Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no to jak spotykamy się dzisiaj :naughty:

tylko że od 16 do jakiejś 19:30 ja nie moge bo...... :no:

więc mnie pasi albo wcześniej albo wieczorkiem dopiero :rolleyes:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dobry :hi:[br]Dopisany: 03 Maj 2011, 10:29_________________________________________________a może się umówimy gdzieś na Pietrynie wieczorkiem na małego browarka :naughty:

:good:

To jak, jest ktoś chętny? :naughty: :naughty: :naughty:

ja kawę chętnie wypiję :good:

Opublikowano

no to jak spotykamy się dzisiaj :naughty:

tylko że od 16 do jakiejś 19:30 ja nie moge bo...... :no:

więc mnie pasi albo wcześniej albo wieczorkiem dopiero :rolleyes:

no ja tez z wieczora bym mogl przatakowac :przebiegly:[br]Dopisany: 03 Maj 2011, 11:05_________________________________________________

dobry :hi:[br]Dopisany: 03 Maj 2011, 10:29_________________________________________________a może się umówimy gdzieś na Pietrynie wieczorkiem na małego browarka :naughty:

:good:

To jak, jest ktoś chętny? :naughty: :naughty: :naughty:

ja kawę chętnie wypiję :good:

Pyton to co ujebiemy sk***iela :decayed:
Opublikowano

fajne masz synonimy do "wypijemy kawę" :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

no to jak spotykamy się dzisiaj :naughty:

tylko że od 16 do jakiejś 19:30 ja nie moge bo...... :no:

więc mnie pasi albo wcześniej albo wieczorkiem dopiero :rolleyes:

no ja tez z wieczora bym mogl przatakowac :przebiegly:[br]Dopisany: 03 Maj 2011, 11:05_________________________________________________

dobry :hi:[br]Dopisany: 03 Maj 2011, 10:29_________________________________________________a może się umówimy gdzieś na Pietrynie wieczorkiem na małego browarka :naughty:

:good:

To jak, jest ktoś chętny? :naughty: :naughty: :naughty:

ja kawę chętnie wypiję :good:

Pyton to co ujebiemy sk***iela :decayed:

spokojnie temat do zrobienia bez mydła... prawo jest po Twojej stronie :gwizdanie:

Opublikowano

No dobra, to możemy się ustawić po 19 gdzieś na mieście, jakieś propozycje?

Może Rynek Manu coś będzie otwarte? :mysli: :mysli: :mysli:

Opublikowano

Szamek wczoraj do mnie dotarł i po 2 dniach poszukiwań kupił taką oto furmankę ...... :kox::naughty:

parę fotek tak na szybko... :wink4:

https://picasaweb.google.com/101337658827256215423/AUDIA4?authkey=Gv1sRgCLeZmLKU8uqOIA#

:shocked: :shocked:

:naughty: :naughty: :naughty:

...aaa bym zapomniał Szamek pewnie z prania tapicery zrezygnuje .... :decayed::naughty:

nie zrezygnuje, nie zrezygnuje bo B5 muszę doprowadzić do kultury :wink4:

Szamek wczoraj do mnie dotarł i po 2 dniach poszukiwań kupił taką oto furmankę ...... :kox::naughty:

parę fotek tak na szybko... :wink4:

https://picasaweb.google.com/101337658827256215423/AUDIA4?authkey=Gv1sRgCLeZmLKU8uqOIA#

To Szamka jest? :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

chcesz zdjęcie jak w niej siedzę? :decayed:

witam was cziule. :decayed:

jak tam ten filmik? jest już może? nie widzę wielkiej flagi wywieszonej nigdzie, więc zakładam że jeszcze nie czas?

trochę się nasłoneczniłem :)[br]Dopisany: 02 Maj 2011, 19:17_________________________________________________

Szamek wczoraj do mnie dotarł i po 2 dniach poszukiwań kupił taką oto furmankę ...... :kox::naughty:

parę fotek tak na szybko... :wink4:

https://picasaweb.google.com/101337658827256215423/AUDIA4?authkey=Gv1sRgCLeZmLKU8uqOIA#

To Szamka jest? :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

piknie. kolejny ropniak :P

co to jest to na prawo od ręcznego?

