Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czy my ogladalismy to samo ??

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

lanie wody jest kox :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Doleciał :good:

Ale k**wa spicniałem ja pier**le, na wiadukcie na Żabieńcu całe 0.8 C na plusie :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Dzięki za super spocika w Bierhalle, szkoda, że ruda mężatka :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

nie chcesz zebym byl szczery :polew: :polew: :polew:

nie no oczywiscie ze chce przeciez po cos sie robi nie :)

zeby ludzie mogli komentowac a konstruktywna krytyka wplywa tylko pozytywnie na dalsza prace ...

takze wal smialo :)

Opublikowano

malo i za szybko.

Kimi.... dali bysmy rade :gwizdanie:

Opublikowano

Osz w d*pę jeża, Seeeba, jak cały filmik będzie taki jak ten teaser, to będzie miazga :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink:

[br]Dopisany: 03 Maj 2011, 23:50_________________________________________________

malo i za szybko.

Kimi.... dali bysmy rade :gwizdanie:

Mała i za szybka :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

:D

Opublikowano

pracowita :gwizdanie:

Opublikowano

kufaaaa zapierdalales widze :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

malo i za szybko.

Kimi.... dali bysmy rade :gwizdanie:

taki mial byc teaser :D:P

Opublikowano

no coś ty przepisowo jechałem

Opublikowano

veni, vidi, vici. Spadam, dobrej nocy :hi:

Opublikowano

Doleciał :good:

Ale ku*** spicniałem ja pieprze, na wiadukcie na Żabieńcu całe 0.8 C na plusie :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Dzięki za super spocika w Bierhalle, szkoda, że ruda mężatka :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

no szkoda bo mogła by wystąpić w sobote :naughty:
Opublikowano

Panie Sebek dobrze jest :good:

Opublikowano

miała to coś :naughty:

Opublikowano

miala...grube lydki male piersi...no ale ruda byla i zaobraczona :evil:

Opublikowano

stara wymówka

Opublikowano

potrzebujemy ladniejszej i bardziej chetnej zeby wszyscy skozystali[br]Dopisany: 04 Maj 2011, 00:03_________________________________________________ :polew: :polew: :polew: :polew: zona przylapala chacka norisa z sitkiem pelnym wody :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

miała to coś :naughty:

Właśnie, miała to, czego nie miała na przykład ta blondyna ze stolika za plecami chriss'a i bartka1605 :kox: :kox: :kox: :kox:

Kurna, co przechodziła, to mi głowa sama się za nią odwracała :decayed:

Panie Sebek dobrze jest :good:

Mało powiedziane "dobrze:.

Jak film będzie zmontowany w taki sam sposób, to Sebek jesteś masta :good: :good: :good: :good: :good:

[br]Dopisany: 04 Maj 2011, 00:06_________________________________________________

Dobra idę spać, narqa wszystkim, do jutra :papa:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.