Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie no mowie ja bede mial kierowce wiec jak cos to nie ma problemu odwieziemy

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie no mowie ja bede mial kierowce wiec jak cos to nie ma problemu odwieziemy

no tyle ze on mieszka w Rzgowie :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Maj 2011, 14:35_________________________________________________zobaczymy na miejscu narazie spadam do zobaczenia o 16 :hi:
Opublikowano

dobra nie ma co panikowac :) pogadam z siostra i bedzie dobrze [br]Dopisany: 07 Maj 2011, 14:36_________________________________________________a pod selgrosem umowimy sie jak sie wjezdza to tutaj po prawej stronie na tej czesci nie zadaszonej bo tam nie bedziemy sie szukac a tutaj zawsze jest sporo miejsca

Opublikowano

dobra nie ma co panikowac :) pogadam z siostra i bedzie dobrze [br]Dopisany: 07 Maj 2011, 14:36_________________________________________________a pod selgrosem umowimy sie jak sie wjezdza to tutaj po prawej stronie na tej czesci nie zadaszonej bo tam nie bedziemy sie szukac a tutaj zawsze jest sporo miejsca

:good:
Opublikowano
  • Autor

kurde jakas padline sie kupi chyb anie ?? bo ja juz nie zdaze ogarnac ani kury ani kielbasy :/

tylko do selgrosu 2 osoby na karte tak ?? czy cos sie zmienilo ?? pozatym tam tylko hurt czy sie myle ??

Opublikowano

na miejscu się jakąś padline kupi

Opublikowano

znaczy tak na karte moze wejsc wiecej sobo z tym nie ma problemu a jak cos to jest sklep obok selgrosu tylko moja karta jest jeszcze w trasie piluja do lodzi ale nie wiem jak z czasem im to wyjdzie i teraz nie wiem co robic bo np tak przekladac na real bo jest po drodze ale nie wiem czy wszyscy sie tutaj dowiedza

Opublikowano

nie ma co kombinować, na miejscu ogarniemy temat

Opublikowano
  • Autor

ok bujam pozdro

Opublikowano

dobra to ja też się szykuje do wyjścia :)

Opublikowano

Witam wszystkich :)

Powróciłem z wyprawy majówkowej:) mam nadzieje że nic ważnego mnie nie omineło hehe :)

Opublikowano

Dzięki wszystkim za mile spędzone popołudnie i wieczór :decayed:

Seba cycki były pierwsza klasa :decayed:

Opublikowano

Witam wszystkich :)

Powróciłem z wyprawy majówkowej:) mam nadzieje że nic ważnego mnie nie omineło hehe :)

Siemka Panda :wink4: hehehe troszkę cię ominęło :gwizdanie: :gwizdanie: praktycznie cała ekipa była lub jeszcze jest na grillu u chriss-a tj. u Tomka ale z okazji chriss-a ślubu :cool1: :cool1:[br]Dopisany: 07 Maj 2011, 21:53_________________________________________________

Dzięki wszystkim za mile spędzone popołudnie i wieczór :decayed:

Seba cycki były pierwsza klasa :decayed:

:hi: :hi: :hi: :hi: to było przyjemność jak zawsze :hi: :hi: :hi: :hi:

Oczywiście zapraszamy częściej :good: :> :>

BTW potwierdzam :good: cycki pierwsza klasa :good: :good:

Opublikowano

to już po ślubie? :) ale ten czas leci

Chrissu wszystkiego najlepszego :)

moja kobieta tak się wynudziła dzisiaj w aucie jak wracaliśmy że ciągle śpi hehe :)

dobrze że wróciłem a tu ropa nie zdrożała :)

Opublikowano

to już po ślubie? :) ale ten czas leci

Chrissu wszystkiego najlepszego :)

moja kobieta tak się wynudziła dzisiaj w aucie jak wracaliśmy że ciągle śpi hehe :)

dobrze że wróciłem a tu ropa nie zdrożała :)

:doh1: :doh1: :doh1: :doh1:

Panda ślub za tydzień - to był taki swego rodzaju kawalerski :wink4: :wink4: :wink4:[br]Dopisany: 07 Maj 2011, 21:59_________________________________________________Ale bez d*p :banan1: :banan1: :boobs: :boobs: :sexinbed: :sexinbed: :banan3: :banan3: itp. :wink4: :wink4:

Opublikowano

Bez d*p , ale cycki były :polew: :polew: :polew::boobs: :boobs: :boobs: :boobs:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

:good: :good: :good: faktycznie były :good: :good: :good:

Opublikowano
  • Autor

sieeeeeeeeeema

ale to nie moje cycki znaczy nie dzieki mnie byly super ja je tylko mylem :polew: :polew: :polew:

Mario byl szefem kuchni i fakt byly fpytke :D:good: :good: :good:

Opublikowano

Siemano :hi: :hi: :hi:

Doleciałem troszkę zbyt późno, żeby się ze wszystkimi zobaczyć, za co przepraszam :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed:

B4rt4s, jeszcze raz dzięki wielkie za transport :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

siemano ja juz po grillu :kox:

dzięki za przybycie :notworthy:

[br]Dopisany: 08 Maj 2011, 01:00_________________________________________________B4rt4s :notworthy: za odwózkę

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.