Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ma padać w weekend.

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja slyszalem ze sobota ladna, niedziela gorzej. ale jak chriss z iza beda juz na szeszelach to co im deszcz przeszkadza :decayed:

Opublikowano

a ja mialem zalatwiac czujnik od wujaszka ale pow ze mam to w nosie i poszedlem do serwisu kupic pow mi 306zl ja mowie ze biore po chwili pytaja czy jestem w bazie ja mowie ze tak pytaja imie i nazwisko mowie a on patrzy patrzy i mowi bedzie rabacik za 220 moze byc a ja mowie ze pewnie :D oplacalo sie prawie 50tysi za dwie szkody zostawic u idczaka za 86 zl rabatu :P

opłacało się Tomeczku? a powiedz no mi mój drogi jakie teraz płacisz AC hehehehe to ci powiem czy się opłacało. :tongue4:[br]Dopisany: 12 Maj 2011, 08:20_________________________________________________ :hi: powitać, instrukcje co do soboty są więc można szykować woski, szampony i mieć nadzieję, że żaden deszcz efektu nie popsuje :good:

Opublikowano
  • Autor

siemka Madziu :)

wszyscy widza banerson nowy ?? :)

Opublikowano

siemka Madziu :)

wszyscy widza banerson nowy ?? :)

oooo tak :gwizdanie: ach te brunetki :evil:

Opublikowano
  • Autor

hyhyhyh mialem napisac wlasnie ze calkiem podobna :P:rolleyes:

Opublikowano
:D
Opublikowano
  • Autor

a Ty co miche cieszysz ?? :D:P:decayed::naughty:

Opublikowano

aaaaaa bo ładna pogoda za oknem :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

hyhyh no jest ladnie to fakt ;) oby na sobote taka zamowili :)

ja poki co mam auto w twarozku :)

kiedys opowiadalem ze koles w bloku ciska jajkami to teraz przezucil sie na rolki papieru toaletowego i

twarozek taki normalny dziaij mialem w sumie to nadal mam auto cale w srajtasmie i uwalone placami twarozku

caly dach lewy bok i tyl ...

Opublikowano

wesoło tam masz :polew:

Opublikowano

pogoda na sobotę zamówiona więc możecie być spokojni :>

kurde Sebek za szybko z IRCa zwiałeś... pracy sporo zanim przylukałem, że spamujesz to już Cię nie było... :kwasny:

[br]Dopisany: 12 Maj 2011, 09:54_________________________________________________

hyhyh no jest ladnie to fakt ;) oby na sobote taka zamowili :)

ja poki co mam auto w twarozku :)

kiedys opowiadalem ze koles w bloku ciska jajkami to teraz przezucil sie na rolki papieru toaletowego i

twarozek taki normalny dziaij mialem w sumie to nadal mam auto cale w srajtasmie i uwalone placami twarozku

caly dach lewy bok i tyl ...

fajny sąsiad.... :polew:

Opublikowano

no to co za bezpieczny weekend :drunk:

Opublikowano
  • Autor

hyhyhyh kurde jakis czub na bank no bo nikt normalny nie wywala z okna np 40 jajek jednego dnia albo

5 paczek twarogu czy 10 rolek papieru toaletowego :cool1:

Opublikowano

masz taki sprzęt a nie umiesz go uwiecznić :polew:

Opublikowano

:hi: z rana

Rozumiem ze na konwoj wszyscy chetni sa zaproszeni?:)

jasne :good:[br]Dopisany: 12 Maj 2011, 10:29_________________________________________________oby tylko nie padało :decayed:
Opublikowano
  • Autor

masz taki sprzęt a nie umiesz go uwiecznić :polew:

heheh obiektyw kitowy wiec ciemny :)

a pozatym koles jest na 7 pietrze wiec w nocy ciezko bedzie cokolwiek strzelic

:confused4:

Opublikowano

ło kurde...ale mamy fajną dziewczynkę w banerze...brunetka :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.