Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to tu masz co prawda nie Misio ale taką nowszą Be Piuntkę :P

http://moto.allegro.pl/audi-rs4-b5-380km-tylko-60tys-km-0-200km-h-17s-i1603502645.html

biere od reki gdzie mam z kasa jechac :polew: :polew:[br]Dopisany: 20 Maj 2011, 19:04_________________________________________________http://otomoto.pl/audi-a4-tuning-lpg-sekwencja-C18593460.html tu mam extra model dla Bartasa :polew: :polew: :polew: :polew:

a mówili, że nie ma B5 RS4 w sedanie :polew: :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to jest RS4 S-line Limited Specjal Edition by Fast and Furious

Opublikowano

limited a wlasciwie retarded to jest ktos kto krzywde zrobil temu audi...

jak mozna jezdzic takim paszczurem ?

Opublikowano

to tu masz co prawda nie Misio ale taką nowszą Be Piuntkę :P

http://moto.allegro.pl/audi-rs4-b5-380km-tylko-60tys-km-0-200km-h-17s-i1603502645.html

biere od reki gdzie mam z kasa jechac :polew: :polew:[br]Dopisany: 20 Maj 2011, 19:04_________________________________________________http://otomoto.pl/audi-a4-tuning-lpg-sekwencja-C18593460.html tu mam extra model dla Bartasa :polew: :polew: :polew: :polew:

Ten odłażący lakier na błotnikach, i te teskty: "Auto jest po Tunigu optycznym co sprawia że świetnie się prezentuje i wyróżnia na parkingu lub na drodze" albo "Auto bez problemu jeździ na benzynie jak i na gazie." - no super, a ja myślałem, że z problemami.

:facepalm: Ja pier**lę...

Opublikowano

powitac ze stolicy

Opublikowano

Kimiasz stał się nerwowy przez ten kolorek :polew:

Sorki, ale ostatnio jakoś los mi nie sprzyja (mnie zwolnili z pracy, firma żony jest w stanie upadłości i też może w każdej chwili wylądować na przysłowiowym bruku) i może faktycznie reaguję na wszystko zbyt nerwowo.

Status klubowicza nie ma tu znaczenia, zbieg okoliczności.

Opublikowano

to teraz musisz przyjechać z flaszką dla każdego :polew:

Opublikowano
  • Autor

:hi: :hi: :hi:

a mi temperatura skoczyla na zekarach :confused4: ;(

Opublikowano

ale że jak :mysli:

Opublikowano
  • Autor

ja pierdziele za taka profanacje powinni strzelac w kolana

ta a4 nadaje sie tylko do prasowania

az brak mi slow [br]Dopisany: 20 Maj 2011, 21:46_________________________________________________

ale że jak :mysli:

obstawiam ze uszczelke pod glowica bede musial zrobic wczesniej niz myslalem :(

tak mi sie wydaje plynu ubywa wypluwa go :/ jest czarny nagar w zbiorniczku plynu chlodzacego :/

no i teraz ruszyla sie wskazowka a bylo tylko 24 stopnie :/ i jechalem moze z 20 min a musze w piatek

wrocic 3 godziny trasy w korkach kurde :/

Opublikowano

to jeszcze podjedź na sprawdzenie zawartości weglowodorów i będzie pewność czy to uszczelka

Opublikowano

chłopie to Ty wyjedź w nocy bo ODPUKAĆ co byś go cholera nie zatarł jak uszczelkę pod głowicą wydmuchało.......

Opublikowano
  • Autor

kurde zmienilem olej tydzien temu :) no nic dojdzie kolejne 100 zl

Opublikowano

150 z filtrem ;)

Opublikowano
  • Autor

no fakt :) kurde ale lipton no :/ wkurzylem sie

Opublikowano

jak to Cię pocieszy to powiem, że nie jesteś sam........ :)

Opublikowano
  • Autor

co u Ciebie tez ?? no nie pitol

Opublikowano

nie no fura odpukać mi śmiga i cyka jak Szwajcarski zegarek ale generalnie obserwuję rynek i widzę, że z każdym dniem jest większa c**jnia... firmy boją się inwestować, każdy podejrzliwy bez wcześniejszej płatności zapałek Ci nie wyśle mimo, że współpracujesz już 6lat i nigdy Ci się nie zdarzyło obsunięcie z płatnościami.... w tym rządzie sami debile....... ogólnie jest c**jnia jak widzę po znajomych co mają bardzo duże firmy.... ten kraj się stacza w zastraszającym tempie....ten kraj mnie generalnie wk***ia a dokładnie to co się z nim robi...

Opublikowano

a mnie cieszy ze olej sie nie pali :) a ponoc w Łodzi burza byla a w wawie cisza nawet kropla nie spadla

Opublikowano
  • Autor

kumam

k**wa skumajcie ze koles ktory zucal jajkami co nie raz opowiadalem papierem toaletowym twarozkiem teraz napierdala

butelkami szklanymi wlasnie sie jedna rozjebala metr od mojego auta k**wa czuje ze dzisiaj bedzie tu jeszcze policja

a jak wejde i go znajde to go k**wa zajebe[br]Dopisany: 20 Maj 2011, 22:22_________________________________________________

a mnie cieszy ze olej sie nie pali :) a ponoc w Łodzi burza byla a w wawie cisza nawet kropla nie spadla

blyska sie jak cholera bedzie zaraz lalo juz grzmi dosc mocno

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.