Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

nie no mowie ja bede mial kierowce wiec jak cos to nie ma problemu odwieziemy

no tyle ze on mieszka w Rzgowie :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Maj 2011, 14:35_________________________________________________zobaczymy na miejscu narazie spadam do zobaczenia o 16 :hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SpongeBob

dobra nie ma co panikowac :) pogadam z siostra i bedzie dobrze [br]Dopisany: 07 Maj 2011, 14:36_________________________________________________a pod selgrosem umowimy sie jak sie wjezdza to tutaj po prawej stronie na tej czesci nie zadaszonej bo tam nie bedziemy sie szukac a tutaj zawsze jest sporo miejsca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra nie ma co panikowac :) pogadam z siostra i bedzie dobrze [br]Dopisany: 07 Maj 2011, 14:36_________________________________________________a pod selgrosem umowimy sie jak sie wjezdza to tutaj po prawej stronie na tej czesci nie zadaszonej bo tam nie bedziemy sie szukac a tutaj zawsze jest sporo miejsca

:good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde jakas padline sie kupi chyb anie ?? bo ja juz nie zdaze ogarnac ani kury ani kielbasy :/

tylko do selgrosu 2 osoby na karte tak ?? czy cos sie zmienilo ?? pozatym tam tylko hurt czy sie myle ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SpongeBob

znaczy tak na karte moze wejsc wiecej sobo z tym nie ma problemu a jak cos to jest sklep obok selgrosu tylko moja karta jest jeszcze w trasie piluja do lodzi ale nie wiem jak z czasem im to wyjdzie i teraz nie wiem co robic bo np tak przekladac na real bo jest po drodze ale nie wiem czy wszyscy sie tutaj dowiedza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra to ja też się szykuje do wyjścia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za mile spędzone popołudnie i wieczór :decayed:

Seba cycki były pierwsza klasa :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)

Powróciłem z wyprawy majówkowej:) mam nadzieje że nic ważnego mnie nie omineło hehe :)

Siemka Panda :wink4: hehehe troszkę cię ominęło :gwizdanie: :gwizdanie: praktycznie cała ekipa była lub jeszcze jest na grillu u chriss-a tj. u Tomka ale z okazji chriss-a ślubu :cool1: :cool1:[br]Dopisany: 07 Maj 2011, 21:53_________________________________________________

Dzięki wszystkim za mile spędzone popołudnie i wieczór :decayed:

Seba cycki były pierwsza klasa :decayed:

:hi: :hi: :hi: :hi: to było przyjemność jak zawsze :hi: :hi: :hi: :hi:

Oczywiście zapraszamy częściej :good: :> :>

BTW potwierdzam :good: cycki pierwsza klasa :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to już po ślubie? :) ale ten czas leci

Chrissu wszystkiego najlepszego :)

moja kobieta tak się wynudziła dzisiaj w aucie jak wracaliśmy że ciągle śpi hehe :)

dobrze że wróciłem a tu ropa nie zdrożała :)

:doh1: :doh1: :doh1: :doh1:

Panda ślub za tydzień - to był taki swego rodzaju kawalerski :wink4: :wink4: :wink4:[br]Dopisany: 07 Maj 2011, 21:59_________________________________________________Ale bez d*p :banan1: :banan1: :boobs: :boobs: :sexinbed: :sexinbed: :banan3: :banan3: itp. :wink4: :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez d*p , ale cycki były :polew: :polew: :polew::boobs: :boobs: :boobs: :boobs:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sieeeeeeeeeema

ale to nie moje cycki znaczy nie dzieki mnie byly super ja je tylko mylem :polew: :polew: :polew:

Mario byl szefem kuchni i fakt byly fpytke :D:good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano :hi: :hi: :hi:

Doleciałem troszkę zbyt późno, żeby się ze wszystkimi zobaczyć, za co przepraszam :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed:

B4rt4s, jeszcze raz dzięki wielkie za transport :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemano ja juz po grillu :kox:

dzięki za przybycie :notworthy:

[br]Dopisany: 08 Maj 2011, 01:00_________________________________________________B4rt4s :notworthy: za odwózkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...