Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

ehhh no kurde widzisz jakbym nie mial tu roboty to napewno bym byl u Ciebie :)

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

acz kolwiek ja jeszcze dnia nie skończyłem :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

co to jest to na prawo od ręcznego?

Sterowanie od ogrzewania postojowego (chyba już kiedyś widziałem jakiś wątek na temat tego i tam też rozkminiali co to za ustrojstwo :P )

Teee spece od A4 to jest sterowanie nawigacją w zegarach :decayed:

Opublikowano

co to jest to na prawo od ręcznego?

Sterowanie od ogrzewania postojowego (chyba już kiedyś widziałem jakiś wątek na temat tego i tam też rozkminiali co to za ustrojstwo :P )

Teee spece od A4 to jest sterowanie nawigacją w zegarach :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

ehhh no kurde widzisz jakbym nie mial tu roboty to napewno bym byl u Ciebie :)

nie mów że ty o tej godzinie robisz jakąś robotę :confused4: :confused4: :confused4:

[br]Dopisany: 02 Maj 2011, 20:29_________________________________________________to ja do CIebie chciałem na kielicha lecieć :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Maj 2011, 20:30_________________________________________________i jeszcze klysia chciałem wziąć :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

ehhh no kurde widzisz jakbym nie mial tu roboty to napewno bym byl u Ciebie :)

nie mów że ty o tej godzinie robisz jakąś robotę :confused4: :confused4: :confused4:

[br]Dopisany: 02 Maj 2011, 20:29_________________________________________________to ja do CIebie chciałem na kielicha lecieć :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Maj 2011, 20:30_________________________________________________i jeszcze klysia chciałem wziąć :gwizdanie: :gwizdanie:

:good: za ile i gdzie mam sie stawiac :naughty:
Opublikowano

jeszcze nie wiem - czeka na Kache :polew: :polew:

Opublikowano

jeszcze nie wiem - czeka na Kache :polew: :polew:

jak cos wal na komore :decayed:
Opublikowano

pojechała na Nową Gdynię na ćwiczenia :> :>

Opublikowano
  • Autor

jeszcze nie wiem - czeka na Kache :polew: :polew:

hyhhyhyhy do warszawy lecici no to co sie widzimy sie ?? :D :D :D

Opublikowano
:wink4: :wink4: :wink4:
Opublikowano
  • Autor

pojechała na Nową Gdynię na ćwiczenia :> :>

elegancko bierz przyklad :decayed: :decayed: :naughty::kox:

Opublikowano

jeszcze nie wiem - czeka na Kache :polew: :polew:

hyhhyhyhy do warszawy lecici no to co sie widzimy sie ?? :D :D :D

:wink4: :wink4: :wink4: :wink4: :wink4:[br]Dopisany: 02 Maj 2011, 20:41_________________________________________________

pojechała na Nową Gdynię na ćwiczenia :> :>

elegancko bierz przyklad :decayed: :decayed: :naughty::kox:

ja już swoje zrzuciłem :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

pojechała na Nową Gdynię na ćwiczenia :> :>

Wygina śmiało ciało? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

co to jest to na prawo od ręcznego?

Sterowanie od ogrzewania postojowego (chyba już kiedyś widziałem jakiś wątek na temat tego i tam też rozkminiali co to za ustrojstwo :P )

Teee spece od A4 to jest sterowanie nawigacją w zegarach :decayed:

Noooo, właśnie miałem to napisać, że sterowanie.... od ogrzewania.... znaczy się, od grzania.... grzania przed siebie po drodze.... czyli pokazuje, którędy grzać.... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Zgadza się, nie? :naughty:

Opublikowano

co to jest to na prawo od ręcznego?

Sterowanie od ogrzewania postojowego (chyba już kiedyś widziałem jakiś wątek na temat tego i tam też rozkminiali co to za ustrojstwo :P )

Teee spece od A4 to jest sterowanie nawigacją w zegarach :decayed:

:polew: ........ dobrze, że Prezes pilnuje :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Prezes nigdy nie spi Prezes czuwa :decayed: :decayed: :decayed::naughty::kox:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew:

P.S

Chciałbym zapytać czy będą chętni na kręgle w Niedzielę :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

my mamy chrzciny a pozniej trasa do warszawy :( takze odpadam :(

Opublikowano

ja nie wiem czy bedziesz w stanie :gwizdanie:

Opublikowano

ja nie wiem czy bedziesz w stanie :gwizdanie:

Ja na pewno , bo nie piję :polew: :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.