodzice też się bawią :drunk: :drunk: :drunk::drinks: :drinks: :drinks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...