Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Ty no to ja co prawda nie mam potomkow :embarrassed: a przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo :D:P ale wpadlbym tam czasem :D

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

to na którym placu zabaw tak polewają ??? :drunk: ???

A na naszym, na Lnianej 7 :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Dzieci się bawią, rodzice też się bawią :drunk: :drunk: :drunk::drinks: :drinks: :drinks:

to aż miło z dzieciakiem wyjść :kox:
Opublikowano

:hi: :hi:

Dobry wieczór panowie

Mam pytanie , któryś z was może był dzisiaj na morcinka?

, bo widziałem niebieskiego avanta tam dzisiaj z ramkami klubowymi :)

Opublikowano

:hi: :hi:

Dobry wieczór panowie

Mam pytanie , któryś z was może był dzisiaj na morcinka?

, bo widziałem niebieskiego avanta tam dzisiaj z ramkami klubowymi :)

Ja nie byłem :kox: :kox: :kox: :kox:

Ale ja mam szmaragdowego sedana :D

Rano, rozumiem, że w niedzielę się na żywo spotkamy? :cool1: :cool1: :cool1:

[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2011, 21:16_________________________________________________

Ty no to ja co prawda nie mam potomkow :embarrassed: a przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo :D:P ale wpadlbym tam czasem :D

A wpadaj wpadaj, kiedy tylko masz ochotę :good: :good: :good: :good:

Opublikowano

No tak , w niedzielę jestem na spocie :) :)

Opublikowano

No tak , w niedzielę jestem na spocie :) :)

:good: :good: :good: :good: :good:

Opublikowano
  • Autor

no wreszcie sie odezwal :D siema :D

:hi: :hi: :hi:[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2011, 21:30_________________________________________________powiem wam ze przegladam te materialy wszystkie ktore skrecilismy :) jest kilka fajnych ujec :D

moze nie wyjdzie z tego film do nominacji do oskara ale napewno sie postaram :D gwarantuje :D

moze nie bedzie takiej tragedii jedno wiem za to ze kolejne musza i beda lepsze :D:kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Troszkę szkoda, że mnie nie będzie - chętnie bym zobaczył te wasze .............. :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:> :> :> :>

Opublikowano

dobry wieczór banda :wink4:

Opublikowano

No i kolejnego nowego kolegę :wink4: siema Rano heheheh kolejny Bartek :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

No jak o 18 w tą niedzielę to może i mi uda sie wyrobić.

Opublikowano

dobry wieczór banda :wink4:

:bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: no co się nie odzywałaś [br]Dopisany: 28 Kwiecień 2011, 21:36_________________________________________________Siemka w ogóle :buziak: :buziak: :buziak: :buziak:

Opublikowano
  • Autor

ee nie wazne :P:D

siema Ania fajny avatar :D :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: kope lat :D

Rano w tyl Onar ;) Szamek w temacie :)

Opublikowano

noooooooo cooooooooooooo robi sie zagramanicą :cool1:[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2011, 21:37_________________________________________________

jak Bartek jak MAriusz :D

siema Ania fajny avatar :D :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: kope lat :D

fajny :gwizdanie:

a kiedy nowy :naughty:

Opublikowano

No i kolejnego nowego kolegę :wink4: siema Rano heheheh kolejny Bartek :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Podtrzyma tradycję, że jak przyjedziesz na spota do LDZ Bandy i się będziesz po kolei witał "Cześć , Bartek" - to masz 50% szans, że trafisz :D :D :D

Bruno_74, nie może, tylko przyjeżdżaj :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Ania mowi kiedy a bede :D :D :D ze swoim sprzetem :P:naughty: :naughty: :naughty: do robienia zdjec :gwizdanie: :decayed: :>

Opublikowano

Siemanko Aniu :hi: :hi: :hi: :hi:

Co tam słychać w Sweden? :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

A gdzie parking przed realem czy cos innego...

Opublikowano

Siemanko Aniu :hi: :hi: :hi: :hi:

Co tam słychać w Sweden? :naughty: :naughty: :naughty:

łosi dalej brak :evil:

Opublikowano
  • Autor

pewnie parking :) kolo rondka :) po przeciwnej stronie fojwerta :) [br]Dopisany: 28 Kwiecień 2011, 21:43_________________________________________________ja to czekam kiedy zrobimy zdjecie do banera :D :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.