Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

to tu masz co prawda nie Misio ale taką nowszą Be Piuntkę :P

http://moto.allegro.pl/audi-rs4-b5-380km-tylko-60tys-km-0-200km-h-17s-i1603502645.html

biere od reki gdzie mam z kasa jechac :polew: :polew:[br]Dopisany: 20 Maj 2011, 19:04_________________________________________________http://otomoto.pl/audi-a4-tuning-lpg-sekwencja-C18593460.html tu mam extra model dla Bartasa :polew: :polew: :polew: :polew:

a mówili, że nie ma B5 RS4 w sedanie :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

to jest RS4 S-line Limited Specjal Edition by Fast and Furious

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

limited a wlasciwie retarded to jest ktos kto krzywde zrobil temu audi...

jak mozna jezdzic takim paszczurem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tu masz co prawda nie Misio ale taką nowszą Be Piuntkę :P

http://moto.allegro.pl/audi-rs4-b5-380km-tylko-60tys-km-0-200km-h-17s-i1603502645.html

biere od reki gdzie mam z kasa jechac :polew: :polew:[br]Dopisany: 20 Maj 2011, 19:04_________________________________________________http://otomoto.pl/audi-a4-tuning-lpg-sekwencja-C18593460.html tu mam extra model dla Bartasa :polew: :polew: :polew: :polew:

Ten odłażący lakier na błotnikach, i te teskty: "Auto jest po Tunigu optycznym co sprawia że świetnie się prezentuje i wyróżnia na parkingu lub na drodze" albo "Auto bez problemu jeździ na benzynie jak i na gazie." - no super, a ja myślałem, że z problemami.

:facepalm: Ja pier**lę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kimiasz stał się nerwowy przez ten kolorek :polew:

Sorki, ale ostatnio jakoś los mi nie sprzyja (mnie zwolnili z pracy, firma żony jest w stanie upadłości i też może w każdej chwili wylądować na przysłowiowym bruku) i może faktycznie reaguję na wszystko zbyt nerwowo.

Status klubowicza nie ma tu znaczenia, zbieg okoliczności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pierdziele za taka profanacje powinni strzelac w kolana

ta a4 nadaje sie tylko do prasowania

az brak mi slow [br]Dopisany: 20 Maj 2011, 21:46_________________________________________________

ale że jak :mysli:

obstawiam ze uszczelke pod glowica bede musial zrobic wczesniej niz myslalem :(

tak mi sie wydaje plynu ubywa wypluwa go :/ jest czarny nagar w zbiorniczku plynu chlodzacego :/

no i teraz ruszyla sie wskazowka a bylo tylko 24 stopnie :/ i jechalem moze z 20 min a musze w piatek

wrocic 3 godziny trasy w korkach kurde :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jeszcze podjedź na sprawdzenie zawartości weglowodorów i będzie pewność czy to uszczelka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopie to Ty wyjedź w nocy bo ODPUKAĆ co byś go cholera nie zatarł jak uszczelkę pod głowicą wydmuchało.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde zmienilem olej tydzien temu :) no nic dojdzie kolejne 100 zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to Cię pocieszy to powiem, że nie jesteś sam........ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no fura odpukać mi śmiga i cyka jak Szwajcarski zegarek ale generalnie obserwuję rynek i widzę, że z każdym dniem jest większa c**jnia... firmy boją się inwestować, każdy podejrzliwy bez wcześniejszej płatności zapałek Ci nie wyśle mimo, że współpracujesz już 6lat i nigdy Ci się nie zdarzyło obsunięcie z płatnościami.... w tym rządzie sami debile....... ogólnie jest c**jnia jak widzę po znajomych co mają bardzo duże firmy.... ten kraj się stacza w zastraszającym tempie....ten kraj mnie generalnie wk***ia a dokładnie to co się z nim robi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kumam

k**wa skumajcie ze koles ktory zucal jajkami co nie raz opowiadalem papierem toaletowym twarozkiem teraz napierdala

butelkami szklanymi wlasnie sie jedna rozjebala metr od mojego auta k**wa czuje ze dzisiaj bedzie tu jeszcze policja

a jak wejde i go znajde to go k**wa zajebe[br]Dopisany: 20 Maj 2011, 22:22_________________________________________________

a mnie cieszy ze olej sie nie pali :) a ponoc w Łodzi burza byla a w wawie cisza nawet kropla nie spadla

blyska sie jak cholera bedzie zaraz lalo juz grzmi dosc mocno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...