Sterowanie od ogrzewania postojowego (chyba już kiedyś widziałem jakiś wątek na temat tego i tam też rozkminiali co to za ustrojstwo :P )

:no: :no: :no:

Szamek wczoraj do mnie dotarł i po 2 dniach poszukiwań kupił taką oto furmankę ...... :kox::naughty:

parę fotek tak na szybko... :wink4:

https://picasaweb.google.com/101337658827256215423/AUDIA4?authkey=Gv1sRgCLeZmLKU8uqOIA#

ładna suka :wink4:

ładna to ona dopiero będzie :kox: :kox: :kox:

Eeeee tam, następne B7 Avant "w dizlu" :decayed: :decayed: :decayed:

To już się robi nudne. :thumbdown:

:decayed: :decayed: :decayed:

wpadnę do LDZ, przewiozę Cię "następne B7 Avant "w dizlu" :decayed: :decayed: :decayed:" to wtedy pogadamy :cool1:

co to jest to na prawo od ręcznego?

Sterowanie od ogrzewania postojowego (chyba już kiedyś widziałem jakiś wątek na temat tego i tam też rozkminiali co to za ustrojstwo :P )

Teee spece od A4 to jest sterowanie nawigacją w zegarach :decayed:

Prezes dobrze gada polać mu :drunk: :drunk: :drunk::wink4:

Opublikowano

No dobra, to możemy się ustawić po 19 gdzieś na mieście, jakieś propozycje?

Może Rynek Manu coś będzie otwarte? :mysli: :mysli: :mysli:

a jak od Ciebie się leci przy Włókniarzy w Macu jest kawa :cool1:

Opublikowano

No dobra, to możemy się ustawić po 19 gdzieś na mieście, jakieś propozycje?

Może Rynek Manu coś będzie otwarte? :mysli: :mysli: :mysli:

ja proponuje 20 albo Manu albo Pietryna
Opublikowano

No dobra, to możemy się ustawić po 19 gdzieś na mieście, jakieś propozycje?

Może Rynek Manu coś będzie otwarte? :mysli: :mysli: :mysli:

a jak od Ciebie się leci przy Włókniarzy w Macu jest kawa :cool1:

Ale nie ma piwa w MakKaczorze :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

ooooo Krzysiu dobrze gada 20.00 i ja tez zajade was przytulic :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

Szamek, gratki :good: :good: :good: :good: :good:

Ładna bicza, tylko ma dwie wady: nie jest sedanem i nie ma benzyny pod maską :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

A z tym sterowaniem - to naprawdę widziałem wątek na forum z takim czymś i tam ktoś pisał, że to od Webasto jest sterowanie.

[br]Dopisany: 03 Maj 2011, 11:18_________________________________________________

ooooo Krzysiu dobrze gada 20.00 i ja tez zajade was przytulic :gwizdanie: :naughty:

Też uważam, że słuszną linię ma nasza partia :> :> :>

Opublikowano

JA TEZ BEDE KUPOWALEM B7 ALE W 2019 ROKU JAK BEDZIE KOSZTOWALA 10.000 PLN :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Weź se przerób b5 :polew:

Opublikowano

Weź se przerób b5 :polew:

:kox::polew: :polew: :kox: pomozesz mi porezac :kox:
Opublikowano

:bry:

sie wczoraj troszke poniszczyłem :D

Opublikowano

ooooo Krzysiu dobrze gada 20.00 i ja tez zajade was przytulic :gwizdanie: :naughty:

Też uważam, że słuszną linię ma nasza partia :> :> :>

:good: :good: :good: :good:
Opublikowano

ooooo Krzysiu dobrze gada 20.00 i ja tez zajade was przytulic :gwizdanie: :naughty:

Też uważam, że słuszną linię ma nasza partia :> :> :>

:good: :good: :good: :good:

Krzysiu w sobote lecisz swoj fura ??? :mysli:
Opublikowano

ooooo Krzysiu dobrze gada 20.00 i ja tez zajade was przytulic :gwizdanie: :naughty:

Też uważam, że słuszną linię ma nasza partia :> :> :>

:good: :good: :good: :good:

Krzysiu w sobote lecisz swoj fura ??? :mysli:

jeszcze nie wiem :mysli: wieczorem sie zgadamy :wink4:
Opublikowano

Czyli co, Manufaktura o 20 się spotykamy?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.