Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sory ale nie mogę znaleźć tej galerii

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Sory ale nie mogę znaleźć tej galerii

:shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:[br]Dopisany: 15 Maj 2011, 14:58_________________________________________________Galeria z naszymi Foto Spotami i nie tylko - klikasz "tutaj"

następnie Gallery Menu i na sam dół :wink4: :wink4:

Opublikowano

NIe czaje to "tutaj" na górze ?

Opublikowano

Seba tylko to z kosciola co nade mna stales nie musiales juz wrzucac :] a w banerek wrzucaj zdjecie nasze, baardzo mi sie podoba :)

i tutaj sie zgodze zdjecie grupowe pierwsza klasa :)

Opublikowano

:hi: witka

Opublikowano

tylko Tomek zaznacz ze jest ladne nie z tego powodu ze go Seba nie robil :polew:

Opublikowano

NIe czaje to "tutaj" na górze ?

:doh1: :doh1: :doh1:

Bez_tytu_u.jpg

[br]Dopisany: 15 Maj 2011, 15:45_________________________________________________

No to jak w końcu - gdzie się zlatujemy :naughty: :naughty: :naughty::mysli: :mysli: :mysli: :?: :?: :?:

Opublikowano

Przepraszam wstydzę się za moje zachowanie, już widzę, dzięki

Opublikowano

Siemano :hi: :hi: :hi:

Myślę, że Port to dobra opcja. Parking w Galerii jest płatny powyżej godziny, a pod Silverem to nie wiem :mysli: :mysli: :mysli:

Opublikowano

Przepraszam wstydzę się za moje zachowanie, już widzę, dzięki

:wink4: :wink4: :wink4::good: :good: :good:[br]Dopisany: 15 Maj 2011, 15:52_________________________________________________Ok. czyli ustalone

PORT ŁÓDŹ godz. 18.00 na podziemnym parkingu w okolicach kartów.

Opublikowano

No i gitara.

rkwon, zdjęcia jak zawsze super, ale to jedno to mistrzostwo świata po prostu :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

DSC6474.JPG[br]Dopisany: 15 Maj 2011, 16:01_________________________________________________Bruno_74, jak coś, to będę miał kompa, juz spakowałem, żeby nie zapomnieć :wink4:

Opublikowano

no tak foty super :good::notworthy: ja do dziś słyszę ..." tylko Jezus nie ma zdjęcia...." do zobaczyska :hi:

Opublikowano

no tak foty super :good::notworthy: ja do dziś słyszę ..." tylko Jezus nie ma zdjęcia...." do zobaczyska :hi:

Czyżbyś Magdaleno wybierała się na spota? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

oj tam oj tam :) cos tam wyszlo ze zdjec :)

dobra czyli widzimy sie koo kartow

:mysli: :mysli: :mysli: a moze by pojezdzic jak bedzie mozliwosc :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Z tego co widzę to już ma dzisiaj nie padać.... pogoda meteo dla pilotów nie kłamie szczególnie 6h przed więc może spot tam gdzie zawsze czyli REAL.

[br]Dopisany: 15 Maj 2011, 16:30_________________________________________________Sebek masz rączkę i oko do robienia fotek.... :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

najstarszy zadecydowal juz gdzie jest spot :gwizdanie:

Opublikowano

Ponoć do portu na podziemne parkingi z LPG nie wpuszczają

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.