Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ania mowi kiedy a bede :D :D :D ze swoim sprzetem :P:naughty: :naughty: :naughty: do robienia zdjec :gwizdanie: :decayed: :>

przyjeźdzam tylko na 3 tyg do Polski i może być problem :confused4:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A gdzie parking przed realem czy cos innego...

Tak, w tym tygodniu standard - REAL Jana Pawła 32, godzina 18 :wink4: :wink4: :wink4:

Opublikowano

Ania mowi kiedy a bede :D :D :D ze swoim sprzetem :P:naughty: :naughty: :naughty: do robienia zdjec :gwizdanie: :decayed: :>

przyjeźdzam tylko na 3 tyg do Polski i może być problem :confused4:

Aniu ja Ci zrobię fajną fotkę w lipcu :naughty: :naughty: :naughty::decayed: :decayed: :decayed::wink4: :wink4: :wink4:

Opublikowano

Ania mowi kiedy a bede :D :D :D ze swoim sprzetem :P:naughty: :naughty: :naughty: do robienia zdjec :gwizdanie: :decayed: :>

przyjeźdzam tylko na 3 tyg do Polski i może być problem :confused4:

Aniu ja Ci zrobię fajną fotkę w lipcu :naughty: :naughty: :naughty::decayed: :decayed: :decayed::wink4: :wink4: :wink4:

ale tylko z Kasia :tongue4::naughty::kox:

Opublikowano

Ania, muszą być łosie w Szwecji, bo ja mam łosia z Baltiki Steny Line :disgust: :disgust: :disgust:

Opublikowano

Ania, muszą być łosie w Szwecji, bo ja mam łosia z Baltiki Steny Line :disgust: :disgust: :disgust:

Kimi skarbie może k+%$& a są ale ja ich nie spotkałam :decayed:

Opublikowano

Ania, muszą być łosie w Szwecji, bo ja mam łosia z Baltiki Steny Line :disgust: :disgust: :disgust:

Kimi skarbie może k+%$& a są ale ja ich nie spotkałam :decayed:

Są i już :disgust: :disgust: :disgust:

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Ania, muszą być łosie w Szwecji, bo ja mam łosia z Baltiki Steny Line :disgust: :disgust: :disgust:

Kimi skarbie może k+%$& a są ale ja ich nie spotkałam :decayed:

Są i już :disgust: :disgust: :disgust:

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

no sa ale reniferów i tak jest więcej :tongue4:

:> :> :>

Opublikowano

z wieciera :hi:

siema Aniu :tongue4:

U nas też jest pełno łosi szczególnie w szmelc wagenach golfach i bmw :polew:

tam jeżdżą volvo więc może ich nie ma :polew:

Opublikowano

Volvo- stare pierdziochy

Opublikowano

Volvo- stare pierdziochy

T-4 albo 850 T-5 by nas wyruchało bez mydła :confused4: :confused4: :confused4:[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2011, 22:17_________________________________________________Że o S60 R nie wspomnę :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: ( 300 KM )

Opublikowano

S60 R 300 km to może na przeciw byśmy RS4 mu postawili

Opublikowano

S60 R 300 km to może na przeciw byśmy RS4 mu postawili

Myślę, że S4 by wystarczyło :cool1: :cool1: :cool1:

Opublikowano

s4 dobrze zrobione i daje baty

Opublikowano
  • Autor

hyhyhy widze ze trzeba zrobic drufa ture wyscigow :D :D :D:evil: :evil: :evil: :evil:[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2011, 22:24_________________________________________________Kimi odbilem sie na 600 euro i znowu umoczylem w EUROJPY na 800 ojro w plecy :wallbash: :wallbash: :wallbash::decayed::naughty:

Opublikowano

s4 dobrze zrobione i daje baty

Chyba nawet seria dałaby radę:

S60R:

T6 AWD (benzynowy, turbo) 2953 304 KM/5600 obr/min 440 Nm/2100 obr/min 6,5 sek. do 100 km/h 250 km/h v-max

S4 B5:

V6 BiTurbo Quattro 265 KM/5800 obr/min, 400 Nm przy 1850 obr/min, 5.6 do 100km/h, 250 km/h v-max

prawie sekundę szybciej do setki, no i V6 o elastyczności, o jakiej S60R może jedynie pomarzyć :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

na minetko ....

Opublikowano

hyhyhy widze ze trzeba zrobic drufa ture wyscigow :D :D :D:evil: :evil: :evil: :evil:[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2011, 22:24_________________________________________________Kimi odbilem sie na 600 euro i znowu umoczylem w EUROJPY na 800 ojro w plecy :wallbash: :wallbash: :wallbash::decayed::naughty:

Ty może lepiej nie inwestuj w realu, co? :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

hyhyyyhyh :P

Opublikowano

Kurde, marzy mi się taka S4 jak nie wiem :confused4: :confused4: :confused4:

Jak to musi zapier..... :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2011, 22:38_________________________________________________Exterior2.jpg

Cuuuuuuudoooo :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

I do tego ten lakier: "Nogaro Blue" :P :P :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.