Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to ile flaszek dzisiaj będzie :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja mam blisko ale pierdziele w taka pogode z buta walic :confused4:

Opublikowano

moze pod urzedaem co wy na to ???

Możemy, przynajmniej nie będziemy się szukać po całej Manu :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Więc podsumujmy:

Manufaktura, parking pod UM (od strony ul Zachodniej), godzina 20:00, dziś :wink4:

Dla mnie pasi,stawię się. :thumbup:

no i gitara też będe :D

[br]Dopisany: 03 Maj 2011, 13:10_________________________________________________

ja mam blisko ale pierdziele w taka pogode z buta walic :confused4:

do wieczora się rozpogodzi :tongue4:
Opublikowano

Uciekam bo pora obiadowa nadeszła :>

Opublikowano

Uciekam bo pora obiadowa nadeszła :>

No to do zobaczenia :papa:[br]Dopisany: 03 Maj 2011, 13:14_________________________________________________2300 moja :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Naraaaa :papa: :papa: :papa:

Opublikowano

A czy w ogóle dzisiaj jest coś otwarte na manufakturze, bo w deszczu nie fajnie nam będzie stać

Opublikowano

A czy w ogóle dzisiaj jest coś otwarte na manufakturze, bo w deszczu nie fajnie nam będzie stać

Lokale na rynku na pewno, bo dla nich taki wolny dzień to żniwa :naughty:. Tylko sklepy są zamknięte.

Opublikowano

a ja nie wiem czy sie dzisiaj zjawie mam troche zaleglej roboty a ze taka pogoda to chyba musze nadrobic zaleglosci

Opublikowano

oj tam będziesz pracował :naughty: w święto trzeba po świętować :beer1:

obgadać to i tam to itd. :afro:

Opublikowano

a u mnie snieg pada :D

Opublikowano
  • Autor

milego spota Panowie :) bede z wami myslami :)

Opublikowano

a ja nie wiem czy sie dzisiaj zjawie mam troche zaleglej roboty a ze taka pogoda to chyba musze nadrobic zaleglosci

:blink:

To gdzie Ty jesteś teraz?

Opublikowano

Nie no masakra leje jak cholera

Opublikowano

a ja nie wiem czy sie dzisiaj zjawie mam troche zaleglej roboty a ze taka pogoda to chyba musze nadrobic zaleglosci

:blink:

To gdzie Ty jesteś teraz?

Kimi w domu jestem ale licze i rysuje rozne pierdoly do roboty

Opublikowano

siemka Łodzianie :hi:

zawitalem dzis do was do miasta na chwilke, manufaktura robi za***iste wrazenie, rewelka.

ale drogi w miescie to prze-tragedia, na 19' ledwo sie toczylem.

pozdrawiam goraco :)

Opublikowano
  • Autor

siema hehehe :D

do lodzi nie lata sie na 19 :P hyhyhyyh tutaj musisz podniesc kiecke do gory :P

coby nie obedrzec brzucha :P moze podskoczysz na spocik bo chlopaki cos tam organizuja widzialem :)

Opublikowano

3 MAJA snieg pada

Opublikowano
  • Autor

lol no to w warszawie az tak dobrze nie jest albo deszczyk siapi :)[br]Dopisany: 03 Maj 2011, 16:55_________________________________________________Bruno_74 czego sluchasz ?? zuc jakis fajny teledysk z muza ktora preferujesz

Opublikowano

Pan Bóg chyba nieźle zapił w niebie ze świętymi, bo zapomniał porę roku zmienić;p

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.